Binární novinky 28/2017: OptionRally je dočasně bez licence

Během uplynulého týdne se do problémů s regulačními úřady dostalo hned několik brokerů binárních opcí.

OptionRally už nemá ani jednu licenci

Broker OptionRallyBroker binárních opcí OptionRally má pobočky v Belize a na Kypru. Ta v Belize přišla o licenci už před dvěma měsíci, zatímco ta kyperská, která obsluhovala zákazníky v Evropské unii díky licenci od CySECu, o ni přišla nyní.

Zatím jen dočasně, CySEC pozastavil licenci OptionRally z toho důvodu, že broker porušil investiční zákon ve třech bodech: ochrana klientských peněz, výše vlastního kapitálu a kapitálová přiměřenost. Broker má týden na nápravu.

53 Capital Trade, TradeVC a a Markets Trading

Britský regulátor FCA varoval před třemi brokery binárních opcí: 53 Capital Trade, TradeVC a Markets Trading. Všichni tři mají adresy či telefonní čísla v Británii, ovšem podle FCA ani jeden z těchto brokerů nemá licenci na poskytování investičních služeb. Jedná se o neregulované brokery, kteří nemají oprávnění ani pro Českou republiku.

Stern Options

Stern Options je neregulovaný broker binárních opcí, který je spojen s mnoha podvody na binárních opcích. Zdá se být aktivní především v západní Evropě, ovšem své služby nelegálně nabízí i na Novém Zélandu, a tak se dočkal varování ze strany tamního regulátora Financial Markets Authority (FMA).

Stern Options samozřejmě nemá žádné oprávnění ani pro Českou republiku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *