Binární novinky 48/2016: Titan Trade v pozornosti justice

Tento týden se v binárních novinkách věnujeme brokerům Titan Trade a Hirose UK.

Titan Trade v problémech v Austrálii

titan-tradeTitan Trade je broker binárních opcí sice neregulovaný, přesto poměrně velký. Na trhu působí už několik let a navzdory pochybným praktikám a četným stížnostem nespokojených zákazníků zatím stále přežívá.

Možná to ale už nebude trvat dlouho, protože se do tažení proti Titan Trade pustili v Austrálii. Broker nerespektoval australskou legislativu a navzdory varování dál poskytoval služby australským rezidentům. Regulační úřad ASIC se teď proto snaží zastavit Titan Trade ve spolupráci se soudem.

Podle zjištění úřadů stojí za Titan Trade rodina Senese, která inkasuje peníze od zákazníků prostřednictvím společnosti Allianz Metro, a Yoav Ida.

Klony Hirose UK

Japonský broker binárních opcí a Forexu – Hirose – nedávno otevřel pobočku v Británii, přičemž její webové stránky zřídil na adrese Hiroseuk.com.

Sám broker ale nyní upozornil, že se objevily nelegální klony jeho webových stránek, za nimiž stojí neznámí podvodníci. Broker proto zdůraznil, že provozuje pouze web Hiroseuk.com, takže pokud se nacházíte na jiné adrese, nejedná se o britskou pobočku brokera Hirose.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *