Binární novinky 37/2017: Vlastní kryptoměnu nabídne také Binary.com

Uplynulý týden ve světě binárních opcí přinesl další spojení s digitálními měnami.

Binary.com ICO

Binary.com Initial Coin OfferingPřed čtrnácti dny jsme vás informovali, že formou ICO chystá emisi vlastní kryptoměny broker IQ Option. Detaily zatím nejsou známé, více bychom se měli dozvědět v říjnu.

Se stejným záměrem nyní přišel broker Binary.com, který je známý hlavně jako sázková kancelář, která teprve nedávno získala brokerskou licenci na Maltě. Proto jsme tohoto brokera nikdy nebyli ochotní doporučovat.

Zvláštní jsou také parametry kryptoměny, kterou chce Binary.com vydat, protože má zakládat práva na výplatu dividend, podobně jako akcie, do kterých mimochodem má být možné tokeny kryptoměny konvertovat. To pochopitelně naráží na regulaci v mnoha zemích, včetně těch Evropské unie, tedy i České republiky.

Broker navíc zakládá pro tento účel novou dceřinou společnost, která ICO uskuteční, takže dosavadní pozitivní výsledky Binary.com se nemusí projevit na výplatách dividend pro držitele kryptoměny.

Náš názor je ten, že kryptoměny by měly vznikat tam, kde řeší určitou otázku nebo problém, který bez nich nelze vyřešit, nebo alespoň ne tak dobře. Což podle všeho případ Binary.com není.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *