Binární novinky 19/2017: Nové statistiky úspěšnosti binárních obchodníků

V uplynulém týdnu přišly zprávy o problémech brokera EZTrader a nejnovější statistiky o úspěšnosti obchodníků s binárními opcemi.

Statistiky

StatistikyNa našich stránkách jsme již několikrát přinesli čísla, která zveřejňuje japonský broker binárních opcí GMO Click. Ten jako jediný broker na světě pravidelně říká, kolik u něj vedených obchodních účtů je každý měsíc ziskových.

Když jsme naposledy počítali dlouhodobý průměr, každý měsíc bylo ziskových 24,12 % procenta obchodních účtů na binární opce u tohoto brokera.

Aktuální čísla za poslední dva měsíce jsou trochu nižší, v březnu 2017 bylo ziskových 22,56 % účtů, zatímco v dubnu 21,46 %.

To jen potvrzuje, že přípravy na obchodování se skutečnými penězi nelze podcenit a vybudovat ziskovou strategii je třeba na demo účtu.

EZTrader v problémech

Web Finance Magnates zveřejnil článek, podle nějž izraelský tisk informoval o problémech brokera EZTrader. Nespokojení zaměstnanci brokera jej žalují u soudu, protože nedostávají zaplacené výplaty.

A to i přesto, že broker nedávno propustil více než polovinu zaměstnanců, počet pracovníků zredukoval ze 130 na 50.

Tato situace napovídá, že EZTrader má finanční problémy, a proto pokud u něj máte účet, zvažte, jestli by nebylo lepší vybrat peníze a obchodovat u jiné společnosti.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someoneDigg thisShare on StumbleUponBuffer this pageFlattr the authorShare on RedditShare on TumblrShare on Yummly

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *