Autor Téma: Demo účet u TopOptions?  (Přečteno 5779 krát)

JarKot1

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Demo účet u TopOptions?
« kdy: říjen 01, 2014, 01:08:45 odpoledne »
Dobrý den,

když si založím účet, jaká je minimální výše vkladu, pokud chci aktivovat demo-účet? je možné, že minimálně 200 USD? Protože minimální vklad je 100 USD, ale nějaký Adam Smith (prý nějaký manažer na helpdesku) mi psal, že min. vklad pro DEMO je těch 200 USD.

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
Re:Demo účet u TopOptions?
« Odpověď #1 kdy: říjen 01, 2014, 01:53:54 odpoledne »
Ano, když chcete demo, je to 200. Když demo nepotřebujete, stačí na účet 100.

Pavel Pohl 77

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: říjen 28, 2014, 01:34:33 odpoledne »
Pěkný den,

prosím vás, proč je demo účet u Topoption.com při vkladu 200 EUR-minimálního vkladu jen na 3 dny?
Kde najdu prosím demo účet který je neomezený časově nebo je alespon aktivni napr 3 mesice a vicE?

Děkuji vam za brzkou odpoved.

Pavel Pohl

Arcus

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: Srpen 03, 2015, 01:24:49 odpoledne »
Dobrý den,
predem rikam ze jsem novacekem v binarnich obcich. Dal jsem si ale tu praci a precetl jsem vsechny vase clanky na techto vasich strankach. No ale abych se dostal k jadru veci. V sobotu jsem si zalozil ucet na TopOption (zatim jsem nepodal zadne dokumenty a ani neposlal zadne penize) dnes rano (pondeli) jsem mel telefonat od pani , ktera se predstavila jako ma maklerka a behem rozhovoru jsem se dozvedel, ze kdyz vlozim svych zamyslenych 300 $ tak dostanu demo ucet jen na tyden a vzapeti mi bylo receno ze kdyz vlozim alespon 500$ dostanu demo na mesich a budu tam mit k dispozici 10 000$. Samozrejme se nezapomela jeste zminit o bonusu ke vkladu. No a po tech vasich clankach toto vnimam jako jakysi natlak abych vlozil vice penez. Popravde vstupni bonus pro me neni tak podstatny jako demo. Takze jsem timto docela zaskocen, jelikoz 500$ je pro me vysoka castka. Ikdyz bych potom na realnem uctu mel 1 000$ (vklad +bonus) je to stejne moc. (Podminky , ktere jsou pro vyber bonusu jsem jeste nezjistoval). Omlouvam se ze pisi bez hacku a carek, ale mam NTB s Francouzkou klavesnici  a jsem zvykli na rozlozeni anglicke klavesnice  ;D

Noxius

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: Srpen 03, 2015, 04:59:03 odpoledne »
Nikto ti tých 300 ani 500 dolárov/eur nezoberie, keď ti skončí demo účet, tak si tie peniaze vyberieš a hotovo. Naštuduj si aj podmienky bonusov,... hlavne kedy potom budeš môcť vyberať peniaze a koľko musíš preobchodovať, nieje to žiadna sranda.

btrader

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: říjen 05, 2015, 02:03:37 odpoledne »
Tak, tak, bonus je třeba si dobře rozmyslet.