Binární opce v češtině – demo a kde obchodovat

Pro obchodníky binárních opcí, kteří požadují od svého brokera češtinu, bohužel neexistuje mnoho možností. Pojďme si je shrnout.

Pravidelně nám chodí dotazy o české podpoře ze strany brokerů binárních opcí a naše odpověď je už roky stejná.

Faktem je, že pokud neovládáte žádný cizí jazyk, nejde jen o to obchodovat binární opce v češtině, ale také o případnou komunikaci s brokerem a obchodní podmínky.

Podle našich zkušeností není problém obchodovat u brokera bez češtiny, i když neznáte žádný jiný rozšířený jazyk, jako jsou angličtina, němčina nebo třeba francouzština, ale chápeme, že někdo češtinu prostě chce.

Demo

Získat bezplatné a neomezené demo na binární opce je dnes velmi snadné a otázkou pár vteřin u brokera IQ Option. Ten sice nemá českou podporu, ale tu na demo snad ani nepotřebujete. Ovládání obchodní platformy je velmi intuitivní a zvládnout by jej měl každý.

Pokud chcete rovnou i demo v češtině, tak v současnosti nevíme o žádném regulovaném brokerovi, který by ho poskytoval zadarmo. Můžete ho ale získat současně s reálným účtem u brokera Topoption. Připravte se na to, že budete muset vložit peníze na účet, abyste k němu dostali demo.

S brokerem pak samozřejmě můžete komunikovat česky, takže pokud budete mít nějaké otázky nebo problémy, domluvíte se.

Obchodní podmínky

Při otevírání reálného účtu je pochopitelně třeba odsouhlasit brokerovy obchodní podmínky, ale u nich je ve většině případů rozhodující znění v angličtině. Je nutné si je přečíst a porozumět jim.

U regulovaných brokerů v našem seznamu byste neměli narazit na žádné zádrhele nebo triky v obchodních podmínkách, ale zaručit navždy to samozřejmě nemůžeme a je zodpovědností každého jednotlivce s nimi vyjádřit souhlas nebo nesouhlas.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someoneDigg thisShare on StumbleUponBuffer this pageFlattr the authorShare on RedditShare on TumblrShare on Yummly

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *