Binární a krypto novinky 47/2017: Pozor na Mars Invest

Tento týden v novinkách připomínáme upozornění České národní banky na společnost Mars Invest.

Mars Invest

Web MarsinvestMarsinvest L.t.d. se představuje jako firma zaměřená na potřeby českých investorů. Hledá pro ně alternativní investice, například do kryptoměn, umění, historických aut a podobně. Vždy se má jednat o aktiva, do jejichž ceny nepromlouvá žádná regulace.

Společnost Mars Invest na svých webových stránkách neuvádí žádné kontaktní údaje, ale podle zjištění ČNB sídlí na Seychellách, tedy mimo Českou republiku.

Podstatné je, že podle ČNB nemá Mars Invest povolení poskytovat služby na českém finančním trhu, přičemž činnost této společnosti vykazuje znaky neoprávněného shromažďování peněžních prostředků od veřejnosti.

My dodáváme, že u investic do nebo prostřednictvím kryptoměn je třeba velmi vysoké opatrnosti, protože jsou transakce nevratné a do velké míry anonymní. To znamená, že pokud například někam pošlete bitcoiny a zjistíte, že se jedná o podvod, šance získat je zpět je prakticky nulová.

One thought on “Binární a krypto novinky 47/2017: Pozor na Mars Invest

  1. Velký pozor na invest-mars.com na youtube se Vám jako by náhodou promítne video s QuantumAI a Elonem Muskem jak vyrobil společně za pomoci googlu a dalšími za investice bilionu dolarů produkt s 91% úspěšností obchodování a hle odkaz na mars a co vás čeká? První kontakt s člověkem, který z vás dostane peníze, minimálně 250 USD a oni Vám na jejich účet připíší ještě 125 USD jako bonus, pak se s Vámi spojí finanční expert, stále se odvoláváte na Quantum AI a že nechcete obchodovat vy ale jdete zkusit ten zázrak, co vychvaluje Elon Musk. Ok tak Vám spustí robota, a ejhle prvních pár hodin přicházíte v 6ti měnových opcích o skoro vše. Automat sám ukončí jeden obchod s výdělkem 3 dolary a 3x prodělkem kolem 58, 40 a 25 dolary, nakonec když stopnete obchodování v čase, kdy se zdá být ztráta nejmenší (-1 USD a – 40 USD) a máte na účtu kolem 202 USD a chcete zbytek vyplatit. Co se nestane, automaticky se spustí nové obchodování, co mám vyprávět, naprosto neúspěšné obchodování, kde jen sledujete mizící peníze, nedovoláte se a na emaily o zastavení nikdo nereaguje, jo zavolá Vám managerka že robota nemůžete zastavit, ono to je normální že kurzy jdou nahoru a dolu. No a nakonec vidíte jak na Vás vyskakují hlášky nedostatek kreditu. Mám i obrázek, aby jte se vyvarovali tomuto podvodnému spolku.
    Rozhodně jsem za 5860 Kč mohl koupit něco pod stromeček ale ne, člověk shání způsob jak splatit hypotéku dříve, ale tady, tady prosím to nedělejte, ušetřete si zklamání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *