24option je nyní regulovaný broker binárních opcí s licencí

Jeden z největších a nejrenomovanějších brokerů – 24option – získal licenci od kyperského národního regulátora CySecu. 24option dlouhodobě patří mezi brokery s nejlepší reputací a tímto posílil svoji důvěryhodnost.

Pro obchodníky to znamená, že nad nakládání s jejich penězi na obchodním účtu bude dozorovat CySec, což přináší další jistoty.

Připomeňme ale, že stoprocentní jistotu nemá nikdo nikdy s ničím, ve světě zavírali dveře i regulovaní brokeři v USA. Nicméně díky své dobré reputaci u obchodníků a regulaci patří 24option mezi nejlepší volby v oblasti brokerů binárních opcí. Bohužel ale není v češtině, kdo chce češtinu, je tu TopOption s platformou a podporou v češtině a licencí České národní banky.

7 thoughts on “24option je nyní regulovaný broker binárních opcí s licencí

 1. dobry den chtel bych se zeptat.zaregistroval sem se na 24option uz sem chvilku obchodoval a chcou po me nascanovat nebo nafotit osobni udaje OP nebo ridicsky prukaz nebo pas,vypis z uctu za posledni pul rok ,kreditni kartu z obou stran muze me nekdo prosim poradit esi je to v poradku nebo ne dekuji mnohokrat za odpovedi tady je diztak kopie emailu
  Dear Client,

  In order to verify your account, which is requried to continue trading with us, and withdrawal at any given time, we require the following documents:

  A valid Passport/National ID OR a Driver’s license (front and back side)
  Utility bill OR bank statement (dated within 6 months, showing name and address)
  If credit card was used please provide a copy of the front side showing the last 4 digits (ending with 2597), your name, expiry and signature as well as a copy of the back side.
  Once verified, you will be able to benefit from all our offers and promotions.

  Please don’t hesitate to visit the Live Chat if you have further questions.

  Best Regards,

 2. Dobry den,ještě jsem s obchodováním opcí nezačal,ale už se o to dlouhou dobu zajímám a myslím,že to má velký potenciál.Jsem hodně opatrný než se do něčeho takového pustím.Chci Vám moc poděkovat za tyto stránky.Je to moc dobré když někdo ůspěšný radí zdarma těm co chtějí být také.

 3. Dobrý den,rád bych se u Vás zaregistroval,ale potřeboval bych poradit,kde najdu Váš formulář a také kde si založit účet?Děkuji Vám za odpověď a přeji hezký víkend.Roman

 4. Dobrý den,
  chtěl bych začít obchodovat s opcemi a narazil jsem na stránku, kterou zde uvádíte (24option.com), hlavní moje otázka je ta jestli to opravdu nejsou podvodníci? Je pravda totiž že jsem na stánku narazil na stránce je to na tobe. cz a vypadá dost podobně jako stránka o které jste psali, že je podvod viz. odkaz http://opcebinarni.cz/adam-briza-zoomtrader-podvod-s-binarnimi-opcemi .
  Předem díky za odpověď.

  1. Dobrý den, tak ten příběh je evidentně smyšlený, je to jako přes kopírák odsud: http://opcebinarni.cz/adam-briza-zoomtrader-podvod-s-binarnimi-opcemi. 24option ani binární opce podvod nejsou, podvodem jsou ty smyšlené stránky o učitelovi, co si naklikal apartmán v Barceloně. Binární opce má smysl obchodovat, pokud se s nimi důkladně seznámíte a přípravíte se na ně. Doporučení z obdobných stránek si nejdříve vyzkoušejte nanečisto, než investujete své peníze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *