Binární novinky 28/2017: OptionRally je dočasně bez licence

Během uplynulého týdne se do problémů s regulačními úřady dostalo hned několik brokerů binárních opcí.

OptionRally už nemá ani jednu licenci

Broker OptionRallyBroker binárních opcí OptionRally má pobočky v Belize a na Kypru. Ta v Belize přišla o licenci už před dvěma měsíci, zatímco ta kyperská, která obsluhovala zákazníky v Evropské unii díky licenci od CySECu, o ni přišla nyní.

Zatím jen dočasně, CySEC pozastavil licenci OptionRally z toho důvodu, že broker porušil investiční zákon ve třech bodech: ochrana klientských peněz, výše vlastního kapitálu a kapitálová přiměřenost. Broker má týden na nápravu.

53 Capital Trade, TradeVC a a Markets Trading

Britský regulátor FCA varoval před třemi brokery binárních opcí: 53 Capital Trade, TradeVC a Markets Trading. Všichni tři mají adresy či telefonní čísla v Británii, ovšem podle FCA ani jeden z těchto brokerů nemá licenci na poskytování investičních služeb. Jedná se o neregulované brokery, kteří nemají oprávnění ani pro Českou republiku.

Stern Options

Stern Options je neregulovaný broker binárních opcí, který je spojen s mnoha podvody na binárních opcích. Zdá se být aktivní především v západní Evropě, ovšem své služby nelegálně nabízí i na Novém Zélandu, a tak se dočkal varování ze strany tamního regulátora Financial Markets Authority (FMA).

Stern Options samozřejmě nemá žádné oprávnění ani pro Českou republiku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *