Binární novinky 52/2016: Binární opce přes Metatrader

V aktuálním přehledu novinek o binárních opcích si povíme o řešení pro obchodování přes Metatrader a o dalších neregulovaných brokerech.

Spotoption a Metatrader

Spotoption je jedním z největších dodavatelů obchodních platforem pro binární opce, jeho řešení používá dlouhá řada brokerů. Nyní spojil síly s Tools for Brokers a vyvinul řešení, které umožní brokerům zpřístupnit obchodování binárních opcí přes Metatrader.

Očekáváme, že než aby Metatrader přidávali současní binární brokeři, bude to spíš možnost pro etablované forexové brokery, aby přidali binární opce.

Metatrader je obchodní platforma, která může posloužit všem binárním obchodníům jako analytický nástroj zdarma.

Varování CONSOBu před neregulovanými brokery

Italský regulační úřad pro cenné papíry a burzy CONSOB varoval před brokery Ayrex, Tropical Trade, Option888, Brooks Partners a Brokeryard. Tito brokeři nejsou regulovaní nikde, takže nemůžou působit nejen v Itálii, ale ani nikde jinde v EU.

Varování AMF před neregulovanými brokery

Také francouzský regulátor pro finanční trhy AMF rozšířil svoji černou listinu neregulovaných společností, a to o následující brokery: Atos Limited, BoursoTrad, Brookfield99, CHS, Colonus, Comex Partners, Options Web, London Global Markets, Silver Binary a Tradobourse.

I pro tyto brokery platí, že nejsou regulovaní nikde v EU, takže nesmí své služby nabízet ani v České republice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *