Binární novinky 15/2017: Pozor na Binary Option Robot

Za uplynulý týden se ve světe binárních opcí moc neudálo, máme tu pouze varování od italského regulátora před známým robotem.

CONSOB varuje před Binary Option Robot

Binary Option Robot nebo též Binary Options Robot je dobře známý podvod, před kterým jsme varovali už loni. Od té doby se dokonce stal ještě zákeřnějším, protože přesedlal na software, které poskytuje demo, jenž falšuje výsledky.

Program zkrátka generuje zisky, které jsou naprosto fiktivní, a v obchodování s reálnými penězi by stejné obchody znamenaly ztráty. Kdo tento špinavý trik neprokoukne srovnáním s cenami ze skutečného demo účtu u regulovaného brokera, uvěří těm zfalšovaným výsledkům a nechá robota obchodovat s vlastními penězi, přijde o ně.

Kromě toho samozřejmě platí, že Binary Option Robot vždy představoval investiční službu, která ale nikdy neměla žádnou licenci, tudíž je ve všech zemích s finanční regulací nelegální.

Regulátoři si ho ale dlouho nevšímali, teprve až teď přišel s upozorněním italský CONSOB, že je Binary Option Robot investiční služba, jejíž provozovatelé nemají žádné oprávnění k jejímu poskytování v Itálii. A nejen tam, jak už bylo řečeno, v žádné zemi s finanční regulací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *