Autor Téma: Mate zkusenosti z IQ option?  (Přečteno 9064 krát)

Nick

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Mate zkusenosti z IQ option?
« kdy: Březen 04, 2015, 06:21:35 odpoledne »
Dobry den, chtel bych se zeptat jestli nekdo ma zkusenosti s IQ Option? maji minimalni vklad 10 dolaru a da se zaset uz od jednoho dolaru.
« Poslední změna: červen 15, 2015, 08:16:46 dopoledne od Admin »

earlgraycz

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
iqoptions.com
« Odpověď #1 kdy: Březen 18, 2015, 09:51:17 odpoledne »
Zdravím,

narazil jsem na pro mě neznámého brokera iqoptions.com a velmi mě zaujal.

Chtěl jsem se tedy zeptat zda sním někdo máte zkušenosti popřípadě jaké?

Díky moc.
« Poslední změna: červen 15, 2015, 08:17:29 dopoledne od Admin »

Noxius

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Re:iqoptions.com
« Odpověď #2 kdy: Březen 18, 2015, 10:52:59 odpoledne »
A načo stále dookola zakladáš to isté vlákno ?

Noxius

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Re:Mate zkusenosti z IQ option?
« Odpověď #3 kdy: Březen 27, 2015, 06:31:51 odpoledne »
Tak som IQOption vyskúšal. Poprezeral som si pár recenzií na nete atď a majú aj cenu za najinovatívnejšieho brokera za minulý rok. Majú fakt asi najlepšiu platformu akú som zatiaľ videl. Fakt špička,... bola radosť obchodovať. Nevyskakujú žiadne chyby, že cena sa zmenila ani nič. Obchodovať sa tam dajú 15 a 1-2-3 minútové opcie. Vadili mi 2 veci. Jedna je, že pri 15 minútových opciách sú iba 1 minútové sviečky :D a pri 1-2-3 minútových opciách sú 5-10-15 sekundové sviečky :D Čo je dosť mimo no :D A druhá, že graf nekreslí gapy. A ešte sa tam každú hodinu mení návratnosť aktív (raz tam napr má EUR/USD 84% a zrazu 67% alebo 45%, čo už je sakra dosť málo).

Všetko išlo dobre, až pokiaľ som nedal vybrať peniaze. Vyberať sa dá na kreditku, prevodom cez banku a cez Skrill. Na kreditku sa tam dá vyberať len max to čo ste tam vložili. Môj vklad som vybral. No zisky som ešte nedostal. Keďže som na kreditku už nemohol vyberať, ostalo mi už len cez banku alebo skrill. Za prevod cez banku si pýtajú 50 dolárov, a keďže zisky tvoria len niečo cez 50 dolárov tak som nechcel dať väčšinu za poplatok. Tak som dal peniaze previesť na Skrill účet. No a request na výber ziskov už mi tam 4 dni stojí. Takže tak, budem informovať ďalej.
« Poslední změna: Březen 27, 2015, 07:02:09 odpoledne od Noxius »

Noxius

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: Duben 02, 2015, 07:12:12 odpoledne »
Tak som po týždni písal na support,... odpísali mi, že nemám verifikovaný account, takže najprv musím poslať kreditku a občianku :D,... sranda, že vklad si vybrať môžete ale zisky až po verifikácii :P

edit : ešte mi nedá, no musím znova vyzdvihnúť ich platformu. Dnes mi prišiel mail, že aktualizovali. Dajú sa už otvárať 4 grafy naraz. Pribudli viaceré typy sviečkových grafov.
« Poslední změna: Duben 02, 2015, 07:14:41 odpoledne od Noxius »

Crazy_orb

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: Srpen 03, 2015, 09:30:08 dopoledne »
Zdravím zúčastněné,

také bych se ráda podělila o moji zkušenost s IQ Option. Založení účtu zvládne každý o tom snad žádná, problémy mám jen se verifikací pro případné výběry (ale chyba je na mé straně, mám v bance uvedenou jinou kontaktní adresu než je mé trvalé bydliště). Platforma funguje skvěle, zatím mohu jen porovnávat s demíčky na netu bez nutnosti registrace či vkladu, takže v tomto smyslu si není na co stěžovat. Minimální velikost účtu je od 10 dolaru a min. hodnota investice od dolaru je skvělá pro lidi, co teprve začínají, naučí se správně obchodovat a ztráta dolar není tak psychicky náročná. Proto i při vkladu 100-150 dolaru se dá skvěle obchodovat při dodržení 2%risku z investičního kapitálu. Platforma funguje jak na PC tak na mobilu obstojně a nezpožďuje se (zatím). Co je ovšem problém mít stabilný payout 80% a více pokud nechci obchodovat opce s expiraci 1-2-3-4-5 min. U upcí s expirací 15,30,1hod, end of the day je většinou payout mezi 70-78% procenty. Jako hlavní výhody vidím možnost mobilní platformy, mikroúčet, a docela široké portfolio aktiv. Jako nevýhodu hlavně kolísající payout v průběhu dne a u delších expirací poměrně nízký payout.