Binární novinky 19/2017: Nové statistiky úspěšnosti binárních obchodníků

V uplynulém týdnu přišly zprávy o problémech brokera EZTrader a nejnovější statistiky o úspěšnosti obchodníků s binárními opcemi.

Statistiky

StatistikyNa našich stránkách jsme již několikrát přinesli čísla, která zveřejňuje japonský broker binárních opcí GMO Click. Ten jako jediný broker na světě pravidelně říká, kolik u něj vedených obchodních účtů je každý měsíc ziskových.

Když jsme naposledy počítali dlouhodobý průměr, každý měsíc bylo ziskových 24,12 % procenta obchodních účtů na binární opce u tohoto brokera.

Aktuální čísla za poslední dva měsíce jsou trochu nižší, v březnu 2017 bylo ziskových 22,56 % účtů, zatímco v dubnu 21,46 %.

To jen potvrzuje, že přípravy na obchodování se skutečnými penězi nelze podcenit a vybudovat ziskovou strategii je třeba na demo účtu.

EZTrader v problémech

Web Finance Magnates zveřejnil článek, podle nějž izraelský tisk informoval o problémech brokera EZTrader. Nespokojení zaměstnanci brokera jej žalují u soudu, protože nedostávají zaplacené výplaty.

A to i přesto, že broker nedávno propustil více než polovinu zaměstnanců, počet pracovníků zredukoval ze 130 na 50.

Tato situace napovídá, že EZTrader má finanční problémy, a proto pokud u něj máte účet, zvažte, jestli by nebylo lepší vybrat peníze a obchodovat u jiné společnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *