Bitcoin Cycle recenze – žalostný podvod (máme důkazy!)

Recenze Bitcoin Cycle

Naše recenze Bitcoin Cycle odhaluje nový kryptoměnový podvod, který se snaží skrýt za Bitcoin. Podívejte se, proč není bezpečné používat tento systém.

V našem testu obchodního systému Bitcoin Cycle jsme zjistili, co vlastně je, jak funguje, proč není bezpečný a proč je to podvod, kterému se musíte vyhnout.

Co je Bitcoin Cycle

Bitcoin Cycle je obchodní systém vytvořený pro kryptoměny. Obchoduje především s bitcoinem. Systém je plně automatizovaný a údajně vám vydělá spoustu peněz každý den.

Oficiální webová stránka Bitcoin Cycle zdůrazňuje tyto hlavní rysy systému:

  • Přístupný uzavřené skupině lidí
  • 99,4% přesnost v obchodování (vyhrává téměř každý obchod)
  • Výhodou aplikace je rychlost (rychlejší než konkurence)
  • Vyhlášen č. 1 Americkou obchodní asociací
  • Vydělává nejméně 1100 $ denně
  • Někteří uživatelé se stali milionáři po dvou měsících

Takže tady máme aplikaci, která z vás prý udělá milionáře během několika měsíců. Musí tedy být velmi drahá, že? Špatně, aplikace Bitcoin Cycle je zcela zdarma. Není to překvapivé?

Je Bitcoin Cycle skutečný?

Bohužel ne, Bitcoin Cycle není skutečný. Nejedná se o skutečnou skupinu obchodníků a aplikace není skutečná. Nemá žádný skutečný obchodní algoritmus, pouze generátor náhodných obchodních signálů.

To znamená, že Bitcoin Cycle vám nemůže vydělat žádné peníze, je to podvod. Ve skutečnosti jedinou věcí, kterou od něj můžete očekávat, je ztráta vlastního obchodního kapitálu.

Je Bitcoin Cycle bezpečný?

Bitcoin Cycle není bezpečný. Je velmi riskantní nejen pro vaše peníze, ale také pro vaše osobní údaje. Jak jsme již zmínili, nejedná se o skutečný obchodní systém. Pokud jej necháte obchodovat se svými penězi, ztratíte je.

Navíc samotná registrace do tohoto systému je riskantní, protože podvodníci získají vaše osobní údaje, což znamená, že je mohou a pravděpodobně se pokusí zneužít. Budou vás obtěžovat s investičními nabídkami a bude velmi obtížné se jich zbavit.

Bitcoin Cycle podvod

Rovnou k věci: Bitcoin Cycle je podvod, a to velmi nebezpečný. Nejenže vám nevydělá žádné peníze, ale ztratí ty vaše. Tak byl přímo navržen, má vytáhnout peníze z vašeho bankovního účtu a převést je na podvodníky. Je to doslova jediný účel tohoto systému.

V této recenzi Bitcoin Cycle vám poskytujeme následující důkazy, abyste si mohli vytvořit vlastní názor.

1. Přesná kopie starého podvodu

Již několik let recenzujeme investiční podvody, a když jsme poprvé uviděli Bitcoin Cycle, rychle jsme pochopili, že se jedná pouze o starý podvod s novým jménem. Podvodníci se začali soustředit na kryptoměny před několika lety, když se staly populární ve světě investování.

Nechápejte nás špatně, nemáme nic proti kryptoměnám, ve skutečnosti považujeme tuto novou technologii za přínosnou. Je třeba rozlišovat, že podvodníci jen předstírají, že jsou v obchodování s kryptoměnami dobří, zatímco ve skutečnosti jen lžou, aby z vás dostali peníze. Bitcoin Cycle není o skutečném obchodování kryptoměn, ale o získání vašich peněz.

Na našem obrázku uvidíte několik příkladů stejného podvodu, které jsme již recenzovali: Bitcoin Champion, Crypto Boom a Bitcoin Lifestyle. Všechny tyto podvodné programy používají stejný web, stejné video a texty. Liší se pouze názvy a barvy.

To je důvod, proč víme tolik o Bitcoin Cycle, jedná se o kopii neslavného podvodu, se kterým má hodně lidí zkušenosti. A skutečný uživatelské zkušenosti jsou velmi špatné, lidé tímto systémem ztrácí peníze.

Podvod Bitcoin Cycle

2. Falešné zkušenosti a recenze

Podvodníci z Bitcoin Cycle udělají vše, co je v jejich silách, aby vás přesvědčili, že jejich systém obchoduje se zisky. Proto na svých webových stránkách zobrazují údajné zkušenosti svých uživatelů. Tyto recenze vyprávějí příběhy o tom, jak lidé vydělávají slušné peníze.

Ale všechna tyto uživatelské zkušenosti s Bitcoin Cycle jsou falešné. Na níže uvedeném obrázku poskytujeme důkaz. Jak vidíte, lidé prezentovaní jako skuteční uživatelé jsou ve skutečnosti jen modely na fotografiích. Jedná se o typický trik podvodníků, vymyslí si příběhy o úspěšných uživatelích a doplní je o fotky z fotobanky.

Zkušenosti

3. Falešné obchodní výsledky

Oficiální webová stránka Bitcoin Lifestyle rovněž zobrazuje tabulku s údajně živými výsledky obchodování. Ale to je další úplně falešná věc. Ty výsledky nejsou skutečné obchodní výsledky, ale pouze náhodná čísla generovaná skriptem.

Žádný obchodní systém na světě nemůže vyhrát všechny obchody nebo 99,4 %. To prostě není možné, a my to víme, protože jsme obchodníci.

Ale i kdyby to bylo možné, myslíte si, že takový zázračný obchodní systém byl zadarmo? Lidé platí obrovské poplatky za investice v nejlepších hedgových fondech na světě, které nedosahují ani 100% návratnosti ročně, tyto fondy často přijímají pouze milionáře a miliardáře. A software Bitcoin Cycle, který je údajně mnohem výkonnější, nic nestojí?

To samozřejmě nedává žádný smysl. Pokud by takový obchodní systém existoval, byl by extrémně drahý a rozhodně by nebyl veřejně dostupný.

Obchodní výsledky

4. Nepovolené a nezákonné

Jednu důležitou věc, kterou je třeba mít na paměti, je to, že systémy, které mají obchodovat automaticky jménem lidí, jsou investičními službami. A investiční služby podléhají finanční regulaci. Pokud chcete takovou službu nabízet legálně, musíte mít souhlas finančního regulátora.

Vzhledem k tomu, že Bitcoin Cycle má obchodovat automaticky vaším jménem, ​​je otázkou, zda je korektně licencován? Ne, není. Je to anonymní systém, nemá žádnou licenci/povolení. Jedná se tedy o nezákonný systém a vaše peníze by byly vystaveny velkém riziku v případě, že byste se rozhodli ho použít a investovat s ním.

Bitcoin Cycle a celebrity v médiích

Bitcoin Cycle je celkem nový, ale protože je založen na starém podvodu, víme, jak může vypadat jeho propagace Podvodníci tráví spoustu času psaním a zveřejňováním falešných recenzí svých podvodů.

Vydávají také falešné články o tom, jak jejich systém používají a doporučují celebrity. Viděli jsme spoustu těchto fake doporučení.

Určitě můžete očekávat falešné články, které říkají, že Bitcoin Cycle byl v Inteview ČT24, Dragons ‚Den, Shark Tank, Good Morning, This Morning a dalších televizních pořadech.

Můžete také očekávat falešné články o tom, že přes Bitcoin Cycle investují Jaromír Jágr, Pavel Nedvěd, Andrej Babiš, Daniel Křetínský, Petr Kellner, Bolek Polívka, Bill Gates, Elon Musk, Richard Branson, Martin Lewis, Willy Holloughby, Peter Jones, Martin Lewis, Jim Davidson, Twiggy Forrest a další. Nikdy to nebude pravda.

Bitcoin Cycle nikdy nebyl a nikdy nebude v televizi, a ani nikdy nebude doporučen kýmkoliv známým, protože se jedná o investiční podvod.

Bitcoin Cycle platforma

Je důležité pochopit, jak funguje platforma Bitcoin Cycle, abyste pochopili, v čem spočívá jeho past. Nejprve vás požádají o registraci vyplněním svého jména, e-mailu a telefonního čísla do formuláře na webových stránkách.

Vytvoří vám účet a dajé vám heslo. Poté budete automaticky přesměrováni na platformu Bitcoin Cycle.

Platforma bude uzamčena a bude vám řečeno, že musíte nejprve vložit peníze na obchodní účet, abyste ji aktivovali. Ale nedělej to!

Demo Bitcoin Cycle

Když jsme testovali Bitcoin Cycle, nebylo k dispozici žádné demo. Tyto programy však často přidávají demo režim po určité době, proto je tu jeden zásadní aspekt tohoto programu, na který musíme poukázat.

Podvodníci, kteří tvoří tyto falešné obchodní programy, používají demo jako špinavý trik. Jejich demo není spojeno se skutečným zdrojem cen, používá falešné ceny kryptoměn (a jiných aktiv) a manipuluje s výsledky, aby mohlo vykazovat zisky.

Pokud tedy získáte přístup k demo režimu Bitcoin Cycle, nemůžete věřit jeho výsledkům. Skutečné obchodní výsledky tohoto systému by byly velmi odlišné, jejich demo lže. Chtějí vás jen přimět, abyste věřili, že jejich systém je ziskový, zatímco ve skutečnosti tomu tak není.

Obchodní platforma

Jak funguje Bitcoin Cycle – opravdu

Možná vás zajímá, proč podvodníci procházejí tímto procesem vytváření mizerného obchodního softwaru a webových stránek, aby vás přesvědčili, abyste se zdarma registrovali. Pořád si můžete myslet, že při tom nemáte co ztratit, ale není to pravda.

Pokud jste si pozorně přečetli náš popis platformy Bitcoin Cycle, už víte, že systém zůstane zamčený, dokud nevložíte peníze na obchodní účet. Donutí vás vložit nejméně 250 USD na účet u makléře, kterého pro vás vybrali.

To znamená, že Bitcoin Cycle není zdarma, nebude aktivován, dokud nepošlete peníze.

A to je přesně to, proč to dělají. Dostávají zaplaceno, že posílají nové vkladatele určitým neseriózním brokerům. A dělají to nezákonně, používají lži a falešné sliby, aby vás přiměli vložit peníze na účet u konkrétní společnosti.

Abychom to shrnuli, Bitcoin Cycle funguje takto: slibuje velké, bezplatné a automatizované zisky, ale nejprve musíte poslat peníze konkrétnímu makléři. Jakmile peníze pošlete, podvodníci dostanou provizi a jejich software ztratí váš vklad.

Podvedl vás Bitcoin Cycle? Zkuste tohle

Pokud jste našli naší Bitcoin Cycle recenzi příliš pozdě a v tomto systému jste již přišli o peníze, můžete se pokusit získat je zpět.

Nejprve byste měli vědět, komu jste poslali své peníze. Byl to regulovaný makléř nebo neregulovaný? Jak jste provedli vklad, pomocí kreditní karty nebo bankovním převodem?

Přihlaste se ke svému účtu u makléře a podívejte se, kolik zbývá peněz. Odešlete mu žádost o výběr.

Pokud peníze již chybí, kontaktujte makléře a požádejte o vrácení peněz. Odůvodněte to tím, že jste obětí podvodu Bitcoin Cycle.

Pokud vám makléř odmítne vrácení peněz, řekněte mu, že si budete stěžovat regulačním orgánům a požádáte svou banku o vrácení peněz z vaší vkladové transakce.

Pokud broker váš vklad nevrátí, jděte a požádejte svou banku o vrácení vkladu. Vrácení transakce je nejjednodušší u platebních karet, nejtěžší u bankovních drátů a doslova nemožné u transakcí v kryptoměnách.

Nezapomeňte také, že každá země má národního finančního regulátora, u nás je to Česká národní banka. Vždy se můžete obrátit na finančního regulátora ve vaší zemi a požádat o pomoc a radu.

Recenze Bitcoin Cycle – závěr

Bitcoin Cycle je podvod, není o tom pochyb. Je to starý podvod s novým jménem, ​​víme to velmi dobře, zkušenosti skutečných uživatelů jsou velmi špatné. Držte se od něj daleko!

Pokud se chcete pokusit vydělat peníze v kryptoměnovém obchodování, zkuste si bezplatné demo s regulovaným makléřem, abyste zjistili, jakých výsledků jste schopni dosáhnout.

Zapomeňte na bezplatné automatizované systémy, které z vás udělají boháče, prostě neexistují. Ziskové obchodování je něco, co se musíte naučit, neexistují žádné zkratky.

Často kladené otázky

🏺 Je Bitcoin Cycle podvod?

Ano, Bitcoin Cycle je podvod. Byl vyvinut a vypuštěn známou skupinou podvodníků. Je určen k získání vašich peněz. Můžete s ním jen ztratit, nemůže vám nic vydělat.

🏺 Kolik mohu vydělávat s Bitcoin Cycle?

S Bitcoin Cycle nemůžete vydělat žádné peníze, protože je to podvod. Tento obchodní systém nemá žádný skutečný algoritmus, pouze vygeneruje náhodné signály, díky nimž ztratíte peníze.

🏺 Jak se registrovat do Bitcoin Cycle?

Pokud nechcete přijít o peníze, neregistrujte se do Bitcoin Cycle. Je to špinavý podvod plný lží a falešných příslibů. Jediná věc, kterou dělá, je, že ztrácí peníz lidem, kteří jej používají. Je to nezákonná investiční služba.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Bitcoin Cycle
Hodnocení:
21star1stargraygraygray
Název produktu:
Bitcoin Cycle
Cena:
CZK 6250
Dostupnost:
Available in Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *