Autor Téma: Binary.com  (Přečteno 1615 krát)

Derst

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Binary.com
« kdy: Prosinec 26, 2017, 12:15:10 dopoledne »
Zdravím, nedávno jsem se zaregistroval u Binary.com, zaujalo mě, že stejně jako IQ Option nabízí DEMO účet bez nutnosti vkladu, platforma není tak líbivá a intuitivní, ale zato jde investovat s dlouhou expiraci (až 365 dní) a docela vysokým profitem, který se na demo účtu pohyboval mezi 85-95%. Rozhodl jsem se, že tam vložím peníze a zkusím real account. A tady nastal problém. Stejně jako všichni ostatní brokeři chtějí naskenovaný řidičák + dokument s adresou trvalého bydliště. V tom nebyl problém, dokumenty byly přijaty. Bohužel tím to nekončilo, napsali, že jelikož jsem občanem jedné ze zemí Evropské Unie musím si s nimi domluvit termín a absolvovat video-hovor, což mě vzhledem k tomu, že nemám webkameru dost odradilo.

K čemu potřebují video-hovor? Ostatní brokeři nic takového nechtějí. Má u nich někdo z vás REAL account? Je to podle vás důvěryhodný broker?
« Poslední změna: Prosinec 26, 2017, 09:19:13 dopoledne od Admin »

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
Re:Binary.com
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 26, 2017, 09:21:27 dopoledne »
Binary.com vznikl jako sázková hra podle pravidel pro hazard. Myslím, že v jejich DNA stále zůstává fungování podle principů sázkové kanceláře, nedávno zřízená regulovaná pobočka na Maltě toho z mého pohledu nic moc nemění, a proto bych se mu vyhnul. Osobní názor.