Binární novinky 22/2017: Další robot v pozornosti regulátora

Tento týden se ve zprávách o binárních opcích věnujeme Binary Options Robot a neregulovaným brokerům.

Binary Options Robot

Binary Options RobotBinary Options Robot nebo také Binary Option Robot je poměrně starý podvod postavený na binárních opcích. Jedná se o typickou nabídku, robot zadarmo vám má vydělávat peníze binárním obchodováním.

Ve skutečnosti ale samozřejmě nastane pravý opak a peníze vám prodělá. Na tomto principu fungují stovky, ne-li dokonce tisíce podvodných robotů a jiných programů pro binární opce.

Španělský úřad pro dohled na finančními trhy si všimnul Binary Options Robota a vystavil před ním varování založené na tom, že se jedná o neregulovanou službu. Jako takový je robot nelegální ve všech zemích, které regulují binární opce jako investiční nástroj.

VTB Trade s falešnou licencí

Z Mauricia přišlo upozornění od tamního regulátora, že broker VTB Trade padělal finanční licenci, kterou vystavuje na svých stránkách. VTB Trade nebyl na Mauriciu nikdy registrovaný ani regulovaný, uvedl to regulátor FSC.

Swiss Method a Spot2trade

Dalšími neregulovanými brokery, které nemají oprávnění v žádné zemi s finanční regulací, jsou Swiss Method a Spot2trade.

Na Swiss Method upozornil rakouský regulátor FMA. Dodejme, že Swiss Method je nejen neregulovaný, navíc nemá vůbec nic společného se Švýcarskem.

Na Spot2trade upozornil italský regulátor CONSOB. Spot2Trade údajně sídlí v Londýně, ale podle všeho tam má koupenou jen korespondenční adresu, jedná se o neregulovaného brokera.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *