Autor Téma: (h): Demo ucet bez nutnosti vkladu?  (Přečteno 13852 krát)

Kuba-XX

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
(h): Demo ucet bez nutnosti vkladu?
« kdy: Listopad 03, 2013, 11:15:47 odpoledne »
Ahoj,
chtel bych si zkusit nejaky demo ucet, ovsem z toho co jsem nasel vzdy musim ucinit nejaky vklad. Chtel bych se tedy zeptat, ktery demoucet (i zahranicni), co nejjednodussi, umoznuje vyzkouseni zdarma, bez nutnosti vkladu.
Dekuji

EDIT ADMIN: Demo účet bez nutnosti vkladu nabízí IQoption
« Poslední změna: červen 05, 2015, 08:33:47 odpoledne od Admin »

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
Re:(h): Demo ucet bez nutnosti vkladu?
« Odpověď #1 kdy: Listopad 04, 2013, 10:44:27 dopoledne »
Občas se nějací najdou, svého času myslím také GTOptions.com, ale před vložením vlastních peněz si pak daného brokera důkladně prověřte, případně otevřete účet jinde.

Missy

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Listopad 06, 2013, 10:24:38 dopoledne »
Zkusila jsem u xtb.cz, mám virtuálních 200000,- - to se to, panečku, roztáčí  ;). Ale je to celkem nepřehledný systém, nejsou tam grafy. Ale na vyzkoušení investic stačí.

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: Listopad 07, 2013, 07:32:23 odpoledne »
Zkusila jsem u xtb.cz, mám virtuálních 200000,- - to se to, panečku, roztáčí  ;). Ale je to celkem nepřehledný systém, nejsou tam grafy. Ale na vyzkoušení investic stačí.
Pokud se nemýlím, tak XTB patří do skupiny brokerů, kteří binární opce nabízejí se spready, což celou věc prodražuje. A možná i s proměnlivými cenami, což obchodování komplikuje. Na binární opce jsou lepší brokeři.

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: Listopad 14, 2013, 08:54:59 dopoledne »
Pokud se nemýlím, tak XTB patří do skupiny brokerů, kteří binární opce nabízejí se spready, což celou věc prodražuje. A možná i s proměnlivými cenami, což obchodování komplikuje. Na binární opce jsou lepší brokeři.

Tak dodatek, u XTB zřejmě spread už není, zato zhodnocení nabízí o hodně nižší než ostatní brokeři. Je to zhruba v rozmezí od 70 do 80 %, a to to nejsou 60sekundové opce. U běžných brokerů dostanete v průměru o 10 % lepší návratnost.
« Poslední změna: Listopad 14, 2013, 09:04:59 dopoledne od Admin »

o.denisa

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: Listopad 21, 2013, 01:07:57 odpoledne »
Dobrý den,
já jsem vyzkoušela a ještě zkouším demo verzi od Plus 500 (www.plus500.cz), k dispozici je půl milionu. Četla jsem i diskuze, kde tady tuto platformu nedoporučovali, ale objevily se taky ohlasy. Tak nevim, zda to mam skusit s reálnými penězi. Nebo jakou jinou platformu si mam stáhnout?
« Poslední změna: červen 05, 2015, 08:20:37 odpoledne od Admin »

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: Listopad 22, 2013, 09:04:11 dopoledne »
Dobrý den,
já jsem vyzkoušela a ještě zkouším demo verzi od Plus 500 (www.plus500.cz), k dispozici je půl milionu. Četla jsem i diskuze, kde tady tuto platformu nedoporučovali, ale objevily se taky ohlasy. Tak nevim, zda to mam skusit s reálnými penězi. Nebo jakou jinou platformu si mam stáhnout?
Dobrý den, na Plus500 není nic vyloženě špatného, akorát pokud vím, tak binární opce nenabízí, obchodovat se u něj dá Forex, akcie apod.
« Poslední změna: červen 05, 2015, 08:20:57 odpoledne od Admin »

MISLcz

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Demo zdarma na binární opce
« Odpověď #7 kdy: Prosinec 31, 2014, 03:48:19 odpoledne »
Jsem celkem nový a o binárních opcích jsem se dozvěděl paradoxně pomocí různých pop-upů, většinou Tomase Vlase a jeho klonů. Brzy jsem pochopil, že obchodování s binárními opcemi není jen tak, ale že se tím peníze dají vydělat. Dokonce jsem narazil třeba na Roberta Novacheka, kasínového podvodníka používajícího metodu Martingale. Ale teď dost pohádky a zpátky k věci. Potřebuju demo (nejlíp zdarma) na binární opce. Chci totiž mé rodině ukázat, že se tím dají vydělat peníze, a (pokud to tedy bude fungovat :D) je dotlačit k vkladu na účet. Chci nejlíp více dem, aby jsme si ověřili, že se tím ty peníze vážně dají vydělat  ;D. Zatím jsem narazil na binaryoptionsdemo.com , hledám ale další.

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: červen 05, 2015, 08:28:54 odpoledne »
Demo zadarmo teď nabízí také IQoption.
« Poslední změna: červen 09, 2015, 09:39:57 dopoledne od Admin »

mattydor

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: Leden 23, 2016, 02:27:02 odpoledne »
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda exixstuje nějaký důvěryhodný broker, který nabízí DEMO bez nutnosti vkladu a hlavně jestli se v rámci tohoto demo účtu dají vyzkoušet také opce na One touch a No touch. děkuji

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: Leden 23, 2016, 05:12:52 odpoledne »
Mattydor: Dobrý den, vím jen o jednom regulovaném brokerovi s demo účtem bez vkladu, a tím je IQ Option. Ten bohužel ale má jen high/low opce, jiné ne, tedy ani one touch a no touch.