Binární novinky 8/2017: Pozor na Tesler App

Tento týden ve zprávách máme varování před programem Tesler a brokerem Titan Trade.

Tesler je podvod

Tesler App sice zřejmě nemá český překlad, nicméně na reklamu tohoto podvodu lze narazit i na českých webech, proto sem zařazujeme tuto krátkou recenzi.

Jistý pan Steven Abrahams tvrdí, že je ředitelem společnosti Tesler Investments, která vyvinula aplikaci pro obchodování binárních opcí, jež vám může vydělávat 200 dolarů za hodinu. A Tesler App můžete získat zadarmo. Předchozí dvě věty by samy o sobě měly být pro každého velkým varováním, že něco není v pořádku. A taky není.

V první řadě Steven Abrahams je fiktivní postava hraná hercem podvodníkem, který se představil už v podvodu Swarm Intelligence pod jménem Dr. Steven Francis. Podívejte se na obrázek a uvidíte důkaz.

To samé pochopitelně platí i pro recenze a zkušenosti na stránce Tesler App, jsou vyrobené buď s placenými herci, nebo s kradenými fotkami. V každém případě jsou všechny falešné a nereflektují zkušenosti reálných uživatelů.

A nakonec tu máme samotný program Tesler, který je dobře známou aplikací používanou podvodníky.

Na obrázku vpravo uvidíte příklady několika podvodů, které používají ten samý program. A jeho recenze od skutečných uživatelů jsou jednoznačné, tento program prodělává peníze.

Tesler je tedy jednoznačný podvod, který vás bude chtít dotlačit k vkladu peněz na účet u neregulovaného brokera, aby vám pak tyto vaše peníze prodělal.

Na závěr zopakujme, že obchodovat je třeba jen u regulovaných brokerů a na začátek je vhodné si otevřít demo účet a trénovat na něm, dokud se nenaučíte obchodovat ziskově.

Co je s Titan Trade?

Titan Trade je neregulovaný broker, který se dostal do potíží s dohledovými orgány v několika zemích po celém světě, od Austrálie, přes Itálii až po Kypr. Celou dobu se při tom schovával za údajné sídlo v Belize, ale tamní regulátor nyní IFSC upozornil, že Titan Trade v Belize nesídlí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *