Adam Bříza Zoomtrader podvod s binárními opcemi

Binárním opcím se poslední dobou v České republice dostává zvýšené pozornosti, bohužel ze zcela jiných důvodů, než by si zasloužily. Po českém internetu kolují hromadné emaily a historky údajného pana Břízy, který na svých stránkách vypráví, jak si můžete hned dnes za tři hodiny vydělat třeba 300 eur. V diskuzích na jeho stránkách jsou všichni spokojení a vydělávají velké peníze obchodováním binárních opcí díky panu Břízovi.

Jenomže pozor, vše nasvědčuje tomu, že pan Bříza je fiktivní osoba, která se jen snaží nalákat lidi na rychlé otevření obchodního účtu a bezhlavé obchodování, ze kterého bude mít osoba, která za těmito podvodnými stránkami stojí, provize. Většinou se jedná o obchodování přes Zoomtrader, který rozhodně nemůžeme doporučit.

Podvodu nasvědčuje mnoho věcí, tou nejzásadnější však je, že tato osoba vystupuje na různých místech, pod různými jmény, ale se stejným příběhem. Jen krátkým hledáním jsme našli hned tři webové stránky, takže se evidentně jedná o podvod. Identity, pod kterými daný člověk vystupuje, jsou Adam Bříza, Adam Nový a Martin Erben.

Přitom jsou jeho stránky téměř identické, příběh je vždy stejný, fotky jsou vždy stejné a stejné jsou i metody, jak zapůsobit na lidi, aby si rychle otevřeli účet a začali obchodovat. Několik lidí nám dosvědčilo, že tyto stránky jsou propagované i prostřednictvím masové nevyžádané pošty.

Adam Bříza Zoomtrader podvod binární opce
Hlavní stránky pod jménem Adam Bříza
Adam Nový podvod binární opce
Starší stránky pod jménem Adam Nový
Martin Erben binární opce podvod
Třetí verze pod jménem Martin Erben

Takže ať už je to Adam Bříza, Adam Nový nebo Martin Erben, evidentně se jedná o podvodné stránky s fiktivním příběhem.

Binární opce nejsou podvod

Je velmi smutné, že někdo zneužívá binární opce k takovým praktikám. Vrhá to na ně negativní světlo, pokud někdo na ně láká lidi podvodným způsobem s falešnou historkou a působivými hláškami typu: „Jste připraveni se stát miliónáři?“

Musíme ale zopakovat, že binární opce nejsou podvod. Binární opce jsou finanční nástroj jako každý jiný. Obchodování s nimi se podobá obchodování například s akciemi, komoditami nebo na Forexu. Jejich výhodou je, že s nimi můžete obchodovat mnoho trhů a velmi jednoduchým způsobem, vždy si kladete jen otázku, zda cena bude výš nebo níž, a je jedno o kolik. A stačí vám při tom úspěšnost jen necelých 60 %, abyste vydělávali. V tom spočívá kouzlo binárních opcí, proto si zaslouží pozornost.

Ale pořád se jedná o obchodování burzovního typu, se kterým se musíte seznámit, které si musíte promyslet, na které se musíte připravit. K tomu vám můžou pomoci naše stránky. Ale určitě se nenechte nalákat na tvrzení, že si večer můžete založit účet a na binárních opcích ještě dnes naklikat peníze třeba na dovolenou. To je účelové zjednodušování. Pokud máte zájem, v klidu se s binárními opcemi seznamte, pochopte jejich podstatu a pak se rozhodněte, jestli si chcete jejich obchodování vyzkoušet.

19 thoughts on “Adam Bříza Zoomtrader podvod s binárními opcemi

 1. Tato informace už byla na mesec.cz nicméně byla vymazána.

  Za Zoomtrader stojí společnost Trimbalen s.r.o. sídlící v Praze. Oficiálně mají sídlo někde v nějakých Antilách, ale je to česká společnost, stojí za tím pánové LN, MD, MH a spol.

  Na webu uvádějí že jsou jenom call centrum ale ve skutečnosti toho dělají mnohem více. Všechny tyto weby patří jim, mají to i v němčině a nizozemštině (joordjanssen.com). Rozesílají také spam ve velkém, to mají psané na bílé koně.

  Pokud mi nevěříte, osobně jsem u nich byl, to jejich „call centrum“ je ve skutečnosti vymývárna mozků a boiler room v pravém slova smyslu (pokud neznáte podívejte se na film).

 2. Tak právě jsem dočetl tu zázračnou pohádku o kamioňákovi, který se stal milionářem a žije nyní v Austrálii díky jednoduchosti binárních obchodů a světe div se, Zoomtrade , kde se mohu hned a zdarma zaregistrovat, stačí 250, ale lépe 500 EUR.
  Ještě, že existuje možnost něco si i na tom internetu o firmách, společnostech a podvodnících zjistit. Mail samozřejmě nevyžádaný.

 3. Bříza, Nový, Erben, Kudělásek… to jsou žabaři.
  Mnohem výkonnější je Miroslav Kadlec, který mně dnes oslovil.
  Já su tak šťastný!!! Hned jsem poslal 2000€ na účet a teď už budu jenom moc moc moc bohatý.
  Fakt.
  Opravdu .

 4. Dobrý den, tak i já potvrzuji nevyžádaný email od Miroslava Kadlece. Dost jsem to „baštila“, ale jak vidím, opět podvod…… 🙁

 5. Dobrý den, zřejmě další podvodná varianta: Honza Kudělásek: Penizex
  Zajímalo by mě co si mylsíte o metodě obchodování s bin.opcemi na uvedené stránce?
  Tato stránka se mi zdála podezřelá od začátku, nicméně vzbudila ve mě zájem se o bin. opcích dozvědět více.

  Děkuji

   1. Dobrý den,

    Děkuji Vám za objasnění některých okolností a k p. Kuděláskovi pouze dodám, že jsem na jeho podvodnou stránku narazil na sociální síti facebook.com, kde byla a zřejmě stále je šířena pomocí placené reklamy.

    Závěrem chci vyjádřit pochvalu a poděkování Vašemu webu, za to co děláte. Díky!

 6. Cely clanek jsem necetl, ale uz podle fotky vim, ze se jedna o podvod. Tyto fotografie jsou pouzivany k nalakani lidi nejlepsi strategii v RULETE a nebude dlouho trvat a tyto fotky se opet vynori v dalsim odvetvi pri dalsim podvodu. Pri brouzdani netem doporucuji overovani webu pomoci fotek a googlu.

 7. Adam Bříza mě navyžádaným emailem již obchod přes Zoomtader nabízel v září 2013. Další podobná osoba (zřejmě fiktivní) lákající na obchodování přes Zoomtrader je „slečna Slapová“
  Nevyžádaný email mi přišel dnes, tj. 27.12.2013

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *