Autor Téma: Doporučení brokeři  (Přečteno 18876 krát)

miomilas

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Re:Doporučení brokeři
« Odpověď #15 kdy: Prosinec 25, 2014, 12:41:52 dopoledne »
Tak niekedy je proste smola aj niekolko prehier v rade. A trochu mi nesedí tých tvojích 12000, vychádza to na nejakých 8% vkladu z kapitálu a musel by si robiť okolo 35 obchodov denne. Určite si dodržiaval money management ?

mali ste niekedy problémy s výberom peňazí od týchto brokerov ?

12000 je vypocitany udaj z tabulky Top option, kde jsou zachycene všechny mé dosavadni investice.
Kde jsi přišel na těch 8 %? Co jsi děli čím?
Taky jsem si našel, co u Binary options znamená money management a vím, co to znamená v překladu. Ovšem to je věc hodně subjektivní. Mechanicky zapovědět - nesázej víc jak 50 aktiv denně, je blbost.
Soustřeď se na podstatu věci (která ti ale zřejmě uniká...)
Jestli je otázka ohledně výběru peněz míněna na můj příspěvek, tak jsem nevybíral nic, neboť jsem zabrzdil po prohrách na těch 350 EUR. A čekám, až to uzraje a také na jejich reakci ohledně 12000 EUR investic. Podle dosavadního trendu by to mohlo být kolem dalších 800 EUR bonusu, pokud jsem porozuměl tomu, co mě Naomi napsala.
Problém je, že se nikde nedozvíš, jak konkrétně tenhle typ bonusu funguje. Na jejich stránkách nenajdeš nikde žádné údaje o tom, co uvedla ve svém mailu.
You can only win as you are trading anyway so the idea is to reach the maximum amount of points so that once you have reached 6000 points you can win 2000 USD bonus money....

A nebuď tak militantní a nediriguj, které příspěvky kam patří...
Příhlásil jsi se pouze týden přede mnou a až dosud jsi vyplodil 4 příspěvky...
Dal jsem to tam, kam to patří podle daného tématu.
Tvůj styl mi připomíná diskuse v Mladé frontě a v Lidovkách pod články s ekonomickou tématikou.

« Poslední změna: Prosinec 25, 2014, 08:13:50 dopoledne od miomilas »

Noxius

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: červen 06, 2015, 05:50:05 odpoledne »
Pozerám, že ste z odporúčaných brokerov vymazali 24winner a nahradili ich nejakými 10Trade. Ale nikde ste o nich nepísali. Nejaká omáčka okolo toho? Aj okolo toho prečo ste vymazali 24winner? Vlastníkom je stále safecap insvestment, ktorý vlastní aj TopOption, OptionTime a OnlyOption. Preto mi je divné, že ich ostatné 3 brokerské firmy ste tam nechali.

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: červen 08, 2015, 08:07:09 dopoledne »
Noxius: Žádné zásadní důvody, jako např. nespolehlivost, pro to nemáme. 24winner nenabízí češtinu a nic navíc vůči ostatním, podle ohlasů ho čeští obchodníci téměř vůbec neuvažují. 10trade má širší nabídku opcí, má ladder opce, představuje zajímavou alternativu.