24winner – recenze brokera binárních opcí

Po delším monitorování a sbírání ohlasů obchodníků jsme se rozhodli zařadit do seznamu doporučených brokerů 24winner, více v této recenzi.

24winner je sice nové jméno, ale tento broker už na trhu působí delší dobu, pouze změnil jméno z původního názvu Winner Option. Na rozdíl od Topoption nebo ETX Capital sice nenabízí češtinu a podporu v českém jazyce, ale v ostatních ohledech se podle našich zkušeností jedná o dobrého makléře.

Prvním a zásadním kritériem je regulace, a tu 24winner má, se sídlem na Kypru podléhá CySecu, takže jsou peníze na obchodních účtech zákazníků pojištěné do výše 20 tisíc eur. Tento broker má ale také licenci například od britské FCA či naší České národní banky.

Obchodní platforma

24winner
Obchodní platforma.

Obchodní platformu bychom označili jako nadprůměrnou. Zkušenosti s ní máme pozitivní ve smyslu její rychlosti a odezvy. Co se týče jejího uspořádání a nabídky binárních opcí, je velmi podobná konkurenčním řešením, takže se rychle zorientujete.

Z typů binárních opcí si můžete vybrat následující: Classic (nahoru/dolů), Speed Master (krátkodobé), One Touch (dotkne se) a Touch/No Touch (dotkne se/nedotkne se). Výběr je tedy průměrný, ale většinu binárních obchodníků by měl uspokojit.

Návratnost binárních opcí se pohybuje v lehce nadprůměrném rozmezí 70 až 85 procent. Minimální investice do obchodu je 10 dolarů, u krátkodobých opcí 5 dolarů. Minimální vklad na účet je 200 dolarů.

24winner také nabízí bonusy ke vkladům až do výše 2500 dolarů. Podmínkou pro výběr částky bonusu je objem obchodů ve 40násobku bonusu, podmínkou pro výběr zisků při akceptaci bonusu je objem obchodů v 5násobku bonusu. Výběr základního vkladu na účet samozřejmě nijak omezen není.

Nabídka podkladový aktiv je široká, od akcií, přes měny, až po komodity a indexy, celkem jich je přes 120.

Jak už bylo řečeno, čeština dostupná není, ale kromě angličtiny jsou v nabídce také francouzština, španělština, italština nebo třeba němčina.

Služby

Jako doplňkové služby nabízí 24winner různá instruktážní videa, kurzy a elektronické knihy o obchodování binárních opcí. S podporou můžete komunikovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím online chatu.

Základní údaje

Název24winner
Min. vklad$200
Min. obchod$10 / $5
Max. obchod$1000
Bonusaž $2500
Binární opceClassic (nahoru/dolů), Speed Master (krátkodobé), One Touch (dotkne se) a Touch/No Touch (dotkne se/nedotkne se)
AktivaMěny, akcie, komodity, indexy
RegulaceAno (CySec, FCA, ČNB a další)
VkladyPlatební karty, bankovní převod, Skrill, Neteller, eKonto, WebMoney, Fast Bank Transfer
VýběryPlatební karty, bankovní převod, Skrill, Neteller, eKonto, WebMoney, Fast Bank Transfer
DemoAno

10 thoughts on “24winner – recenze brokera binárních opcí

 1. Chcel by som sa spýtať, či ešte 24 winner je stále dôveryhodný broker a máte s ním dobré skúsenosti ? Asi pred 5 dňami som sa tam zaregistroval, no píše mi, že account je inactive a mám ich kontaktovať. No neodpovedajú ani na maily.

  1. lol dopísal som tento príspevok a volali mi na mobil :D,… resp volalo mi cudzie číslo z iného štátu tak som nezdvyhol (nevedel som že sú to oni). Tak mi o pár sekúnd prišiel mail, že im mám dať vedieť kedy mi môžu zavolať aby mi mohli aktivovať account,… ide to aj inak aby mi nemuseli volať ?

   1. Dobrý den, podle ohlasů obchodníků je 24winner stále dobrý broker. Co se týče té aktivace, tak jim odepište na ten poslední email, že si nepřejete být kontaktován telefonicky.

 2. Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat, zda-i broker 24winner podporuje správu z Kanady i České republiky? Jsem momentálně na rok v Kanadě a chtěl bych se začít věnovat obchodování s binárními opcemi. Za několik měsíců se ale vrátím zpět do ČR. Původně jsem zamýšlel TopOption, ale tam je není možné z Kanady účet spravovat. Nemáte s tím nějaké zkušenosti?
  Děkuji

  1. Dobrý den, brokeři můžou nabízet své služby jen v zemích, ve kterých na to mají licenci. Podle mého názoru je ve Vašem případě rozhodující, které země jste občan a na jakou adresu si účet otevíráte. Pokud je to na údaje v ČR, podle mě je jedno, kde se zrovna zdržujete, tudíž by to neměl být problém ani u jednoho brokera. Pokud je to na údaje v Kanadě, tak tam už musíte hledat brokera s kanadskou licencí, a tu myslim 24winner nemá. Ale bude lepší se zeptat přímo něj.

 3. Dobrý deň,

  máte skúsenosti s titantrade? alebo iných ktorý majú 10 min expirácie? Ja robím na tomto základe..

  1. Dobrý den, Titantrade je neregulovaný broker se sídlem na Seychellách, takže naše doporučení mít nemůže. Ohlasy na něj žádné nemáme.

 4. Nemáte v plánu někdy v budoucnu napsat článek i o markets.com? Jedná se o důvěryhodného brokera? Jak moc se liší styl obchodování mezi markets.com a TopOption?

  1. Dobrý den, markets.com je forexový broker, binární opce u něj obchodovat nelze. Je regulován a podle nás i důvěryhodný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *