Bitcoin Champion recenze – POZOR, je to podvod, máme důkazy

Recenze Bitcoin Champion

V této recenzi se ptáme, jestli je Bitcoin Champion poctivý program. Naše hodnocení je, že je to podvod, a můžeme to dokázat.

Testovali jsme Bitcoin Champion a naše analýza ukázala, co je tento systém opravdu zač, jak funguje, že není poctivý a co můžete dělat, pokud už vás podvedl.

Co je Bitcoin Champion

Bitcoin Champion má být skupina obchodníků s kryptoměnami. Tato skupina obchoduje především s nejstarší a největší kryptoměnou Bitcoinem.

Také má k dispozici stejnojmennou obchodní aplikaci, která může s kryptoměnami obchodovat automaticky pro kohokoliv. To znamená, že sama rozhodne, kdy obchod otevřít a kdy ho uzavřít, přičemž to všechno sama převede v obchody na vašem účtu.

Hlavními vlastnostmi Bitcoin Champion údajně jsou:

 • 99,4 % obchodů má ziskových
 • je velmi rychlý, dokáže obchody zadávat o 0,01 sekundy rychleji než ostatní obchodní systémy
 • potřebujete jen pár minut denně, abyste ho používali a vydělávali peníze
 • tento obchodní systém získal řadu ocenění a podle US Trading Asosciatio je to nejlepší aplikace pro trading

Díky všem těmto vlastnostem vám prý bude vydělávat tisíce dolarů denně a udělá z vás poměrně rychle milionáře. Zadarmo, protože nemusíte nic platit, abyste se stali členy této skupiny. Zní to reálně?

Jak se registrovat do programu Bitcoin Champion

Registrace do Bitcoin Champion je velmi prostá, na stránce systému stačí vyplnit vaše jméno, e-mailovou adresu a telefonní číslo.

V dalším kroku vám bude automaticky vytvořen účet, ke kterému budete přistupovat prostřednictvím svého uživatelského jména a hesla. Tak získáte přístup do platformy Bitcoin Champion. Ale nedělejte to!

Je Bitcoin Champion ziskový?

Ne, Bitcoin Champion není ziskový program, bohužel. Vše, co je o něm uvedeno na jeho webu a co jsme v této recenzi shrnuli v předchozích odstavcích, je bohužel fake. Není to pravda, jsou to samé lži.

Dokonce i kurs bitcoinu zobrazený na stránkách toho systému je falešný. Tato aplikace vám nevydělá žádné peníze, ani nemůže, protože to ve skutečnosti žádný obchodní systém pro kryptoměny není.

Bitcoin Champion podvod

Bitcoin Champion je podvod, to je neoddiskutovatelný fakt. A my ho prokážeme v této naší recenzi. Za posledních sedm let jsme viděli už stovky investičních podvodů, takže je dokážeme rychle rozpoznávat.

Zkopírovaný podvod

Všechno to začalo před pár lety se systémem Bitcoin Code, který byl prvním velký podvodem zneužívající vlnu popularity kryptoměn. Od té doby vznikl nespočet jeho kopií, jedno z nich je právě Bitcoin Champion.

Jak uvidíte na našem obrázku níže, mnoho podfuků používá naprosto stejný koncept, stejné webové stránky, a dokonce i stejné video. Jsou to například Bitcoin Future, Bitcoin Era a Bitcoin Revolution. Všechny jsou stejné!

Mnoho lidí se stalo obětí těchto podvodů a přišli s nimi o své peníze. Od skutečných uživatelů jsme v diskuzích četli mnoho stížností a naprosto jistě víme, že Bitcoin Champion ztrácí peníze.

Bitcoin Champion je podvodFalešné zkušenosti s Bitcoin Champion

Web tohoto programu vystavuje příběhy čtyř lidí, kteří mají být skutečnými uživateli tohoto systému. S Bitcoin Champion mají dobré zkušenosti, protože s ním údajně vydělali už tisíce dolarů, dokonce si můžete prohlédnout jejich fotky.

Problém je, že jsou to fotky z fotobanky, nejsou na nich skuteční obchodníci, natož uživatelé Bitcoinu Champion. Podívejte se na následující obrázek a uvidíte sami.

Bitcoin Champion zkušenostiFalešné výsledky

Bitcoin Champion má vyhrávat téměř každý obchod, který otevře. Tomuto tvrzení odpovídá tabulka s živými obchodními výsledky, která je k vidění na jeho webové stránce. Ale také je to fake, není to pravda.

Údaje v tabulce s výsledky jsou falešné. Víme to proto, že jsou v ní obchodní páry, jako ETH/LTC, které žádný broker nenabízí, nemůžete je nikde obchodovat.

Kromě toho žádný obchodní systém na světě nemůže mít 99 procent ochodů s kryptoměnami ziskových, to prostě není možné. S tradingem máme dlouholeté zkušenosti, takže nám v tomhle můžete věřit.

Bitcoin Champion výsledky testuNelegální investiční služba

Je důležité vědět, že systémy jako Bitcoin Champion jsou ze své podstaty klasifikované jako investiční služby. To protože jsou to automatizované obchodní aplikace, které za vás rozhodují a obchodují na finančních trzích.

V podstatě vše, co vstupuje do interakce s vašimi penězi, podléhá poměrně přísné regulaci a ze zákona to musí být povolené finančními regulátory. U nás je to Česká národní banka, na Slovensku Národná banka Slovenska.

Takže, je Bitcoin Champion regulovaný, má potřebné povolení? Nemá, je to anonymní služba, u které ani nedohledáte, kdo ji provozuje. To z ní činí nelegální investiční službu.

A to je důležitý fakt, protože u neregulovaných finančních služeb nejsou vaše peníze nijak chráněné a můžou zmizet ze dne na den. Což se u Bitcoinu Champion také stane, tím si můžete být jistí.

Bitcoin Champion aplikace

Jak funguje obchodní aplikace Bitcoin Champion? Máme pro vás překvapení, žádná totiž neexistuje!

Tento program je totiž jen tunelem, který vás má dovést ke špinavému brokerovi, který z vás vytáhne peníze. Ano, broker vám dá přístup ke své obchodní platformě, ale ta bude podobná jako u všech ostatních brokerů, nebude za vás obchodovat automaticky, natož aby vám vydělávala peníze.

Bitcoin Champion demo

V době, kdy jsme Bitcoin Champion testovali, neměl žádnou vlastní obchodní aplikaci, jak jsme už uvedli. Nicméně, to se může časem změnit a je tu jedna důležitá věc, na kterou vás musíme upozornit.

Když vám podvody jako je tento dají přístup ke speciálním obchodním aplikacím, často mají demo režim, ve kterém si můžete systém vyzkoušet s virtuálním penězi.

Ale tento režim je vždy falešný, používá fiktivní ceny a generuje zisky, které by ve skutečném obchodování nikdy nepřišly. Tohle je třeba si uvědomit, abyste se nenechali nachytat a nespadli do jejich pasti. Protože stejných výsledku jako na jejich fake demo účtu byste v reálu nikdy nedosahovali.

Je Bitcoin Champion bezpečný?

Ne, Bitcoin Champion není bezpečný. Ve skutečnosti je nebezpečný. Protože je to systém, který byl navržen tak, aby z vás vylákal vaše peníze. Udělá přesně pravý opak toho, co slibuje.

To znamená, že místo toho, aby vám vydělal peníze, prodělá vám je. Pak se budete jen těžko domáhat jejich vrácení.

Bitcoin Champion v médiích

Podvody jako Bitcoin Champion se často prezentují články v médiích, které je zmínily. Někdy dokonce tvrdí, že byly probírány v televizi, jako například na ČT24, kde se o něm měl v rozhovoru s Danielem Takáčem dokonce zmínit Andrej Babiš. Což samozřejmě není pravda.

Ale manipulace může být dokonalá, vezmou totiž obrázky ze skutečných TV pořadů, doplní je o fiktivní příběh o svém podvodu a vydají to jako článek, který působí celkem důvěryhodně.

Takto se v zahraničí lže o tom, že Bitcoin Champion byl v pořadech jako Dragons‘ Den nebo Shark Tank, což jsou stejné pořady jako Den D, který můžete znát z České televize.

Stejně tak vznikají falešné články. Podvodníci zkopírují design známých listů, jako například iDnes, Aktuálně nebo Daily Mirror, vloží do toho svůj fake článek a působivá manipulace je na světě. Takže se nenechte zmást, když uvidíte nějakou pozitivní recenzi na Bitcoin Champion, jistě je falešná.

Odhalit to budete moct tak, že se podíváte do adresního řádku internetového prohlížeče. Tak poznáte, že nejste na skutečném webu daného média.

Bitcoin Champion a celebrity

Dalším oblíbeným trikem švindlů jako je Bitcoin Champion jsou tvrzení o tom, jak je doporučují a používají známé osobnosti. V zahraničí nejčastěji zmiňují jména Elon Musk, Richard Branson a Bill Gates. U nás často dochází k lokalizaci a používají se jména českých osobností.

Ale žádné celebrity nikdy Bitcoin Champion nepoužívaly, natož aby ho schvalovaly a doporučovaly!

Kde je Bitcoin Champion dostupný

Bitcoin Champion je celosvětový podvod. Ale během našeho testu jsme zaznamenali, že se zaměřuje především na Evropu. Pokusí se na vás zapůsobit českou vlajkou, abyste měli pocit, že je vám přizpůsobený.

Podfukáři se tak ale snaží jen získat co nejvíce obětí a je jim v podstatě jedno, ze které země budou, jde jim jen o peníze.

Jak Bitcoin Champion funguje?

Když už jsme v naší recenzi vysvětlili, že je Bitcoin Champion podvod, musíme také vysvětlit, jak ve skutečnosti funguje. Tvrdí vám, že přístup do něj můžete získat zadarmo, takže si můžete myslet, že nemáte co ztratit. Ale to je velký omyl!

Už jsme zmínili, že vám Bitcoin Champion může nabídnout demo mód, který bude generovat zisky. Ten a vše ostatní je navrženo tak, aby vyvolalo dojem, že je to ziskový systém.

Protože pokud tomu uvěříte, budete s ním chtít vydělávat skutečné peníze.

A tohle je ta past: řeknou vám, že musíte vložit peníze na účet u brokera, kterého vám vybrali, jinak nebudete moct Bitcoin Champion software používat. Minimální vklad na účet bude 250 eur.

Jelikož jste naší recenzi Bitcoinu Champion dočetli až sem, asi už dokážete sami odhadnout, že pokud jim peníze pošlete, přijdete o ně. Rychle zmizí z vašeho obchodního účtu. Budou vám tvrdit, že jste je ztratili při obchodování, ale ve skutečnosti si je nechají sami pro sebe.

Pak můžete očekávat další telefonní hovory a nátlak, abyste jim poslali další peníze. Nikdy vám nic nevydělají, dokonce vás ani nenechají vybrat si svůj vklad zpět.

Jak se chránit

Je to celkem prosté, do Bitcoinu Champion byste se neměli ani registrovat. Neposkytujte jim své osobní informace, je tu riziko, že by došlo k jejich zneužití. Neustále by vám volali a chtěli vaše peníze.

Pokud jste se už registrovali, určitě jim neposílejte žádné peníze, neposkytujte jim údaje ke své platební kartě a nedávejte jim vzdálený přístup do svého počítače. Čelíte podvodníkům, takže musíte být velmi opatrní.

Bitcoin Champion vás už podvedl, ztratili jste peníze, co dělat?

V první řadě nás mrzí, že to došlo tak daleko a že jste si naší recenzi přečetli pozdě.

Pokud jste přišli o peníze s Bitcoin Champion, zkuste následující kroky:

 1. Zjistěte, komu jste poslali peníze. Může to být matoucí, ale Bitcoin Champion není žádná firma, peníze jste velmi pravděpodobně poslali nějakému brokerovi.
 2. Kontaktujte toho brokera a požádejte o vrácení vašich peněz.
 3. Asi to nepůjde snadno, takže pohrozte stížností úřadům a chargebackem vaší transakce.
 4. Pokud to nepomůže, udělejte to a pokuste se o zvrácení své transakce. Pokud jste poslali peníze přes platební kartu, vysvětlete své bance, že jste obětí podvodu a že žádáte o chargeback. Pokud to byl jiný platební zprostředkovatel, obraťte se na něj se stejnou žádostí.
 5. Nejhorší je, pokud jste peníze poslali převodem účtu. Zeptejte se své banky, jestli s tím lze něco dělat.
 6. Pokud nic nevyjde, zkuste se poradit s ČNB, která by vám coby regulátor mohla sdělit, jestli kromě trestního oznámení můžete dělat ještě něco jiného.
 7. Také požádejte všechny, komu jste v souvislosti s registrací do Bitcoin Champion poskytli své osobní informace, aby je smazali. Jde o podvodníky, takže to může zůstat bez reakce, ale za pokus to stojí.

Bitcoin Champion – hodnocení

V této recenzi jsme prokázali, že je Bitcoin Champion podvod. Byl postaven tak, abyste uvěřili, že vám může vydělat peníze. Ale nemůže. Jeho skutečným cílem je vás obrat o vaše peníze. Naše doporučení tedy je, abyste se mu vyhnuli.

Pokud máte zájem o obchodování kryptoměn a chcete zkusit s nimi vydělávat peníze, začněte na demo účtu u regulovaného brokera. Dostanete k dispozici virtuální peníze, abyste si vše vyzkoušeli bez rizika.

Až budete chtít začít obchodovat se skutečnými penězi, musíte dobře rozumět rizikům a mít připravenou dobrou obchodní strategii.

Často kladené otázky

Je Bitcoin Champion podvod?

Ano, Bitcoin Champion je podvod. Je to podfuk plný fake informací a jeho jediný cíl je získat vaše peníze.

Funguje Bitcoin Champion, je ziskový?

Ne, Bitcoin Champion nefunguje, je to ztrátový program. Obchodovat ziskově s kryptoměnami neumí.

Jak se registrovat do programu Bitcoin Champion?

Registrovat se můžete do Bitcoinu Champion tak, že vyplníte formulář na jeh stránce. Ale nedělejte to, nedávejte své osobní informace ani peníze podvodníkům!

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Bitcoin Champion
Hodnocení:
21star1stargraygraygray
Název produktu:
Bitcoin Champion
Cena:
USD 250
Dostupnost:
Available in Stock

2 thoughts on “Bitcoin Champion recenze – POZOR, je to podvod, máme důkazy

 1. Dobrý den,no to je pěkné zrovna jsem se chtěl tam registrovat. A co Bitkoin profit bank,
  je spolehliví?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *