Binární opce v češtině – demo a kde obchodovat

Pro obchodníky binárních opcí, kteří požadují od svého brokera češtinu, bohužel neexistuje mnoho možností. Pojďme si je shrnout.

Pravidelně nám chodí dotazy o české podpoře ze strany brokerů binárních opcí a naše odpověď je už roky stejná.

Faktem je, že pokud neovládáte žádný cizí jazyk, nejde jen o to obchodovat binární opce v češtině, ale také o případnou komunikaci s brokerem a obchodní podmínky.

Podle našich zkušeností není problém obchodovat u brokera bez češtiny, i když neznáte žádný jiný rozšířený jazyk, jako jsou angličtina, němčina nebo třeba francouzština, ale chápeme, že někdo češtinu prostě chce.

Demo

Získat bezplatné a neomezené demo na binární opce je dnes velmi snadné a otázkou pár vteřin u brokera IQ Option. Ten sice nemá českou podporu, ale tu na demo snad ani nepotřebujete. Ovládání obchodní platformy je velmi intuitivní a zvládnout by jej měl každý.

Pokud chcete rovnou i demo v češtině, tak v současnosti nevíme o žádném regulovaném brokerovi, který by ho poskytoval zadarmo. Můžete ho ale získat současně s reálným účtem u brokera Topoption. Připravte se na to, že budete muset vložit peníze na účet, abyste k němu dostali demo.

S brokerem pak samozřejmě můžete komunikovat česky, takže pokud budete mít nějaké otázky nebo problémy, domluvíte se.

Obchodní podmínky

Při otevírání reálného účtu je pochopitelně třeba odsouhlasit brokerovy obchodní podmínky, ale u nich je ve většině případů rozhodující znění v angličtině. Je nutné si je přečíst a porozumět jim.

U regulovaných brokerů v našem seznamu byste neměli narazit na žádné zádrhele nebo triky v obchodních podmínkách, ale zaručit navždy to samozřejmě nemůžeme a je zodpovědností každého jednotlivce s nimi vyjádřit souhlas nebo nesouhlas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *