Binární novinky 7/2017: Týden velkých zpráv

Uplynulý týden přinesl pro binární opce několik významných novinek, které můžou změnit podobu binárního obchodování.

Fixní strike ceny a konec minutových opcí?

Kyperský regulátor CySEC, který dohlíží nad drtivou většinou evropských regulovaných brokerů binárních opcí, připravil sadu návrhů na změny v regulaci.

Mimo jiné chce prosadit konec opcí s kratší než pětiminutovou splatností a fixní strike ceny. Této zprávě jsme se věnovali ve speciálním článku.

CONSOB varuje před SmarBotPro

Italský regulační úřad pro finanční trhy CONSOB varoval před robotem na binární opce SmartBotPro. Tomuto podvodnému robotovi jsme také věnovali samostatný článek.

ZoomTrader, OptionBit a spol. s pokutou

CySEC udělil pokutu 175 tisíc eur společnosti Novox Capital, která provozuje brokery ZoomTrader Global, OptionBit, Option Stars Global a NGN Broker.

Novox pochypil mimo jiné v tom, že klientům neposkytoval adekvátní informace, nejednal v nejlepším zájmu zákazníků, nebo také poskytoval investiční poradenství, aniž by k tomu měl oprávnění od regulátora.

Pozor na STP Markets

Britský regulátor FCA vydal varování před brokerem STP Markets, který údajně sídlí v Londýně, ale nemá licenci, kterou podle názoru FCA mít má. Jedná se o neregulovaného brokera, který nabízí účty s automatickým zhodnocením, které se jeví jako nereálné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *