Binární novinky 47/2016: Konec bonusů se blíží

Tento týden se ve zprávách o binárních opcích opět věnujeme bonusům a také boji proti neregulovaným brokerům.

CySEC pracuje na konci bonusů

bonusyPřed časem jsme informovali, že nadnárodní evropský finanční regulátor ESMA chce konec bonusů, které brokeři poskytují ke vkladům. A to proto, že bonusy jsou do splnění obratové podmínky v podstatě jen virtuálními penězi, které uměle zvyšují zůstatek na obchodním účtu a obchodník s nimi nemůže libovolně nakládat.

Aby bonusy skutečně skončily, musí toto rozhodnutí aplikovat národní regulátoři. A podle serveru Leaprate je k tomu blízko kyperský CySEC, pod nějž spadá drtivá většina evropských regulovaných brokerů binárních opcí. Nařízení kyperským brokerům se očekává v nadcházejících týdnech, takže faktický konec bonusů by měl nastat během několika měsíců.

VISA a Mastercard proti podvodům

VISA a Mastercard přijaly spoluzodpovědnost v boji proti podvodným praktikám, a proto nebudou umožňovat vklady na obchodní účty u brokerů, kteří operují nelegálně. Prvním takovým případem je Kanada, jejíž rezidenti jsou cílem velkého počtu neregulovaných brokerů, a tak VISA a Mastercard neumožní těmto brokerům přijímat vklady přes platební karty od kanadských rezidentů. Tímto způsobem chtějí tyto společnosti postupovat i ve vztahu k dalším zemím.

Je ale třeba připomenout, že platební karty jsou jen jednou z možností, jak dostat peníze na obchodní účet, takže tato opatření určitě neznamenají konec neregulovaných brokerů binárních opcí.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someoneDigg thisShare on StumbleUponBuffer this pageFlattr the authorShare on RedditShare on TumblrShare on Yummly

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *