Bitcoin Bank Breaker recenze – Odpudivý podvod

Bitcoin Bank Breaker recenze

Tato recenze přináší důkazy, že je investiční program Bitcoin Bank Breaker podvod, ve kterém můžete peníze jen ztratit.

Co je Bitcoin Bank Breaker

Bitcoin Bank Breaker má být obchodní platforma postavená na umělé inteligenci. Vyhodnocuje obchodní příležitosti s kryptoměnami a sama otevírá a uzavírá obchody. Jejím tvůrcem je Edwin James.

Bitcoin Bank Breaker údajně má jen ziskové obchody a dokáže každému uživateli vydělávat 950 až 2200 amerických dolarů denně. A to zcela bez rizika. James doslova uvádí, že jeho systém nemůže prodělat peníze.

A kolik Bitcoin Bank Breaker stojí? Vůbec nic, registrovat se do něj můžete zcela zadarmo. Uvěříte tomu, že vám bezplatný program bude vydělávat dva tisíce dolarů denně?

Bitcoin Bank Breaker podvod

Bitcoin Bank Breaker podvod

Bitcoin Bank Breaker je bohužel podvod. Není to žádný zisková obchodní aplikace. Je to jen nástroj, jak z vás vylákat vaše peníze. Tento podfuk funguje stejně jako tisíce dalších, které lákají na snadné zisky z kryptoměn, přitom s jejich obchodováním mají jen málo společného.

Nesmyslné sliby

Když vám bude někdo tvrdit, že jeho obchodní systém na kryptoměny nemůže ztratit peníze, můžete si být jistí, že je to podvod. Obchodování kryptoměn je totiž stejně jako každé jiné finanční obchodování rizikové a platí, že peníze můžete nejen vydělat, ale také prodělat.

A především si můžete být jistí, že při pravidelném obchodování budete mít i ztráty, bez nich to zkrátka není možné. Proto je nutné dobře řídit riziko a mít takovou strategii, která vám zajistí, že vaše celkové zisky převýší vaše celkové ztráty.

V investování neexistují žádné záruky, takže kdo zaručuje zisky, je lhář a podvodník. Opravdu stačí takhle málo, abyste poznali podvod a vyhnuli se mu.

Dalším znakem podvodu je samozřejmě příslib bezplatného zisku až 2200 dolarů denně. To je další potvrzení, že je Bitcoin Bank Breaker podvod. Asi není třeba dlouze vysvětlovat, že peníze nemůžou být zadarmo. Každá nabídka bezpracného a bezplatného výdělku je sama o sobě varovným signálem.

Vůbec nemusíte rozumět kryptoměnám a finančnímu obchodování, abyste poznali, že je Bitcoin Bank Breaker podvod.

Nemožný zisk

Zkušenosti s Bitcoin Bank Breaker

Jednoznačný důkaz, že je Bitcoin Bank Breaker podvod, najdete v recenzích a uživatelských zkušenostech, které jsou prezentovány na jeho oficiálním webu. Všechny jsou totiž falešné. Lidé zobrazeni na fotkách nemají s tímto programem vůbec nic společného.

Dokázat se to dá poměrně snadno. Bitcoin Bank Breaker totiž existuje v několika jazycích, a když si srovnáte například anglickou a německou verzi webu, uvidíte, že u stejných tváří uživatelů najdete různá jména. Důkaz najdete na našem obrázku.

To jednoznačně dokazuje, že všechny uživatelské recenze a zkušenosti s Bitcoin Bank Breaker zobrazené na jeho webu jsou falešné, naprosto fiktivní. Jde o smyšlené postavy s vymyšlenými příběhy o ziscích.

Zkušenosti

Jak Bitcoin Bank Breaker opravdu funguje

Bitcoin Bank Breaker ve skutečnosti není ničím novým nebo inovativním. Je to prachobyčejný podvod založený na principu, který je v oblasti kryptoměn využíván už řadu let.

Bitcoin Bank Breaker je ztrátový program. Navíc je zadarmo. Takže se asi ptáte, jak na něm můžou podvodníci vydělat peníze? Proč si vůbec dávají tolik práce s nabídkou a přesvědčováním, abyste ho začali používat? Odpověď je, že ten program není tak docela zadarmo.

Když se do Bitcoin Bank Breaker registrujete, zjistíte, že program sice dostanete zadarmo, ale používat ho budete moct, jen pokud vložíte vlastní peníze na účet u předem dané brokerské společnosti.

A v tom spočívá jádro podvodu. Peníze totiž pošlete na účet u neregulovaného brokera, který spolupracuje s podvodníky z Bitcoin Bank Breaker. Vaše peníze se pak z obchodního účtu rychle ztratí. Ať už třeba samotným obchodováním ze strany programu nebo prostě jen tak.

Pak uslyšíte spoustu nesmyslných důvodů, proč byste měli na účet vložit další peníze. Budou vás přesvědčovat tak dlouho, dokud si budou myslet, že z vás můžou ještě dostat nějaké peníze.

Pokud byste si zkusili cokoliv vybrat, uslyšíte spoustu důvodů, proč to nejde. Někdy vám dokonce můžou ukázat fiktivní zisky na vašem účtu, které nebudete moct vybrat. Jejich cílem je vás přesvědčit k dalšímu vkladu.

Nebo vám také můžou říct, že abyste zisk mohli vybrat, musíte nejdřív zaplatit daň. A to tak, že jim máte poslat další peníze. Zkrátka nesmysl za nesmyslem.

Jakmile podvodníci z Bitcoin Bank Breaker usoudí, že z vás žádné další peníze už nedostanou, přestanou odpovídat na vaše dotazy a požadavky, a začnou vás ignorovat. Vy pak budete jen těžko hledat, kde vaše peníze skončily a jestli je možné dostat alespoň něco zpět.

Jak se bránit

Existují tisíce podvodů, které fungují úplně stejně jako Bitcoin Bank Breaker. Vaší první linií obrany proti nim je váš rozum. Když vám někdo slibuje velké peníze zadarmo a za nicnedělání, je to podvod. Nic takového totiž neexistuje, ani na kryptoměnách.

Je důležité se vždy zastavit a řádně si vše znovu promyslet, když vás někdo požádá, abyste někam poslali své peníze. Program, který vám slibuje peníze zadarmo, ale nejdřív chce ty vaše, je vždy vysoce podezřelý. Pokud své peníze nepošlete, nemůžete o ně přijít.

Jestli jste své peníze do Bicoin Bank Breaker už poslali, můžete zkusit je získat zpět. V první řadě se podívejte na svůj účet u brokera, kterému jste své peníze poslali. Pokud tam ještě jsou, požádejte o jejich výběr. V případě problémů komunikujte s brokerem a vysvětlete mu, že jste obětí podvodu.

Pokud nic z toho nepomůže, obraťte se na zprostředkovatele své platby s žádostí o pomoc. Například v případě, že jste vklad udělali přes platební kartu, vaše banka by měla dokázat vám pomoct s vrácením peněz.

Bitcoin Bank Breaker recenze – závěrečné hodnocení

Bitcoin Bank Breaker je podvod. Rozhodně to není aplikace, která by vám mohla vydělávat peníze, které slibuje. Žádné peníze s ní neinvestujte, jinak o ně přijdete.

Pokud vás zajímá skutečné obchodování s kryptoměnami, můžete si ho vyzkoušet na bezplatném demo účtu u regulovaného brokera. Dostanete virtuální peníze, abyste mohli naučit, jak všechno funguje.

Pokud se rozhodnete investovat skutečné peníze, ujistěte se, že rozumíte rizikům a že máte připravenou dobrou strategii.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Bitcoin Bank Breaker
Hodnocení:
21star1stargraygraygray
Název produktu:
Bitcoin Bank Breaker
Cena:
CZK 5500
Dostupnost:
Available in Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *