Binární novinky 18/2017: Pozor na Binary Tilt a Hedgestone

Během uplynulého týdne se objevila další varování před brokery binárních opcí.

Binary Tilt a Hedgestone

Binary Tilt brokerVarování národních kanadských regulátorů si všímáme, jen pokud se týkají brokerů, kteří jsou aktivní i u nás a nemají žádnou licenci. A to je přesně případ poslední zprávy British Columbia Securities Commission, která upozornila na Binary Tilt a Hedgestone.

Binary Tilt typicky využívá londýnskou adresu, aby vyvolal dojem regulované společnosti, ovšem žádnou licenci nemá.

Hedgestone má na svých stránkách podivné upozornění, že služby sice poskytuje v Belize registrovaná společnost, ovšem primárně je za brokera zodpovědná bulharská společnost Nevski, která žádnou licenci nemá.

Binary Tilt a Hedgestone jsou v každém případě neregulovanými brokery, takže pozor na ně.

OptionRally

Jen okrajově se nás týká zpráva, že belizská pobočka OptionRally přišla o finanční licenci. V EU regulovaná kyperská pobočka OptionRally, která poskytuje služby v Evropě, licenci stále má.

Podle nás však ztráta licence v Belize stojí za zvýšenou pozornost, pokud u OptionRally máte účet, pečlivě sledujte dění a případné náznaky, jestli nenastanou změny i u kyperské pobočky.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someoneDigg thisShare on StumbleUponBuffer this pageFlattr the authorShare on RedditShare on TumblrShare on Yummly

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *