Binární novinky 42/2016: Licence Banc de Binary a Swiss Partners AG

londynÚvod dnešního shrnutí novinek věnujme připomenutí, že nejdůležitější zprávou uplynulých sedmi dní bylo rozhodnutí hlavního evropského burzovního regulátora (ESMA) učinit přítrž bonusům ke vkladům a zrychlit výběry peněz z obchodních účtů.

Zatím ale stále není zřejmé, v jakém časovém horizontu dojde k implementaci těchto změn ve všech zemích Evropské unie.

Banc de Binary

Banc de Binary patří mezi největší světové brokery binárních opcí, ovšem netěší se nejlepší pověsti. Má několik poboček, z našeho pohledu tou hlavní je ta kyperská, která je regulována úřadem CySEC.

Má ale také pobočku, která měla finanční licenci v Belize, kde o ní přišla. Tamní regulátor IFSC oznámil, že odebral licenci Banc de Binary z důvodu nedodržení podmínek, které jsou s ní spojené. Na EU pobočku brokera to papírově nemá žádný vliv, ale jedná se o stejnou firmu.

Swiss Partners AG

Swiss Partners je brokerem nejen binárních opcí, ale také Forexu a CFD. Na svých webových stránkách uvádí, že sídlí v britském Londýně, ale o těchto údajích je třeba pochybovat.

Britský regulátor Financial Conduct Authority (FCA) se totiž na Swiss Partners podíval a zjistil, nejenže tento broker nemá potřebnou finanční licenci, ale navíc zneužívá identifikační údaje jiné společnosti (Swiss Investment Corporation).

6 thoughts on “Binární novinky 42/2016: Licence Banc de Binary a Swiss Partners AG

  1. Bohužel nabízí. A má dost agresivní česky hovořící manažery, kteří tlačí nezkušené obchodníky k velkým vkladům na účet pod příslibem ziskových obchodních signálů, které jsou ale ve skutečnosti ztrátové.

   1. pýtam sa preto, lebo 2 minuty co som napisal tento komentar mi to holka na live chate povedala,… ze v cesku neposkytuju svoje sluzby a nemozem sa zaregistrovat 😛

     1. ee to nebol. Bol som na základnych. Aký je v tom rozdiel?

     2. Tu neEU verzi provozuje společnost Ash se sídlem na St. Vincent & Grenadines, která není nikde regulovaná, takže nesmí své služby poskytovat nikde v EU. Pro EU má Banc de Binary kyperskou pobočku na té doméně eu.bancdebinary.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *