Andrew Lloyd podvodník z JC Investing

Andrew Llowy z JC Investing je podvodníkMáme tu další podvodné stránky, které nabádají k hloupému investování prostřednictvím binárních opcí. Jsou na nich jména JC Investing a Andrew Lloyd.

Llyod tvrdí, že je finančním poradcem ve společnosti JC Investing, a protože je v jeho zájmu, abyste se stali členy klubu v rámci jeho společností, nabízí vám jednoduchou metodu, jak vydělat peníze s binárními opcemi.

Jeho návod je poměrně prostý, když cena roste, kupujte Call opce, když klesá, tak Put opce. A pokud obchod skončí ztrátou, máte zdvojnásobit investici a opakovat to do doby, než přijde zisk.

JC Investing podvod

Stránka s návodem Andrewa Lloyda je plná nesmyslů a lží. Tak v první řadě není možné „začít s pouhým 1 eurem a vydělat 25 eur během 15 minut“. Alespoň ne normálním investováním s běžnou opatrností. I kdybyste každou minutu investovali euro a všechny obchody vám vyšly, vydělali byste maximálně tak 12 eur.

Další lež uvedená Lloydem zní: „12letý chlapec se může stát profesionálním burzovním makléřem.“ Protože obchodovat na burze můžete až od 18 let, říká to zákon.

Martingale

Radit někomu, že má nakupovat, když cena rosta, a prodávat, když cena klesá, je opravdu rada nad zlato. Burzovní obchodování je ale samozřejmě těžší, protože cena nepravidelně mění směr a vy jste buď omezeni tolerovatelnou ztrátou nebo časem.

Největší nebezpečí Lloydova návodu však tkví ve zdvojnásobování investice, pokud obchod končí ztrátou. To je ve své podstatě systém Martingale, který vám dokáže velmi rychle vymazat účet.

Poradce JC Investing radí přestat se zdvojnásobováním investic po sedmi ztrátách. Po sedmi ztrátách zdvojnásobených investic přijdete o 128 eur. Takže pak potřebujete vyhrát 128 obchodů, abyste dohnali jednu špatnou sérii. Na tom je dobře vidět nesmyslnost tohoto přístupu.

Brokeři

Velký vtip tkví v tom, že vás Lloyd posílá k brokerům EZTrader, Anyoption a 24option. U nich ovšem je minimální investice do obchodu 24 až 25 eur. Takže je u nich Lloydův návod nepoužitelný.

Minimální investici ve výši 1 eura nabízí jen hrstka brokerů, mezi regulovanými je to IQ Option.

Závěr

Andrew Lloyd je fiktivní osoba s hloupým návodem na obchodování binárních opcí. Pokud se ho budete držet, dříve či později o své peníze přijdete.

Pokud tomu nevěříte, zkuste si aplikovat jeho návod na demo účtu, ale dlouhodobě. Sami tak poznáte, že vám Martingale přivodí dříve či později nenapravitelné ztráty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *