Binární a krypto novinky 40/2017: Další brokeři se vzdávají licence

Uplynulý týden přinesl ve světě binárních opcí a kryptoměn novinky o brokerech a OTN měně zdarma.

Alpha Investment, Direkt Broker 24, Onda Trade a Trade Financial bez licence

Kyperský úřad pro regulaci finančních trhů CySEC oznámil, že se společnost AJF Financial Services dobrovolně vzdala své investiční licence dne 21. září 2017.

To znamená, že všichni brokeři, které tato společnost provozuje, jmenovitě Alpha Investment, Direkt Broker 24, Onda Trade a Trade Financial, přišly o licenci a staly se neregulovanými. K podobnému kroku vzdání se licence nedávno přistoupil například broker Banc de Binary.

Ashford Investments a Quantum Code

Quantum Code je podvodZ kanadského Nového Skotska přišlo od regulátora NSSC varování na podvod Quantum Code, který je spojený s neregulovaným brokerem binárních opcí Ashford Investments.

Quantum Code vypráví fiktivní příběh o zázračném automatizovaném programu na binární obchodování opcí, který vám bude zadarmo vydělávat peníze. Ve skutečnosti je ale uživatel v prvním kroku donucen ke vkladu vlastních peněz na účet u Ashford Investments, které už nikdy neuvidí.

OTN kryptoměna za odměnu

Důležitou zprávou uplynulého týdne je také spojení brokera IQ Option s Open Trade network, kterému jsme věnovali samostatný článek a které bude mít mimo jiné za následek významné rozšíření nabídky služeb brokera a rozdávání OTN kryptoměny obchodníkům za odměnu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *