Binární opce demo

binární opce demoPokud chcete začít obchodovat, je dobré si váš obchodní plán nejdříve vyzkoušet s virtuálními penězi. K tomu slouží demo účet na binární opce. S ním budete obchodovat za reálné ceny, na reálné obchodní platformě, ale za virtuální peníze. Zkrátka řečeno vám umožní trénink a testování.

Umožní vám to nejen si vyzkoušet funkčnost obchodního plánu, ale také důkladně se seznámit s obchodní platformou, aby se pro vás exekuce obchodů stala rutinou, než přejdete k obchodování s reálnými penězi. Tréninkovým obchodováním by si měl projít každý, je to nezbytný krok.

U binárních opcí je na rozdíl třeba od Forexu relativně nesnadné získat demo účet, nikoliv však nemožné. V současné době nabízí tréninkový účet téměř všichni brokeři, až na výjimku ale všichni po vás budou chtít, abyste si nejdříve otevřeli účet reálný, než vám poskytnou virtuální peníze pro testování.

Demo bez nutnosti vložit peníze

Pokud si chcete vyzkoušet binární opce, aniž byste si otevírali skutečný účet a vkládali na něj peníze, v současnosti podle nás existuje jediná možnost (za předpokladu, že chcete volit solidního brokera, u kterého můžete pak obchodovat i na živo), a tou je IQ Option. Demo je neomezené časově i finančně, je zcela zdarma.

BrokerBonusyPeníze pojištěné proti úpadku brokeraLicence ČNBStránky
IQoption broker binárních opcíANOANOANONavštívit

Demo účet s vkladem

Drtivá většina brokerů poskytuje demo účet ke skutečnému účtu. Nejlevnějším brokerem, který nabízí demo účet pro binární opce, je TopOption. Připomeňme, že tento broker má českou podporu, takže až si u něj otevřete účet, budete moci komunikovat se svým manažerem v češtině.

Abyste získali cvičný účet s virtuálními penězi, musíte si nejdřív otevřít skutečný účet a vložit na něj alespoň 200 dolarů (bez dema je minimální vklad $100). Není problémem pak účet kdykoliv uzavřít a peníze stáhnout zpět, pokud se do reálného obchodování nebudete chtít pustit.

Další najdete v našem seznamu brokerů. Také u nich si budete muset nejdříve otevřít účet s reálnými penězi, než vám poskytnou demo pro cvičné obchodování binárních opcí. Minimální vklady pro získání účtu najdete v tabulce.

Tréninkový účet nabízí čím dál více brokerských společností, ale ty uvedené v seznamu považujeme za nejvhodnější pro české obchodníky.

BrokerMin. vklad na účetMin. obchodBonus ke vkladuPeníze pojištěné proti úpadku brokeraLicence ČNBStránky
IQoption broker binárních opcí$10$1ANOANOANONavštívit
TopOption broker binárních opcí$100$5ANOANOANONavštívit
(česky)
Stockpair firma na binární opce$200$12ANOANOANONavštívit
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someoneDigg thisShare on StumbleUponBuffer this pageFlattr the authorShare on RedditShare on TumblrShare on Yummly

72 thoughts on “Binární opce demo

 1. Založil jsem skutečný účet a vložil 150 Euro. Prosím poraďte jak se dostanu k Demo účtu, abych mohl trénovat obchodování s virtuálními penězi . Děkuji za pomoc a ochotu.

  1. Dobrý den chtěl bych se zeptat exixstuje vůbec nějáká binární opce tzv. stránka kde se obchoduje s binarnimi opcemi a vydelavani bez podvodu ? furt hledam a stale nic krom podvodu Profit maker . The milionariespjns .Blueshit, a tak ruzne . nejak me nebavi si pomaloucku prividelavat z klikackama jako je neobux ,clixses,clixsence,trafficmoonsoon,ojooo, a plus cteni mejlu goldmail.ermail.mameemail,pokorunce,peniza za email .zumail.
   Ps : zajimalo by me jak je to stou treti stranou a plus ty fotky co tam maj..
   Dekuji za odpoved 🙂

 2. Dobrý den,
  ráda bych věděla, kterou metodu převodu peněz na účet TopOption považujete za nejbezpečnější? V případě platby kartou, nejde toto zneužít? Nemám si raději pro tyhle věci založit samostatný účet než používat ten, kam mi chodí výplata? Děkuji

 3. Dobrý den,

  založila jsem si účet a zaslala scan občanského průkazu.
  Dále je uvedeno, že je třeba zaslat fakturu jako potvrzení, že se na adrese skutečně nacházím a tady je problém, protože mám pronajatý byt a vše včetně energií je psáno na majitelku a bohužel nevím, co jim mám poslat. Nemám žádné aktuální faktury.

  Prosím, o radu.

  Děkuji.

  Connor R.

  1. Dobrý den, může to být cokoliv, co prokáže adresu Vašeho bydliště, třeba i faktura za telefon, pojištění, cokoliv. Nejlepší bude se poradit přímo s brokerem, co by mu stačilo.

 4. Dobrý den,
  založila jsem si účet na Top.. Komunikace v češtině teda moc nefunguje.. Maily od nich mi chodí česky, ale na mé odpovědi nereagují (ano, uvádím referenční číslo jak požadují). Live chat v češtině není, ani když o to požádám, takže komunikace v aj.. Požádala jsem tedy o demo účet, odpověděli, že ho aktivují, přišel mi mail s podrobnostmi o cvičném účtu, ale vlastně v něm bylo uvedeno jen, že se přihlásím svými přihlašovacími údaji a nic víc.. Když se tedy přihlásím, tak cvičný účet ale nenajdu… Poradíte mi, kde ho tedy najdu?

  Moc děkuji

  1. Dobrý den, s tou češtinou je to trochu problém posledních týdnů, ptali jsme se na to, nemají teď dost česky hovořících lidí, snaží se nabrat nové, ale vzhledem k období dovolených to trvá déle. Volba účtu by Vám měla naskočit po přihlášení, takové okno, ve kterém vyberete účet, na kterém chcete obchodovat. Takže se zkuste odhlásit a znovu přihlásit.

 5. Dobrý den,
  je možné u některého brokera založit účet a obchodovat prostřednictvím právnické osoby ve formě společnosti s ručením omezeným, nebo se lze registrovat pouze jako fyzická osoba?
  Děkuji.

  1. Dobrý den, nikdy jsem to nepotřeboval, ale předpokládám, že to možné je. Nejlepší je si to ověřit u konkrétního brokera, jestli Vám to umožní.

 6. Dobrý den, po přečtení všech komentářů mám už celkem jasno asi ve všem, pouze jediná věc mne zajímá, demo si mohu u TopOption mohu vyzkoušet teprve až po založení účtu a vložení skutečných peněz?

 7. Hledal jsem nějakou informaci o tom, jak se vyhodnotí stav binární opce, když se v časovém úseku nepohne ani nahoru a ano dolů?

  PS: Jinak jsem chtěl upozornit na chybějící písmeno v nadpisu tohoto článku „Binárí opce demo“.

  1. Dobrý den, pokud se cena nepohne, vrátí se Vám celá investice a obchod končí nulou. A díky za upozornění.

 8. Dobry den,
  minimalni povoleny vklad v librach je stejny jako v US dolarech, pritom GBP ma aspon o polovinu vyssi hodnotu.Nenii to trochu diivne, ze to neni adekvatni pomer, napr. 1:2? Dekuji za odpoved. Roman

  1. Dobrý den, snad všichni brokeři, které znám, to mají takhle, minimální vklad je ve všech měnách vždy stejný počet jednotek. Rozdíly v hodnotách měn neberou v potaz.

 9. Dobrý den, můžete mi prosím poradit, zkusila jsem binární opce cca 20min.-30min. „Call PUT“ EUR/USD

  a po celou dobu se na grafu ukazovalo Call od 65% – 80% Put jen 20% na poslední sekundu jsem klikla Call, ale prohrála.

  Znamená to, že i když graf po celou dobu ukazuje např. více procent u Call a když kliknu na Call, že to neznamená, že automaticky získám -jasně to by získal asi každý a stále– ale záleží na tom momentu kdy kliknu zrovna v ten moment kdy se akcie bude zvedat nejvíce, ŽE TD NEMŮŽU KLIKNOUT NA POSLEDNÍ SEKUNDU, JEN PROTOŽE CHCI POČKAT JESTLI SE NEZMĚNÍ A NEKLESNE, ŽE TEDY NEMŮŽU KLIKAT KDYKOLIV SE MI ZLÍBÍ ALE OPRAVDU V TEN SPRÁVNÝ MOMENT A JAK HO POZNÁM . . . .

  Děkuji za odpověd‘

  1. Dobrý den, ta procenta vedle grafů jen ukazují, jaký názor mají ostatní obchodníci, tzn. kolik procent jich obchodovovalo na kterou stranu. Určitě tu není záruka, že většina má správný názor. Pro výsledek obchodu je rozhodující, zda cena bude při vypršení splatnosti opce výš nebo níž, než když jste vstoupila do obchodu. Co se týče načasování vstupů do obchodů, v nich tkví klíč k úspěchu při obchodování. Zkuste se podívat třeba do rubriky obchodních strategií.

 10. Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je vhodnější měna pro obchod euro nebo USD? Je možné poslat vklad z účtu který je v Kč?
  Díky za odpověď.

  1. Dobrý den, co se týče měny obchodního účtu, je to o osobních preferncích, které měně věříte víc. Vhodnější je ta, která bude v budoucnu relativně silnější, ale to samozřejmě teď nikdo neví. Peníze z korunového účtu můžete poslat v jakékoliv měně, směnu provede automaticky banka.

 11. Dobrý den,
  chci se zeptat zdali jako doklad o bydlišti pro Topoption poslouží i kopie platebního dokladu SIPO který posílá pošta každý měsíc? Děkuji

 12. To jako nikdo nenabízí demo účet na vyzkoušení zdarma? U jiných druhů investování je to celkem pravidlo, … celkem bordel …

 13. fera a vo tom to je,kdyby nabízeli demo zdarma,tak by si reálný účet málokdo založil,protože by v tom demu poznal,že se na tom zbohatnout nedá,takhle je dost pravděpodobné,že alespoň těch 200 dolarů tam většina lidí proinvestuje.
  Podle mého je to to stejné jako jít do kasína a vsázet na červenou nebo černou,šance 50/50

  1. Šance 50/50 je při náhodných vstupech a obchodování binárních opcí je právě o nenáhodných vstupech, o obchodování trendů atd.

 14. Dobry den, chtel bych se zeptat konkretne na vas. Z jakeho duvodu provozujete tento web a „co z toho mate?“
  Jeste bych potreboval vedet,zda se pri automaticke smene meny bankou provede smena zdarma nebo za nejaky poplatek.kdyz prijdou penize zpet,funguje to stejne? Diky.

  1. Dobrý den, tento web jsme založili proto, že s burzovním obchodováním máme letité zkušenosti a vadilo nám a stále vadí, jak spousta webů poskytuje zavádějcí až lživé informace o obchodování. Cílem bylo také vytvořit komunitu obchodníků kolem binárních opcí na sdílení nápadů a zkušeností, což se nám myslím daří. Co se týče těch poplatků, tak změna je „zadarmo“ v tom smyslu, že neplatíte poplatky, banka vydělává na rozdílech mezi nákupní a prodejní cenou měny. Poplatek se ale pak platí za převod peněz do zahraničí i za příjem platby ze zahraničí.

 15. Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak je to s daněním peněz? Musí se ty vyhrané peníze danit jako příjem nebo se daní jinak? Děkuji za odpověď.

 16. Dobrý den, chystám se otevřít si demu účet u Topoption dočetl jsem se ovšem že je funkční pouze 14 dní. Dá se případně prodloužit platnost nebo jiným způsobem pilovat strategii déle než se budu cítit vstoupit do reálných obchodu? Děkuji za odpověď.

  1. Dobrý den, prodloužení dema je vždy na dohodě s brokerem, pokud Vám nebude vyhovovat, na jak dlouho Vám ho prodlouží, jediným řešením je zkusit jiného. Brokeři bohužel většinou pravidla pro demo neuvádí, bývá to na dohodě.

   1. Dá mi broker další demo účet pokud u něj jeden účet zruším a založím nový s jinými přihlašovacími údaji? Děkuji za odpověď.

  2. Task nevím mne zrušili na topoption demo ihned jak vyřídili dokumenty potřebné k ověření adresy. TJ po cca 6 dnech. Ale nevadí na reálu už mám celkem dobrou úspěšnost. při vkladu 500USD mám za 3 dny 140USD v plusu.

 17. Dobrý večer, jde nebo běží demo účet souběžně s reálným časem obchodu nebo je uměle vytvořen pro hraní a nalákání klienta?Děkuji

  1. Dobrý den, demo účet je ve všem úplně stejný jako skutečný, jediný rozdíl je ten, že na účtu máte virtuální peníze, takže zisky a ztráty nedopadnou do Vaší peněženky.

 18. Dobrý den přátelé.Velmi dlouho pátrám po netu o nějakém druhu obchodování /legálním spolehlivém-hlavně bez podvodníků,kteří Vás pak oberou o fin.prostředky/.Dozvěděl jsem se o ,,Binárních obcích,, -a- mohu říci,že tento system se mi velice zamlouvá…Už jsem si založil účet u Topoption.Jsem v úplném začátku.Požádám o DEMO ,pak se do toho pustím.Velmi ,,zhruba ,, chápu o co se jedná.Myslím si,že v začátku bych preferoval obchody na 1min.-pak se uvidí…/můj názor / Proto se ptám-nebo – někoho bych tímto chtěl požádat,aby mi trochu vše ,ještě více osvětlil-zasvětil hlouběji do úskalí-strategie obchodu…Hlavně poradit v analýze grafů-situací-odhad reálných pohybů….Přeci jenom – přátelé-jde o penízky a i těch 200USD jsou pro mne slušné peníze a asi ,jako každý z Vás-jednou začínal a přál si obnos rozmnožit -ne o investici-třeba kvůli banalitě posílat ,,do kytek,, Nebo pokud jsou nějaká videa-videonávody…Našel jsem je AM a ty jsou-v mém případě na nic-nemluvím AJ. Děkuji všem,za případné reakce.Přeji pěkný den… 🙂

 19. Žiadam o radu v strategií,by som bola ráda keby mi niekto poradil. Hlavne ako mám odhadnúť či v daném prípade ide smer nahoru , alebo dolu. Je v tom nejaký háček?

 20. Dobrý den,
  přečetl jsem si tady již hodně informací, ale nikde jsem nenarazil na to, jestli je výhodnější založit si účet v eurech nebo USD, euro je aktuálně silnější než dolar takže by to mohlo být výhodnější z hlediska zisku, je rozdíl jestli vydělám 100 eur nebo dolarů. Zase si říkám, že při zakládání v dolarech nebudu muset v přepočtu vložit takovou sumu, co si o tom myslíte vy?
  Děkuji

  1. Dobrý den, z hlediska zisku při obchodování je to jedno, protože nižší hodnotu dolaru můžete kompenzovat větší investicí do obchodu. Tady jde spíš o to, která měná bude v budoucnu vůči koruně silnější, aby se Vaše peníze zhodnocovaly i pasivně. To ale bohužel nikdo neví, jak to bude dlouhodobě, teď delší dobu posiluje dolar, ale jak dlouho to bude trvat…

 21. Zdravím,mam problém s prokazanim trvale adresy, už sem se přestěhoval, ale ještě nemam žádný doklad o doložení bydliště, a už mi došly 3meily abych to doložil. Co teď?a na žádný tel.se nedá dovolat, díky za odpověď

 22. Dobry den, existuje nejake demo pro obchodovani s BO, ktere by nevyzadovalo vklad penez a presto by se ridilo realnymi udaji na burze, predem dekuji za odpoved

  1. protože má zasekaný notes a bůh ví proč nejde zbytečný sw odstranit, tak se mi hned v začátku (před týdnem) stáhl jedině Binatex a ten má shodou okolností (anebo to není náhoda?) demo zdarma (topop chce – ještě než se vůbec na demo dostanu, abych zjistil, zda mi graf platforma vyhovuje a pochytil co a jak a pak teprve se rozhodl, zda vůbec daného brokera chci a tedy event. chci u něj utopit prachy – nutný vklad a rovnou to, co je u B. (ten má 3 možnosti a 100% bonus) nejvyšší)) a to $2000 a dle strategie „výkyvy“ se mi dost daří, ale je pravda, že B. – taky – nekomunikují… už sem chtěl jít na reál účet, abych fakt začal vydělávat – tedy pokud demo nemá „háček“, abych „vydělával“ snadno, aby pak reál byl KO, ale je pravda, že se mi, ne stále, ale není to vyjímka – děje to, že kliknu označit (bod v grafu) a označí se o nejmín 1vt později, takže jsem uplně (jak kdy) jinde, než sem chtěl a pak trnu, přesto sem na demu vydělal bez probl. $500 za odpoledne, ale (naštěstí/bohužel) čekám na pl. kartu, abych zatím zjišťoval, že „čeští“ brokeři sídlí na Kypru (daňový ráj) a hlavně nekomunikují event max po telefonu anebo jen obecně či rusky (binatex), tak sem z toho během 2-3 dnů dost rozčarovaný, jakoby nestačilo, že se místní banky, operátoři a nvm kdo všechno (ač chtějí naše peníze) chovají otřesně a bohužel „český“ „obchodníky“ s BO nevyjímaje.. P.S. to ověřování nerobota a čekání na schválení (cenzura?) je taky masakr.. bych se divil, kdybych prošel ))) a brečet just nebudu

 23. Dobrý den, nejdříve bych Vám chtěla poděkovat za ucelené a jasné informace ohledně obchodování binárních opcí. Dovolím si říct, že je Váš webový portál je asi nejlepší, který se zajímá se o podnikání v tomto odvětví. Obchodování binárních opcí se mi zdá velice zajímavé. Zatím obchoduji jen na demu kde se mi daří úspěšnost mezi 65% – 70% procenty, Držím se pravidla 5/15. Výnosnost je zde mezi 85% – 89%. Předpokládám že tato výnosnost se od reality poněkud liší, pokud beru v úvahu že obchoduji intradenně na časových timeframech 30sekund – max 5 min, že? Možné obchodování je zde jen základní high / low a pouze s forexem. Zajímalo by mě, jestli demo obchodování přes tento webový portál může nějak zkreslovat výsledky, máte s tímto nějaké zkušenosti? Jak velké úspěšnosti obchodů byste doporučoval na demu dlouhodobě dosáhnout – a dosahovat než přejít s vyzkoušenou strategii zkoušet na realném účtu? Jelikož jsem začátečník, tak zatím se snažím rozpoznat trendy a obchodovat podle nich, než se posunu ke zkoumání dalších strategiích. Zatím se zkouším seznámit metatradrem, vyzkoušet si dema na portálu viz výše a pokouším se si vytvořit obchodní strategii která by mi nejvíce vyhovala. Ještě bych se chtěla zeptat: psychologie a trading. Co byste radil začátečníkovi? Třeba jít do něčeho riskantnějšího a zkusit jak se při tom bude cítit? Děkuji velice předem za odpověď.

 24. Dobrý den. Jaké máte prosím zkušenosti s XTB online trading? Založila jsem si tam demo účet před týdnem a dnes mi volal broker, jestli nepotřebuji nějaké informace a ptal se mne, jestli hodlám u nich obchodovat. Co si o tom myslíte?

 25. Dobrý den chci se zeptat jaký názor máte na brokera XTB a zda-li náhodou nevíte jestli má taky licenci.
  Díky

  1. Dobrý den, broker je to regulovaný, ale nabízí jen podprůměrnou návratnost investic a obchodní platforma je hodně jednoduchá. Alespoň to tak bylo, když jsem na to naposledy koukal.

 26. Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký poplatek se platí brokerům při založení účtu? Tzn. pokud udělám vklad a ten si třeba po dvou měsících budu chtít vybrat zpět bez obchodování, kolik si broker vezme procent? Též jsem někde zaslechla, že někteří brokeři si berou „penále“, pokud v učitém časovém období neprovedete žádný obchod.
  Můžete mi/nám k tomu, prosím, podat nějaké bližší a ucelenější informace?
  Díky předem.

  1. Dobrý den, slušní brokeři si neúčtují žádné poplatky a po dvou měsících si vyberete zpět plnou částku. Jiní brokeři, jako třeba EZTrader, vám strhnou poplatek a pak třeba taky řeknou, že nemáte dost na výběr apod. Teprve pokud vůbec neobchodujete tři měsíce, většina brokerů si strhává měsíční poplatek za neaktivitu, třeba 5 USD měsíčně.

 27. Ještě bych se chtěla zeptat a poprosit o jednu radu. Jsem zaměstnaná na plný úvazek a uvažuju o binárních opcích jako o příležitostném přivýdělku. Byla jsem však upozorněna na to, že obchodování večer a v noci není ideální, protože většina burz je zavřených a obchody stagnují, tudíž příležitostí moc není.
  Měl by jste pro podobné začátečníky, kteří mají možnost se k obchodování dostat ve všední dny pouze brzy po ránu (6-7 h) nebo až večer (po 17:30), příp. v noci, nějaké dobré rady? Nebo podobný způsob za daných podmínek raději vůbec nedoporučujete?
  Díky.

  1. Myslím, že obchodování po 17:30 je úplně v pořádku, trhy se poté většinou ještě několik dalších hodin dost hýbou, protože americké burzy běží plným proudem a obchoduje i řada Evropanů. Ráno před sedmou je pohybů méně. Zkuste to na demu a uvidíte, jak vám to půjde.

 28. Dobrý den, mám malý dotaz, když budu třeba v zisku na konci roku, dostanu od brokera nějaký výkaz, doklad nebo stačí pouze částku napsat do “ ostatní příjmi „.

  1. Brokeři obvykle žádné potvrzení automaticky neposílají, ale na požádání by to měli umět. Záleží na konkrétním finančním úřadu, ale mělo by stačit to jen vyplnit do daňového přiznání a další podklady dodat, pokud si to úřad vyžádá.

 29. Zdravim, tak sice ne 3 roky zpoždění, ale půl roku zpoždění koukám přece jen mám a přestože mám dotazů více, počkám až jestli někdo zareaguje, jelikož ze zkušenosti last 5 dnů mám tu zkušenost, že 3 z 5 brokerů nekomunikují, takže mi přijde úsměvná opakující se rada admina “ záleží jak se dohodnete s brokerem“, každop. si počkám na reakci na tento koment (aspoň tečku 🙂 a pak teprve to sem vybalím :))

 30. tak píšu třetí a možná zbytečnou reakci, prtže už 2 čekají na schv. a možná budou čekat ještě v létě, ale budiž, každop. už sem napsal spoustu zbyt. věcí, tak proč ne tady, aspoň si utříbím myšlenky.. překvapilo mě, že se tento zisk daní a rozesmálo “ daní se jen zisk z BO“ – jak jen? a z čeho jiného bych ho měl při zisku z BO danit? navíc je humorné, že stát dovolí sídlo v daňovém ráji, ale trader musí danit.. a JAK fu zjistí, že mám co danit? možná je zatajení příjmu trestné, ale opakuji: jak fu zjistí, že mam co danit? v přehledu jinde jsou 3 doporučení brokeři, ale jen první, který se mi zatím (graf) nestáhl, má demo (je otázka jak, viz mé jiné komenty a topop) neboli pokud broker demo nemá (a pak už neřeším vklady apod) nemůže být ok… Binatex jede stále, krom víkendů, ale je zvláštní, že v topu byli dle jméne dva Češi, ale v onlajnu jsem za x hodin neviděl jediného a je zvláštní i to, že to není anonymní, ale lze vidět jména a vlajky a začíná to časem, který vypadá reálně, tak sem z toho lehce zmaten… nejraději bych na Binatexu reálně obchodoval hned, prtže se mi na demu dařilo, ale jednak zatím nemám pl. kartu, navíc B. vlastně skoro vůbec nekomunikuje (ale to č. br. taky moc ne, dokonce mi kdosi volal, ale odmítl dát mail, tak zas já odmítl další komunikaci… a na fb jiného č. br. taky kom. zoufalá, rsp možná to nebyl broker, ale jen poradna, nicméně celkově je nabídka nic moc a komunikace všech ještě víc nic moc… no, mohlo mě napadnout, že když zdejší „obchodníci“ nestojí za nic, nebude to u BO lepší, tak ještě uvidím, jaká (pokud vůbec) bude reakce zde

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *