Autor Téma: Problematičtí brokeři  (Přečteno 15354 krát)

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
Problematičtí brokeři
« kdy: Srpen 15, 2013, 03:49:32 odpoledne »
Dostalo se k nám několik negativních ohlasů na EZTrader, nechce vyplácet peníze obchodníkům, takže pozor. Velmi špatné ohlasy jsou také na ZoomTrader, stejný problém, neplatí.

sono

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Re:Problematičtí brokeři
« Odpověď #1 kdy: Září 24, 2013, 11:04:11 dopoledne »
Mohu potvrdit, Zoomtrader nebrat.

serverus

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Září 29, 2013, 09:48:13 dopoledne »
Dobrý den,

obchoduji také na zoomtrader platformě, doposu všechny peníze i poslední platbu dne 25.9 jsem obdržel v pořádku.

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: říjen 02, 2013, 10:45:40 dopoledne »
Dobrý den,

obchoduji také na zoomtrader platformě, doposu všechny peníze i poslední platbu dne 25.9 jsem obdržel v pořádku.

Tak to máte asi štěstí, nebo se Zoomtrader polepšil. Ale pokud si zkusíte v Googlu vyhledat ohlasy na Zoomtrader, je jich hodně špatných.

Marion

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: říjen 12, 2013, 11:18:39 dopoledne »
O zoomtrader jsem se dočetla, že nevyplácí peníze pokud si člověk vezme jejich bonus. Je to prý tak, že mají v podmínkách, že prý když si vezmete bonus, tak musíte mít nemalý výdělek, aby vám jej vyplatili... Proto pozor. Jinak při registraci bez bonusu vyplácí údajně normálně.

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: říjen 18, 2013, 11:21:01 dopoledne »
Zoomtrader bych určitě neriskoval, zkuste si do Googlu zadat třeba "Zoomtrader scam" nebo "Zoomtrader complaints" a vypadne na vás velké množství negativních ohlasů. Navíc Zoomtrader není ani regulovaný. Ještě loni sídlil na Kypru, a když tam vznikla povinnost regulace pro brokery binárních opcí, odešel jinam, což je samo o sobě podezřelé. Regulovaných brokerů je už naštěstí dost, takže doporčuji vybírat mezi nimi.

HERO

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: říjen 19, 2013, 09:26:26 dopoledne »
Musím znovu varovat před používáním Banc de Binary. Po té co jsem si stěžoval, že můj výběr nebyl ani po dvou týdnech schválen, BDB mi znemožnilo přístup na účet a na mé emaily nereagovalo. Až po zásahu Davida s binaryoptionsdaily mi byl můj účet zpřístupněn a můj výběr byl schválen, takže mám už peníze na účtě.
Zoomtrader nedoporučuji po svých zkušenostech nikomu!!!

Rookie_Broker

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: říjen 20, 2013, 10:13:39 odpoledne »
Sice jsem na zoomtraderu neobchodoval, jelikož jsem ještě nezačal obchodovat nikde, tak jsem ani nemohl. Ale paradoxem je, že právě pop-upová reklama zoomtraderu s příběhem o barcelonském apartmánu pana Adama Břízy, mne přivedla k tomu, že nějaké opce existují a také k tomu, že jsem začal shromažďovat informace, abych se do obchodování mohl pustit. Každopádně se od nich budu držet dál :)

Pavel

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: říjen 31, 2013, 10:59:43 odpoledne »
Zdravím, já se s binárními opcemi taky seznámil přes web pana Břízy. Přítelkyni přišel email, jak je to supr, tak jsme se rozhodli to vyzkoušet. Nevím, co mě to popadlo, většinou si vše předem ověřím, ale v tomto případě mě ani nenapadlo si o tom předem něco najít. No peníze jsem tam poslal, přičetly se i s bonusem 20%. Chvilku jsem si s tím hrál a bonus už jsem rozfofroval. Jsem zvědav, jestli jde či nejde o podvod, to se ukáže časem (pokud budu schopen tam něco vydělat). Přinejhorším se v této oblasti alespoň trošku vzdělám. Jinak hned po registraci mě volal někdo ze ZoomTraderu a ptal se, jestli nepotřebuju s něčím pomoct. To mě dost překvapilo, navíc to byl čech, volal myslím z českého čísla a byl zrovna státní svátek. V podmínkách jsem pak našel, že je třeba tam proinvestovat 20ti násobek vložené částky + bonusu, takže se mi bude muset hodně dařit, abych je splnil. Pokud se to povede, tak dám vědět, jak to dopadlo.
« Poslední změna: Listopad 01, 2013, 02:57:07 odpoledne od Admin »

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: Listopad 01, 2013, 03:08:20 odpoledne »
Zdravím, já se s binárními opcemi taky seznámil přes web pana Břízy. Přítelkyni přišel email, jak je to supr, tak jsme se rozhodli to vyzkoušet. Nevím, co mě to popadlo, většinou si vše předem ověřím, ale v tomto případě mě ani nenapadlo si o tom předem něco najít. No peníze jsem tam poslal, přičetly se i s bonusem 20%. Chvilku jsem si s tím hrál a bonus už jsem rozfofroval. Jsem zvědav, jestli jde či nejde o podvod, to se ukáže časem (pokud budu schopen tam něco vydělat). Přinejhorším se v této oblasti alespoň trošku vzdělám. Jinak hned po registraci mě volal někdo ze ZoomTraderu a ptal se, jestli nepotřebuju s něčím pomoct. To mě dost překvapilo, navíc to byl čech, volal myslím z českého čísla a byl zrovna státní svátek. V podmínkách jsem pak našel, že je třeba tam proinvestovat 20ti násobek vložené částky + bonusu, takže se mi bude muset hodně dařit, abych je splnil. Pokud se to povede, tak dám vědět, jak to dopadlo.

Pan Bříza je přesně ten případ, který je velmi podezřelý. Propaguje pochybného brokera, založte si účet a hned obchodujte naostro se skutečnými penězi, nic si dopředu nemusíte zkoušet, hlavně ne demo... A v diskuzi pod článkem se všichni radují, jak hned začali vydělávat. Tradingu se věnuji 8 let a troufám si tvrdit, že tento pán na svých stránkách dává zavádějící informace.

Missy

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: Listopad 06, 2013, 10:20:28 dopoledne »
Zdravím! Přítel se dal nachytat panem Břízou, ihned poslal peníze, nechal si připsat 20% bonus, a pak se dozvěděl, že musí vydělat dvacetinásobek, aby mu byl jeho vklad připsán na účet. Což bude asi dost honička - zatím se mu z cca padesáti obchodů zadařilo vydělat asi 30 Euro, takže do skoro sedmi tisíc, což dělá násobek, ještě hodně dlouhá cesta... a mám pocit, že pokud člověk není "střelec" a nesází velké částky, je to o ničem. No - samozřejmě, přítelova blbost, neměl do toho skákat po hlavě. Každopádně spamová strategie náboru lidí mě také ihned zarazila, Břízova "diskuze" na jeho stránkách je jasná propagace a celkově jsou na ZoomTrader hodně negativní recenze. Asi tak za 10 let dám vědět, zda se příteli podařilo, vydělat si na "svůj apartmán v Barceloně"  ;D
Btw - binární opce nejsou taková sranda, jak to Bříza prezentuje - je to prostě 50:50, záleží jenom na štěstí. I když má člověk nějaké info z burzy, nejsou mu při minutových opcích přiliš platné - můj názor.

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: Listopad 07, 2013, 07:30:09 odpoledne »
Zdravím! Přítel se dal nachytat panem Břízou, ihned poslal peníze, nechal si připsat 20% bonus, a pak se dozvěděl, že musí vydělat dvacetinásobek, aby mu byl jeho vklad připsán na účet. Což bude asi dost honička - zatím se mu z cca padesáti obchodů zadařilo vydělat asi 30 Euro, takže do skoro sedmi tisíc, což dělá násobek, ještě hodně dlouhá cesta... a mám pocit, že pokud člověk není "střelec" a nesází velké částky, je to o ničem. No - samozřejmě, přítelova blbost, neměl do toho skákat po hlavě. Každopádně spamová strategie náboru lidí mě také ihned zarazila, Břízova "diskuze" na jeho stránkách je jasná propagace a celkově jsou na ZoomTrader hodně negativní recenze. Asi tak za 10 let dám vědět, zda se příteli podařilo, vydělat si na "svůj apartmán v Barceloně"  ;D
Btw - binární opce nejsou taková sranda, jak to Bříza prezentuje - je to prostě 50:50, záleží jenom na štěstí. I když má člověk nějaké info z burzy, nejsou mu při minutových opcích přiliš platné - můj názor.

Ano, je třeba si vždy dávat pozor, jaké podmínky jsou spojené s bonusy, a promyslet si je, než bonus případně akceptujete, viz. http://opcebinarni.cz/jak-funguji-bonusy-ke-vkladum-aneb-penize-zadarmo

Jinak co se týče samotného obchodování, tak 50:50 by to bylo v případě náhodných vstupů do obchodů. Když se budete snažit obchodovat do trendu a najdete si situace, kdy je pokračování trendu pravděpodobné, tak se dostanete nad 50 % a postupně i do zisku. Potřebujete si udělat obchodní plán, jen tak klikat nemá smysl.

zetozetozeto

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: Listopad 11, 2013, 10:04:02 odpoledne »
Dobrý večer,
naprosto stejným způsobem jsem to zkusil já. Moc hr...
Nicméně nedoporučuji Zoomtrader nikomu. Vložil jsem 200$ a automaticky se připsal bonus asi 40$. Díky tomu jsem musel proinvestovat - možná vydělat cca 4800$. Vše se však podařilo, a já si zadal požadavek na výběr svých 200$, že mi ještě asi 1350$ zbyde že pak uvidíme co dál. Výběr jsem chtěl provést platební kartou tak jak jsem peníze vložil, což bylo umožněno. Po té, co příkaz nebyl asi deset dní zpracován mi byl zčistajasna zablokován účet. Na dotaz mi bylo  sděleno od pana Richarda, že příkaz na výběr byl nějakým nedopatřením v systému zpracován a peníze odeslány na můj účet přesto, že jsem zatím nedoložil kopie dokladů (je to podmínkou pro výběr) a díky této skutečnosti systém zablokoval účet. Obratem jsem zaslal kopie dokladů. Dneska je to 18 dnů, co odeslané peníze (jak tvrdí pan Richard) ještě nedorazily. Účet mám stále nepřístupný a dnes mi pan Richard v telefonu tvrdil, že neví, co s tímto případem mohou dělat, že se IT pracovníkům nedaří odblokovat můj účet a divil se, že peníze ještě nemám a že se pokusí sehnat potvrzení o odeslání peněz. A že je hloupé, že to vypadá, jakoby mě okradli. Ale nebyl schopen říct, nic konkrétního, co udělají pro to, aby účet fungoval atd...
Na můj návrh, že si založím nový účet, na který mi Zoomtrader poukáže zůstatek mého původního účtu a bude to v pořádku následovala odpověď, že všechny peníze od nich se budou chovat jako bonusové - tedy s podmínkou xnásobného obratu účtu před výběrem.
Takže teď nevím, jestli mě jenom okradli nebo okradli a ještě neumí zacházet se svým systémem :(
Ještě doufám (trochu - moc asi nemůžu), že dojde aspoň těch 200$.

IV

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: Leden 17, 2014, 09:16:18 dopoledne »
Muzu se zeptat zda si byl uspesny a dostal si peníze zpet?NEbo zda kdokoliv kdo se nechal zlakat podvodnym rychlym ziskem u zoomtraderu mel to stesti?
Ja dopadla podobne, taky jsem prisla o 250 usd a nyní se je snazim dostat zpet...

Kacer

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: Srpen 03, 2014, 03:20:53 odpoledne »
Ahoj, mozna je uz pozde. ale prece. Pokud vam broker automaticky pripise bonus na vas nove otevreny ucet (coz se mi stalo pred dvema roky u EZTrader), tak v zadnem pripede nezacinejte obchodovat, dokud nekontaktujete support, ze bonus nechcete. Pokud je to regulovany broker, ktery by nemel navysovat ucty klientu o bonusy, tak vam jejich bonus odebere a tim padem podminky pro vager nasobek nejsou soucasti smlouvy o obchodovani a vyberu penez. Kdyz broker na to bude reagovat ze je to povinna cast smlouvy pro obchodovani, tak nevahejte a zazadejte o vraceni vkladu, ktery jeste nebyl pouzit na jediny obchod. Pokud broker zacne vyzadovat poplatek (EZtrader chteli 10%) za zruseni uctu, doslo to tak daleko, ze jsem byl nucen napsat email, ktery zminoval moji dalsi komunikaci pres pravnika a podani zaloby u mezinarodniho soudu v Haagu, ktery urci ombucmana k vyreseni pripadu a doplatku uroku za casku manipulovatelnou neopravnene brokerem po pozadani odebrani navyseni uctu bonusy, ktery nebyl s zadnymi bonusy pouzit k obchovani na financnim trhu za ucelem zisku. Pravni oddeleni EZtrader odpovedelo, ze i kdyz nenanstane zadna financni transakce na mem uctu do otevreni pripadu, tak budu nucen platit poplatky za drzeni uctu ve vysi 3% DENNE! Odpovedel jsem, ze takovy paragraph v jejich smlouve neni pro tento pripad, ale budiz (ted to bude vypadat jak scifi) a dodal jsem, ze budu nucen pouzit dalsi neobvykle prostredky, ktere povedou k zlikvidovani kazde jejich pobocky ve svete systematicky za pomoci trhavin... cela hadka trvala skoro 3 mesice po teto odpovedi do 3 tydnu byly penize zpet na mem uctu. DNES jsem rano prohlizel financni zpravy na tabletu a o mylem jsem se dotknul nejakeho odkazu a vyskocilo okno od trade journal online v cestine, kde nejaka redaktorka popisuje, ze nasal blog pana Martina Kozla z Prahy, ktery zacal uspesne vydelavat z domova. Byl tam od vimeo video klip v cestine, jak a snadne vydelavat pomoci optionnavigator.com !! Muzete hadat, kdo je zatimto pop-up nesmyslem...stejny broker o kterem pisu cely clanek. Takze pan Briza, Kozel a dalsi se pouze snazi rekrutovat lidi z CR a SK za provizi, kteri sve penize vyhodi brokerovi do kapsy. Tady je odkaz na recenze BO broker, ale bohuzel v anglictine http://www.binaryoptionsthatsuck.com/binary-options-brokers/1/ Chtel bych poprosit administartora aby tento odkaz nemazal, neni to nabizejici komercni webova stranka, jen recenze. Stastne obchodovani a vyvarujte se kazdeho podezreleho chovani brokera a kdyz uz jste se stali obetmi, bojujte za sve penize, JSOU PRECI VASE ane vlku z financnich trhu.

Hodne stesti
« Poslední změna: Srpen 04, 2014, 08:07:39 dopoledne od Admin »