Binární novinky 20/2017: Upozornění na CFD Stocks, London Global Markets a 365BinaryOption

Za uplynulý týden přišla od regulátorů varování před třemi brokery binárních opcí.

London Global Markets

London Global Markets brokerLondon Global Markets je broker binárních opcí, který tvrdí, že sídlí v Londýně. První problém je ten, že je neregulovaný, nemá žádnou licenci.

Navíc zneužívá identifikační údaje jiné regulované společnosti, čímž si vysloužil varování ze strany britského regulátora FCA.

London Global Markets se zřejmě díky tomu dostal i na černé listiny bezpečnostních programů, které před návštěvou webu brokera varují, protože je potenciálně nebezpečná především pro vaši peněženku. Tomuto brokerovi je skutečně třeba se vyhnout.

CFD Stocks a 365BinaryOption

V loňském roce přišli Australané o 11 milionů dolarů v podvodech s binárními opcemi, a tak není divu, že je regulační úřad ASIC na tomto poli čím dál více aktivní.

Nově varoval před brokery CFD Stocks a 365BinaryOption, kteří oslovují australské rezidenty, aniž by k tomu měli oprávnění. Pro oba brokery platí, že nejsou regulovaní v žádné zemi, tudíž nemají oprávnění ani pro Českou republiku.

Přitom u CFD Stocks existuje spojení s ČR, používá totiž bankovní účet vedený u České spořitelny na jméno Mayzus Financial Services.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *