Binární a krypto novinky 39/2017: neregulovaní brokeři zpět v akci

Během uplynulého týdne se do pozornosti regulačních úřadů opět dostaly neregulovaní brokeři binárních opcí.

Binarymate, Finrally a Barclays Trading Invest

Broker BinarymateFrancouzský úřad pro dohled nad finančními trhy AMF zařadil na svoji černou listinu brokery Binarymate, Finrally a Barclays Trading Invest.

Důvodem je, že všechny tyto tři společnosti nabízejí obchodování binárních opcí, aniž by na to měly potřebnou licenci. Jsou to neregulovaní brokeři.

Zatímco Binarymate a Finrally tají svá sídla, Barclays Trading Invest, který se evidentně snaží zneužít jméno banky Barclays, má korespondenční adresu v Londýně.

Trade Invest 90

Od belgického regulátora FSMA přišlo upozornění, že broker binárních opcí Trade Invest 90 oslovuje evropské rezidenty, aniž by na to měl oprávnění.

Jedná se neregulovaného brokera, který kromě binárního obchodování nabízí také Forex a CFD. Je naprosto anonymní, svoji adresu a majitele tají.

Přímé obchodování s kryptoměnami u IQ Option

Broker IQ Option potvrdil, že už v říjnu otevře v rámci své obchodní platformy přímé obchodování s vybranými kryptoměnami. Tím se v podstatě vedle role brokera ujme také role burzy. Kryptoměny bude možné nakupovat, prodávat a převádět na libovolné adresy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *