Autor Téma: TopOption  (Přečteno 38084 krát)

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
TopOption
« kdy: říjen 18, 2013, 11:28:28 dopoledne »
Je to relativně nový broker, ale regulovaný a založený firmou, která dlouhodobě působí jako broker forexu. Ohlasy na TopOption jsou velmi dobré, ochodní platforma je v češtině a obchodní manažer s vámi bude také komunikovat česky. Více zde: http://opcebinarni.cz/recenze-topoption-regulovany-broker-s-cestinou

Takže neváhejte sem psát své zkušenosti s TopOption.

HERO

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Re:TopOption
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 05, 2013, 04:17:30 odpoledne »
Takže jsem vyzkoušel tohoto brokera - u většiny mých obchodů u minutových opcí byla návratnost 65% což je opravdu směšné. Po tom co jsem obdržel dnes email, který mi sděluje, že pokud jim nezvednu telefon  tak budou  " muset uzavřít Vaše veškeré otevřené pozice a deaktivovat obchodní platformu, jestliže se nám nepodaří  s Vámi spojit do následujících 72 hodin".  Tak s tímto jsem se opravdu ještě nesetkal u žádné brokera ať už regulovaného nebo neregulovaného. Takže tohoto brokeru opravdu nemůžu nikomu doporučit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

« Poslední změna: Prosinec 05, 2013, 04:31:02 odpoledne od HERO »

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 11, 2013, 03:53:40 odpoledne »
Hero: TopOption je nejregulovanější broker binárních opcí, licence má v x zemích EU, a proto musí ověřit údaje každého svého zákazníka. Je to kvůli zákonům o praní špinavých peněz, které jsou čím dál přísnější. Tohle je téměř nic ve srovnání s tím, jakým prověřováním musíte projít třeba při otevírání forexového účtu u Dukascopy, to je teprve lustrace jako řemen. Ale opět, těžko jim to vyčítat, vyžadují to zákony.

Co se týče té návratnosti u minutových opcích, tak je nehodlám nijak bránit, ale "směšné" to podle mě není. 70 % je maximum, co znám, oni ho maj jen na EUR/USD. Na druhý straně u high/low opcí dávaj zase často víc než jiný brokeři, někdy o 2 % (EUR/USD), někdy o 7% (USD/JPY), někdy stejně, srovnávám s oblíbeným 24option. Takže si každý musí vybrat podle toho, co obchoduje a kde mu to půjde lépe.

HERO

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 12, 2013, 05:13:28 odpoledne »
Účet jsem měl již ověřený a provedl jsem i  výběr. V obchodních podmínkách jsem nikde nenašel, že bych byl povinen přijímat telefonní hovory od topoptions, jinak mi bude účet zrušen. Takže jsem postupoval přesně podle obchodních podmínek a přesto mi byl účet zrušen.

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 14, 2013, 10:37:34 dopoledne »
Hero: V obchodních podmínkách je, že TopOption má zákonnou povinnost ověřit totožnost svých klientů, je to kvůli zákonům o praní špinavých peněz. Já osobně tohle ověřování taky nemám moc rád, na druhý straně je to ale znamení, že broker dodržuje zákony a požadavky regulátora, což je jedině dobře. Jen si počkejte, jestli do binárních opcí dorazí prověřování jako bývá u dobrých brokerů na Forex nebo nebo třeba futures. Tam musíte dokládat i jak jste získal peníze, které vkládáte na účet, vše kontrolují právníci, a pokud se jim něco nezdá, chtějí další dokumenty, případně vás úplně odmítnou.
« Poslední změna: Prosinec 14, 2013, 10:40:15 dopoledne od Admin »

HERO

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: únor 22, 2014, 10:33:36 dopoledne »
Pokud by se chtěl někdo  skutečně zaregistrovat u Topoption doporučuji nejdřív přečíst   toto  http://www.binaryoptionsdaily.com/forums/general-group2/broker-complaints-board-forum13/topoption-price-manipulation-screenshot-thread3122.0/#postid-38006

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: únor 24, 2014, 06:27:05 odpoledne »
Pokud by se chtěl někdo  skutečně zaregistrovat u Topoption doporučuji nejdřív přečíst   toto  http://www.binaryoptionsdaily.com/forums/general-group2/broker-complaints-board-forum13/topoption-price-manipulation-screenshot-thread3122.0/#postid-38006
Sám jsem nic takového nezažil, ale pokud by se někdo někdy setkal s něčím podobným, dejte nám prosím vědět, to bysme určitě rešili.

Marty

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: Březen 11, 2014, 09:36:50 dopoledne »
Zde je hlavní důvod, proč odcházím od tohoto brokera.

http://niccreloaded.own.cz/topoption-24option-freestockcharts.jpg

serverus

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: Březen 11, 2014, 09:56:25 dopoledne »
Prices (Opening Rates), Are Set By Safecap And May Be Different From Prices Reported Elsewhere

Safecap will provide prices to be used in trading, valuation of Customer positions and determination of Margin requirements in accordance with its Terms & Conditons.

Rozdíl cen oproti cenám uvedených jinde je napsán í v podmínkách TopOption zde http://www.topoption.com/legal-and-privacy/risk-disclosure

btrader

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: Březen 11, 2014, 10:01:44 dopoledne »
Zde je hlavní důvod, proč odcházím od tohoto brokera.

http://niccreloaded.own.cz/topoption-24option-freestockcharts.jpg

Tak to asi odcházíš spíš proto, že nevíš, jak funguje Forex. Forex je decentralizovaná burza, která nemá jedno centrální místo pro určování ceny. Tudíž záleží, od koho který broker bere data. Najíž dva brokery s úplně stejnými cenami v každém okamžiku je spíši výjimka. Zrovna koukám na grafy u IBFX a Alpari, a ty se na všech párech liší. Takhle to prostě na Forexu funguje.

U binárních opcí je podstatný, jestli broker nemanipuluje cenou proti tobě po tvých vstupech. Jestli je cena o 1 pip permanentně jinde než u jiného brokera, je víceméně jedno. Protože pokud bude dělat stejné pohyby, budou posuzovanej k tý jiný vstupní ceně a výsledek obchodu bude stejný jako u jinýho brokera. S Topoption obchoduju a žádný manipulace jsem nezaznamenal.

Marty

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: Březen 11, 2014, 08:01:08 odpoledne »
Tak to asi odcházíš spíš proto, že nevíš, jak funguje Forex. Forex je decentralizovaná burza, která nemá jedno centrální místo pro určování ceny. Tudíž záleží, od koho který broker bere data. Najíž dva brokery s úplně stejnými cenami v každém okamžiku je spíši výjimka. Zrovna koukám na grafy u IBFX a Alpari, a ty se na všech párech liší. Takhle to prostě na Forexu funguje.

U binárních opcí je podstatný, jestli broker nemanipuluje cenou proti tobě po tvých vstupech. Jestli je cena o 1 pip permanentně jinde než u jiného brokera, je víceméně jedno. Protože pokud bude dělat stejné pohyby, budou posuzovanej k tý jiný vstupní ceně a výsledek obchodu bude stejný jako u jinýho brokera. S Topoption obchoduju a žádný manipulace jsem nezaznamenal.

Kdyby byla cena permanentně posunutá, tak to jedno je. Není už jedno, že obchod, který je na 24op ziskový, tak je na topoption ztrátový. Obchod se mi u tohoto brokera otevře s cenou, která je o x pipů posunutá a poté se srovná na cenu stejnou jako jinde.

btrader

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: Březen 12, 2014, 09:35:53 dopoledne »

Kdyby byla cena permanentně posunutá, tak to jedno je. Není už jedno, že obchod, který je na 24op ziskový, tak je na topoption ztrátový. Obchod se mi u tohoto brokera otevře s cenou, která je o x pipů posunutá a poté se srovná na cenu stejnou jako jinde.

Tak to se mi teda hodně nezdá, protože jestli je cena posunutá jedním směrem a pak se jakoby vrátí na úroveň, kterou vidíš jinde, tak by to byla nevýhoda pro Call opce ale výhoda pro Put opce, protože hned po vstupu by ti to šlo do zisku. Koukám na kotace o x brokerů a žádný nemá stejné ceny, ale rozdíly jsou mezi nima víceméně konstantní, což je na Forexu normální.

Nicméně pokud se ti fakt něco podezřelýho děje, mohl bys to nahrát na video, kde by byly vidět ceny od dvou brokerů a jak se po vstupu do obchodu u Topoption posouvá cena proti tobě a jinde ne? Pokud to tak je, osobně bych po nich žádal vyjádření a případně bych i změnil brokera. Ale jak jsem říkal, žádný problémy zatím nemám.

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: Březen 12, 2014, 11:10:24 dopoledne »
K tomu se přidáváme, pokud máte někdo důkaz, že Topoption manipuluje s cenami, prosíme pošlete nám ho. Konfrontujeme s tím přímo Topoption, a pokud se nenajde uspokojivé vysvětlení, napíšeme negativní recenzi a přestaneme ho doporučovat. Jak už bylo řečno, nejlépe to zachyťte na video.

Ale potřebujeme na to opravdový důkaz, mezi brokery je "dobrým" zvykem házet špínu jeden na druhého v rámci konkurenčního boje, takže si musíme být jistí, že jde o skutečný problém, a ne o konkureční boj.
« Poslední změna: Březen 12, 2014, 11:14:39 dopoledne od Admin »

trader

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: Březen 25, 2014, 07:14:03 dopoledne »
chcem sa stypat tych co obchoduju na Topoption:
-nikde som tam nenasiel ikonku alebo sposob ako predat opciu pred uplynutim exiparcnej doby - malo by tam byt SELL/PRODEJ - aspon od infornacii cloveka co mi volal z Topoption.
- skusali ste niekto ikonku "hodinky" na posun expiracnej doby? ako vam to fungovalo? - mne to nerobi nic - len yvypise, ze nemozem posuvat exp.cas
- skusali ste "zdvojenie" - ako to funguje?

dakujem

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: Březen 25, 2014, 08:35:59 dopoledne »
Trader: Že by se daly opce uzavřít ještě před expirací, to jsem si myslel, že u Topoption nejde. Každopádně jsem po tom ani nepátral, protože to považuju za nesystematický prvek, který by mi ovlivnil statistiky a těžko bych ho nějak podchytil v testování. Podle mě je to k ničemu.

Ten posun expirace mi to něco nabídne, když na to kliknu, ale aplikovat to na obchod nechci, nechci zbytečně riskovat, jen abych to vyzkoušel, s tím by měli poradit Topoption.

A co se týče toho DoubleUP, neboli zdvojnásobení obchodu, jednou jsem to zkusil. V podstatě to otevře další pozici ve stejné výši stejným směrem a se stejnou expirací. Ale samozřejmě že vstupní (strike) cena je u té druhé pozice ta aktuální v trhu, ne stejná jako u první pozice. Tuhle funkci taky nepoužívám, ale dokážu si představit, že když jsi chytil rychlý pohyb ceny, můžeš chtít přidat pozici do stejný expirace, když si budeš jistý, že cena půjde dál tvým směrem.