Binární novinky 3/2017: Jak se vyvíjí úspěšnost binárních obchodníků

Tento týden se ve zprávách podíváme na procentuální úspěšnost obchodníků, další neregulované brokery a platformu Spotoption.

Jak se daří obchodníkům

V minulosti jsme se již několikrát věnovali úspěšnosti obchodníků u japonského brokera binárních opcí GMO Click, který je bohužel jediný, jenž zveřejňuje statistiky ziskovosti svých klientů. Tento broker pravidelně každý měsíc uvádí, jaké procento obchodních účtů, které vede, dosáhlo zisků.

Čísla jsou k dispozici z konce loňského roku, kdy v listopadu bylo ziskových 20,64 % a v prosinci 22,02 % obchodních účtů. Jsou to čísla, která nijak nevybočují z předchozích statistik.

Pozor na AAoption a TechOption

Ze Španělska a Dánska přišla od regulátorů varování před dvěma brokery, kteří nejsou regulovaní. Španělé (CNMV) varovali před AAoption, zatímco Dánové (FSA) před TechOption.

Pro oba brokery platí, že nejsou regulovaní nikde v Evropské unii, takže nesmí své služby poskytovat ani v České republice.

Spotoption přidává ukazatele

Zatímco například brokeři IQ Option anebo Topoption mají ve svých obchodních platformách ukazatele pro technickou analýzu již poměrně dlouho, Spotoption, jehož platformu používá například Banc de Binary, který se vzdal své licence, se k tomuto kroku odhodlal až nyní.

Nabídka je zatím velmi skromná, v platformě se objevily tyto indikátory: SMA, EMA, RSI, ATR, MACD a Bollinger Bands. Teď bude záležet na jednotlivých brokerech, kdy vylepšení implementují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *