Autor Téma: Doporučení brokeři  (Přečteno 18878 krát)

HERO

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Doporučení brokeři
« kdy: červenec 07, 2013, 07:26:51 odpoledne »
Já můžu doporučit tyto brokery u kterých mám vyzkoušeny i výběry:

Banc de Binary
Stockpair
Beeoptions

U Banc de Binary trvá výběr nejdéle ale na druhou stranu je to regulovány broker u  CySEC má registraci FSA a FSB.

HERO

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Re:Doporučení brokeři
« Odpověď #1 kdy: Srpen 13, 2013, 08:24:36 odpoledne »
Takže po špatných zkušenostech  nedoporučuji obchodování na Banc de Binary. Dochází zde k manipulaci s cenami ( u 60s binárních opcí), časté zamrzání platformy, nereagování na reklamace.

V současné době obchoduji na Beeoptions   -  naprostá spokojenost, dnešní převod peněz z Beeoptions - během 3 hodin od zadání požadavku jsem měl peníze na své ePayments Master card kartě !!!!
« Poslední změna: Leden 08, 2015, 06:13:58 odpoledne od Admin »

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: říjen 18, 2013, 11:25:52 dopoledne »
Snažíme se pravidelně monitorovat ohlasy obchodníků po celém světě a udržujeme seznam doporučených brokerů binárních opcí. Pro české obchodníky je vzhledem ke 100% české podpoře teď zřejmě nejlepší TopOption.

Samozřejmě uvítáme vaše zkušenosti, pomůžou nám ten seznam případně korigovat.

UnicoMejor

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: Březen 17, 2014, 06:21:10 odpoledne »
Dobrý den, chtěl bych začít obchodovat s binárními opcemi, ale nevím jakého brokera teda zvolit, jelikož se zde názory dost mění...proto bych chtěl požádat o radu, u jakého brokera by to bylo podle Vás nejideálnější? Děkuji.

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: Březen 17, 2014, 06:44:04 odpoledne »
Dobrý den, pravda je ta, že nenajdete brokera, na kterého by si nikdo nikdy nestěžoval. Důvody můžou být různé, skutečné problémy, konkurenční boj, frustrace obchodníků... Z ohlasů a našich zkušeností nám zatím pořád vychází nejlépe TopOption: http://opcebinarni.cz/recenze-topoption-regulovany-broker-s-cestinou Ano, taky tu na něj zazněly připomínky, ale zatím nikdo nepředložil nic, co by svědčilo o nějakém neférovém nebo dokonce podvodném jednání.

HERO

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: Březen 17, 2014, 07:29:23 odpoledne »
moje doporučení je v tomto pořadí Marketsworld http://marketsworld.com , binary.com http://binary.com/ nebo Stockpair  http://stockpair.com/,  tyto brokery můžu doporučit. Topoption rozhodně nedoporučuji viz vlákno topoption.

U marketsworld i binary můžete vložit na účet jenom 20 USD a dávat obchody pouze 1 USD.  Poslední výběr u marketsworld jsem měl na kartě v ten samý den. U obou si můžete taký zřídit demo účty.
« Poslední změna: Leden 08, 2015, 06:11:57 odpoledne od Admin »

btrader

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: Březen 18, 2014, 11:44:58 dopoledne »
Ahoj, obchoduju s Topoption a nemám s ním vůbec žádnej problém. Žádný jiný brokery jsem ani nezkoušel.

UnicoMejor

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: Březen 19, 2014, 01:59:33 odpoledne »
Dobrá, děkuji za rady a popřípadě vyzkouším víc brokerů.

HERO

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: Srpen 10, 2014, 05:03:22 odpoledne »
Pořád platí mé doporučení pro brokery v tomto pořadí
1. Marketsworld
2. Stockpair
3. Binary

S těmito brokery nemám dlouhodobě žádné problémy, výběry peněz probíhají bez problémů, nikdo mě neotravuje telefonáty.
« Poslední změna: Leden 08, 2015, 06:10:46 odpoledne od Admin »

Ondřej Chaloupský

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: Srpen 11, 2014, 01:16:48 odpoledne »
Já preferuji tyhle tři:

1. StockPair
2. TopOption
3. 24Option

HERO

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: Srpen 11, 2014, 05:05:47 odpoledne »
Pořád platí mé doporučení pro brokery v tomto pořadí
1. Marketsworld
2. Stockpair
3. Binary

Pokud chce někdo doporučovat 24option tak by si možná měl přečíst článek http://opcebinarni.cz/24option-uz-neni-dobry-broker-binarnich-opci nebo ještě lépe tady http://www.forexpeacearmy.com/public/review/www.24option.com . Já jsem přišel na to, že to jsou podvodníci již před 2 lety  :D.
« Poslední změna: Leden 08, 2015, 06:09:49 odpoledne od Admin »

miomilas

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: Prosinec 23, 2014, 11:27:42 odpoledne »
Vánoce za dveřmi, ale vše už je uděláno a skoro hotovo. O svátcích bude i čas si přečíst knížku, ale i udělat pořádek v emailech a vůbec dělat o svátcích věci, na které není normálně čas.

Tak Vám s dovolením povím co se mi s Binárními opcemi stalo v minulých pár dnech.

Pustil jsem se do Binárních opcí s vervou. Poctivě jsem trénoval na demo účtech (asi tři měsíce) a měl jsem kupodivu úspěšné výsledky.

Posléze jsem byl schopen rozlišit, jak bych to hrál s vlastními investicemi a na druhé straně - tak toto by sis jistě s vlastními penězi nedovolil.

No a pak jsem poslal peníze brokerovi, kterého jsem si vybral. Byl to ETX capital. Tady na stránkách jste ho okomentovali, že nedávno získal licenci pro Česko, takže v Česku začíná.
Má licenci, tak fajn.
Poslal jsem mu 500 EUR, a ihned jsem dostal bonus 200 EUR.
Několikrát mně volali, poslali mně několik mailů kvůli verifikaci účtu a tak podobně.

Pak jsem si vyhradil odpoledne a pustil jsem se do toho.

Dopadlo to špatně.
Zahrál jsem celkem asi 9 sázek a prohrál na nich asi 90 EUR.
Ovšem byl tam problém, který spočíval v tom, že když byla situace aktiva "kritická", sázku jsem nemohl udělat, protože se objevila na obrazovce cedule, že "není internetové spojení".

Nebudu popisovat, co tím míním, když říkám "kritická" situace.
Je to prostě situace, kdy jsem moc chtěl vsadit a tato cedule se mi objevila asi desetkrát.
Prostě musíte reagovat na vývoj grafu aktiva, a v okamžiku, kdy chcete vsadit, nemůžete, protože "není internetové spojení".
Tato cedule se na obrazovce nikdy před tím ani potom neobjevila. Bylo to věc jejich serveru.

Prostě to nemělo cenu.

Tak jsem toho zaplaťpánbůh rychle nechal.

Po různých peripetiích jsem dostal zpátky 420 EUR.
Ale netrvalo to dlouho, ETX vrátil peníze během několika dnů.

Po opakovaných úspěších na demo účtech to bylo rozčarování, Ale já jsem své strategii věřil, a tak jsem ihned, po skončení této odpolední ETX seance poslal peníze na účet Top option. 200 EUR. Mimochodem na doporučení "Opce binární".

Opět ověřování a tak, ale šlo to celkem rychle.

Dostal jsem bonus 250 EUR, takže 450 EUR jsem považoval za dostatečný start.

Opět jsem si vyhradil odpoledne a pustil se do díla.

Šlo to neuvěřitelně. Běhen tří dnů jsem se dostal ze 450 EUR na skoro 1200 EUR.

Pak mně zavolala jistá dáma z Top option, poskytla mi rúzné rady a tak jsem ji požádal, aby mi poslala mail, kde by ještě jednou shrnula ty věci, které mi povyprávěla po telefonu.

Poslala mi toto:

The pending bonus is a bonus that does not prevent you to withdraw any profits. If you deposit a minimum of 2000 USD you will get the pending bonus. Every time you open a trade of 100 USD you will acquire 12.5 points. Once you have reached 6000 points (required for 2000 USD) the bonus the 2000 USD is send to you and you can cash out. This bonus does not prevent you to withdraw any profits or your investment. You do not have to open one position of 100 USD you can also open positions of 50 USD (*2) or 20 USD (*5). Every time you have reached 100 USD 12.5 points comes in your bonus account. You can only win as you are trading anyway so the idea is to reach the maximum amount of points so that once you have reached 6000 points you can win 2000 USD bonus money.....

No fajn.

A pak se mně optala, jak se mi vede při sázení.

Pověděl jsem jí, že báječně, inu jak by ne, 1200 EUR během tří dnů...

Zřejmě se teprve teď koukla na mé sázky.

Během příštích 3 dnů jsem - při uplatňování té samé strategie - prohrál asi 800 EUR. Mám teď na účtu u Top option asi 350 EUR, a strach hrát dál, protože to při vší opatrnosti prostě nejde. Nevím jak na to a co s tím udělali.
Přestal jsem hrát vedlejší měny, hraji jen EUR/USD, zlato, OIL. Nic nepomohlo.

Na okraj ještě musím zmínit, že jsem asi při mých celkových investicích 3000 EUR obdržel od Top option bonus 179 EUR, v současnosti jsem proinvestoval (včetně výher a proher, samozřejmě) asi 12000 EUR, tak jsem zvědav, co se bude dít. To jsem napáchal během asi
týdne. Ono to jde rychle...

Tak jsem si myslel, že si přilepším na dárky, ale asi ne.

Pokračování po Vánocích.

Příjemné svátky.

mh

Noxius

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: Prosinec 24, 2014, 12:12:10 dopoledne »
Tak niekedy je proste smola aj niekolko prehier v rade. A trochu mi nesedí tých tvojích 12000, vychádza to na nejakých 8% vkladu z kapitálu a musel by si robiť okolo 35 obchodov denne. Určite si dodržiaval money management ?

mali ste niekedy problémy s výberom peňazí od týchto brokerov ?

HERO

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: Prosinec 24, 2014, 01:39:05 odpoledne »
Proto doporučuji pořád ty stejné brokery:

1. Marketsworld
2. Stockpair
3. Binary

dále můžu doporučit CoreLiquidity  můžete zde obchodovat přímo z MT4. U mnou doporučených brokerů Vám nikdo 10x za den nevolá, neposílá žádné emaily,  tedy neotravuje jako např. u Topoption. Peníze máte na účtě do 3 dnů ode dne zadání výběru.
« Poslední změna: Leden 08, 2015, 06:08:16 odpoledne od Admin »

Noxius

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: Prosinec 24, 2014, 05:23:15 odpoledne »
hero aké sú max vklady na obchod u všetkých troch ?