Binární opce na 11profit – opakování podvodu

11profit
Web 11profit.com

V našich diskuzích se objevilo upozornění na klon dobře známého podvodu 11procent a 11invest. Tentokrát si říká 11profit.com

Jedná se o stejnou pohádku, jak měl poctivý burzovní obchodník dost nekalých praktik na finančních trzích, přešel „na druhou stranu“ a teď díky svým znalostem obírá systém. Nabízí, že ho můžete díky jeho radám obírat také, stačí mu jen posílat 11procentní provizi, odtud název 11profit.

Jde znovu o obchodování binárních opcí, ale nemá cenu tu opět rozebírat, že se jedná o podvod a v čem spočívá, už jsme to popsali v odkazovaných článcích. Podstatné je varování, abyste se do 11profit vůbec nepouštěli, nic nevyděláte, naopak proděláte.

Někteří naši čtenáři říkají, že za těmito weby stojí člověk, který jinak vystupuje jako Josef Bílý nebo Tomáš Ransdorf a který nechvalně proslul v České republice především jako podvodník u sportovního sázení. Tato osoba se mimo jiné hlásí také k projektu Fuckoff systém, který je v podstatě stejnou pohádkou s podvodným koncem jako ostatní zmiňované weby.

Tento krátký článek tedy zveřejňujeme především jako varování, že v této řadě webů vznikl další s názvem 11profit, pro který platí stejné závěry jako pro všechny ostatní. Určitě neobchodujte binární opce podle jejich rad, pokud je vaším cílem obchodovat ziskově.

One thought on “Binární opce na 11profit – opakování podvodu

  1. Dobrý den, děkuji velmi za Váš systém detekce podvodníků.
    O binárních opcích uvažuji už cca od začátku tohoto roku. Přiznám se, že mě nakopl email od pana Kadlece. Nejsem naivka,takže jsem hledala na internetu a našla jsem Vaši stránku, kde píšete o Kadlecovi jako podvodu- jak jsem si já myslela.Pak jsem brouzdala na internetu a hledala další možnosti, jak binární opce obchodovat, protože to může být dle mého úsudku s dobrým brokerem ziskové (nemusí pršet, stačí když teče..). Během tohoto roku jsem narazila na všechny ty podvody o kterých tu píšete – jsem ráda, že jsem vždy navštívila Vaše stránky, kde jste mi můj čich na podvod potvrdili. Doplnila bych snad jen, že všehny stránky s ….11….. posílají odkaz na EZTrader, ale až do mailu.
    Ani po všech těch podvodnícíh to ale nevzdávám a pořád se o BO zajímám.
    Takže za všechny- kteří díky Vám a Vaší usilovné práci nepřišli o své peníze -Vám velmi děkuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *