Adam Svoboda a binární opce

Adam Svoboda
Stránky Adama Svobody jsou jen kopií jiných podvodných webů.

V seznamu podvodných stránek o binárních opcích se objevil další web, tentokrát ho má na svědomí údajný Adam Svoboda. Jedná se o jednoznačný podvod v podobě klonu stránek o fiktivním učiteli, který rychle zbohatnul na binárních opcích.

Dotyčný autor se tentokrát vůbec neobtěžoval s většími změnami a jeho stránky jsou téměř identické, včetně fotek, jak v případě smyšleného Adama Břízy, Adama Nového, Martina Erbena nebo Jaroslava Baláže.

Příběh je pořád stejný, údajný učitel si rychle vydělal na apartmán v Barceloně obchodováním binárních opcí. Tyto podvodné stránky na jméno Adam Svoboda jsou o to horší, že je na ně přesměrovaná doména skolakov.cz, která byla původně určena studijním záležitostem školních dětí. A nechybí ani propagace brokera Zoomtrader, kterému doporučujeme se vyhnout širokým obloukem.

Je škoda, že se kolem binárních opcí šíří tolik podvodných stránek. Obchodováním binárních opcí můžete vydělávat peníze, ale ne tak, jak tyto podvodné weby tvrdí, určitě se vám nepodaří ztřicetinásobit svůj obchodní účet za pár týdnů. Reálnější je názorný příklad ziskovosti binárních opcí, který jsme u nás publikovali.

Proto se nevrhejte do obchodování bezhlavě, jedná se o seriózní záležitost, které je třeba věnovat určitý čas. A je třeba při tom dodržovat několik základních pravidel, především nikdy neriskujte peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Obchodování si nejdříve vyzkoušejte s použitím demo účtu a nečekejte, že ze 100 dolarů uděláte za měsíc 10 tisíc.

8 thoughts on “Adam Svoboda a binární opce

 1. odkazem na mě se vyhledávač přepne na stránky údajného Adama Svobody a již nelze vrátit. přitom se mnou A. Svoboda nemá absolutně nic společného. Poraďte jak se zbavit tohoto parazitování ? A kdo se za tím vším skrývá? děkuji za odpověď

  1. Tato informace už byla na mesec.cz nicméně byla vymazána.

   Za Zoomtrader stojí společnost Trimbalen s.r.o. sídlící v Praze. Oficiálně mají sídlo někde v nějakých Antilách, ale je to česká společnost, stojí za tím pánové LN, MD, MH a spol.

   Na webu uvádějí že jsou jenom call centrum ale ve skutečnosti toho dělají mnohem více. Všechny tyto weby patří jim, mají to i v němčině a nizozemštině (joordjanssen.com). Rozesílají také spam ve velkém, to mají psané na bílé koně.

   Pokud mi nevěříte, osobně jsem u nich byl, to jejich „call centrum“ je ve skutečnosti vymývárna mozků a boiler room v pravém slova smyslu (pokud neznáte podívejte se na film).

  1. Dobrý den, jak v článku vidíte, jedná se jen o jednu z mnoha kopií stejného příběhu. Takže Adam Bříza neexistuje a je to celé vymyšlené, v tom je ten podvod.

 2. Jsem jedním z těch, kdo tomuto člověku v začátcích naletěl. Naštěstí jsem nic neprodělal. Nicméně souhlasím s tím, co píšete – lidi, opatrně!

 3. Dobrý den, taky se mi podařilo objevit podobný web Tomáše Stodoly.
  Prosím o váš názor na web. Děkuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *