Anonymní obchodování binárních opcí bez ověřování identity

Ačkoliv je ověřování totožnosti u brokerů zcela normální záležitostí, která vyplývá ze zákona, občas se najdou lidé, kterým vadí, v některých případech je dokonce nepřekonatelnou překážkou. Pro takové lidi existuje alternativa, i když ji nedoporučujeme.

Bitcoin a Bitplutos

BitplutosVe světě financí je sice tendence učinit co nejvíce transakcí transparentními, avšak proti tomuto proudu jde Bitcoin. Edward Snowden sice nedávno prohlásil, že je koncept Bitcoinu z hlediska anonymity vadný, přesto je pořád považován za dostatečně anonymní.

A na něm staví nový broker binárních opcí Bitplutos, u nějž si můžete otevřít účet a financovat ho bitcoiny, takže zůstanete anonymní. Broker pochopitelně ani nebude ověřovat vaší identitu.

Z toho ale vyplývá také celá řada negativ. U brokera, který chce vše dělat anonymně, nehrozí, že by někdy získal licenci a byl regulován v zemi s vyspělým finančním dozorem. To také znamená, že na rozdíl od regulovaných brokerů vaše peníze u Bitplutos nikdy nebudou pojištěné proti úpadku firmy. Navíc nabízí nízkou návratnost investic.

A bitcoin bohužel doprovází řada podvodů, anonymita je využívána a zneužívána oboustranně, ale dveře zavírají i subjekty pod dozorem, jako byla burza MTGox.

Závěr

Binární opce je možné obchodovat anonymně, ale podle našeho názoru negativa převyšují pozitiva. Sice se vyhnete ověřování identity, to ale samo o sobě není nic významného. Jde jen o poslání dvou dokumentů tak, jak vyžadují zákony všech vyspělých zemích, dělají to všichni brokeři.

Na druhé straně u neregulovaného a anonymního obchodování nemáte žádné jistoty. Vaše peníze nejsou pojištěné, takže pokud broker z nějakého důvodu ukončí činnost, vaše naděje na získání peněz zpět z obchodního účtu budou mizivé.

2 thoughts on “Anonymní obchodování binárních opcí bez ověřování identity

  1. Neříkám, že posílání licencovaným brokerům kopie svých osobních dokumentu je něco špatného, ale stejně je mi to trochu proti srtsti (i když vím, že by s kopiemi neměli udělat nic proti vaší osobě). Možná tady obchodování u tohodle brokera zkusím, jedná se o adresu bitplutos.com ? Nevíte, jestli si tam lze vložit peníze i nějak jinak, než pomocí BTC? Díky

    1. Dobrý den, podle jejich stránek lze převody dělat i přímým bankovním převodem, Skrillem a Netellerem, což napovídá tomu, že lze použít i běžné měny, nejen bitcoin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *