Binární novinky 44/2016: Varování před třemi brokery

Tento týden ve zprávách na téma binárních opcí přichází varování před třemi brokery, tentokrát poměrně výjimečně varovala i Česká národní banka.

Capital Trade House a Goldman Options

Česká národní banka upozornila na brokery binárních opcí Capital Trade House (CTH Binary) a Goldman Options. Ten první má sídlo na Seychelách, druhý pak v Západní Indii.

ČNB uvedla, že oba brokeři nabízejí binární obchodování českým rezidentům, přičemž k tomu využívají bankovní účet založený v České republice. Ale ani jeden broker není regulovaný, nemá žádnou licenci, která by ho opravňovala k poskytování služeb v ČR.

Swiss Royal Banc

svycarskoSwiss Royal Banc je jedním z několika brokerů binárních opcí, kteří se snaží svézt na dobré pověsti švýcarského finančního sektoru, aniž by s ním měli cokoliv společného. Je to patrné z názvu, který evokuje švýcarský bankovní sektor.

To ale vadí švýcarskému finančnímu regulačnímu úřadu FINMA, který na svých stránkách upozornil, že Swiss Royal Banc nemá se Švýcarskem cokoliv společného, natož aby byl držitelem švýcarské finanční licence. Tento broker není regulovaný nikde v EU, takže nesmí své služby nabízet ani u nás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *