Bitcoin Digital recenze – Hnusný podvod (+ důkazy)

Recenze Bitcoin Digital

V naší recenzi detailně vysvětlíme, proč je Bitcoin Digital podvod. Dozvíte se, jak funguje, jaké jsou s ním zkušenosti a jak s ním nepřijít o peníze.

Bitcoin Digital aplikace prošla naším testem a v tomto článku se dozvíte, k jakým závěrům jsme dospěli a jaké obchodní výsledky můžete od ní očekávat.

Co je Bitcoin Digital

Bitcoin Digital je program, který byl stvořen pro obchodování s kryptoměnami. Údajně funguje na proprietárních technologiích, což mu dává výhodu na finančních trzích.

Podle jeho oficiálního webu Bitcoin Digital dokáže:

  • vyhrávat 99,4 procenta obchodů
  • být rychlejší o 0,01 sekundy než konkurenční obchodní programy
  • vydělávat každému uživateli 500 až 2000 eur denně

Ve výsledku tu tedy máme program, který prý bude obchodovat kryptoměny za vás a vydělávat vám desítky tisíc eur měsíčně. Zcela automaticky.

A to vše zadarmo, protože Bitcoin Digital nic nestojí. Registrovat se a užívat tuto aplikaci můžete zdarma. Zdá se vám to reálné?

Vlastnosti programu

Bitcoin Digital a regulace

Bitcoin Digital zjevně je investiční služba, protože vám poskytne program, který bude činit obchodní rozhodnutí za vás a obchodovat s vašimi penězi na burzách. Jako takový proto musí mít povolení od finančního regulátora, aby mohl být nabízen legálně.

Bitcoin Digital ale žádné takové povolení nemá. Na jeho webu ani nenajdete, kdo ho provozuje, natož jestli jeho provozovatel má jakékoliv povolení. To je velmi varovný signál a samo o sobě by to mělo stačit jako důvod, proč tomuto programu nesvěřovat své peníze.

Nad fungováním Bitcoin Digital nedohlíží nikdo nezávislý, peníze v něm můžou zmizet jako v černé díře, a nikdo s tím nic neudělá.

Bitcoin Digital podvod

Celá pravda je taková, že je Bitcoin Digital podvod. Je to starý podvod, který okrádá lidi o peníze už roky. Zde je vysvětlení s důkazy.

Kopie starého podvodu

Bitcoin Digital je nejrozšířenější podvod, který se schovává za kryptoměnami. Viděli jsme ho už s mnoha různými názvy, například Bitcoin Era, Bitcoin Rejoin nebo Bitcoin Sunrise (viz. naše recenze).

Tento podvod se šíří velmi rychle mimo jiné proto, že podvodníci kopírují vše a jen mění název. Je tedy pro ně velmi snadné stvořit novou verzi, pouze nahrají stejné soubory na nový web a jen změní jméno a pár grafických detailů. Na našem obrázku níže najdete důkaz.

Na Bitcoin Digital tedy není nic originální, nepoužívá žádné proprietární technologie, je to pouze naklonovaný podvod, který lidem ztrácí peníze. Je to jeho účel, byl tak stvořen. Je přesným opakem toho, co slibuje prezentace na jeho oficiálních stránkách.

Podvod Bitcoin Digital

Zkušenosti s Bitcoin Digital

Jednoznačným důkazem o podvodu jsou recenze Bitcoin Digital, které najdete na jeho stránkách. Příběhy lidí, kteří s touto aplikací vydělávají peníze, jsou naprosto falešné.

Jsou to naprosto stejné zfalšované zkušenosti, které používají i ostatní verze tohoto podvodu. Fotky údajných uživatelů jsou ve skutečnosti obrázky z fotobanky. Nejedná se tedy o skutečné uživatele a jejich výdělky, celé je to podvrh, který s realitou nemá nic společnost.

Skutečnost je taková, že když najdete jakékoliv pozitivní recenze a zkušenosti s Bitcoin Digital, můžete si být naprosto jistí, že jsou falešné a že je stvořili ti samí lidé, kteří tento program provozují.

Zkušenosti s Bitcoin Digital

Obchodní výsledky

Pokud vás zajímá, jaké má Bitcoin Digital reálné obchodní výsledky, opět se nemůžete spolehnout na jeho webové stránky. Najdete na nich totiž tabulku s fiktivními výsledky, které nemají se skutečným obchodováním nic společného.

Poznat se to dá mimo jiné podle toho, že jsou v té tabulce zobrazeny obchodní páry kryptoměn, které se ve skutečnosti nikde neobchodují, jako například LTC/EOS (litecoin/EOS). Tedy zcela jistě ne u brokerů, ke kterým vás Bitcoin Digital pošle.

Nereálné obchodní výsledky

Bitcoin Digital v médiích

Podle oficiálních webových stránek Bitcoin Digital byl tento program předmětem zpravodajství renomovaných médií, jako jsou CNN, Financial Times a Forbes. Ale není to pravda.

Žádná seriózní média o Bitcoin Digital nikdy neinformovala, protože je to podvodná aplikace. Žádný seriózní a zároveň pozitivní článek o ní neexistuje.

Média

Jak Bitcoin Digital opravdu funguje

Hlavním lákadlem aplikací, jako je Bitcoin Digital, je jejich proklamovaná nulová cena. Mnoho lidí si je bude chtít vyzkoušet v domnění, že nemají, co ztratit, protože je daný obchodní program zadarmo. Ale to neodpovídá realitě.

Protože když se do Bitcoin Digital registrujete, budete nuceni poslat své peníze na účet u brokera, kterého vám vyberou. Nebudete mít jinou možnost, pokud budete chtít program používat.

Takže Bitcoin Digital bude od začátku obchodovat s vašimi penězi a ztrácet je, protože od skutečných uživatelů víme na základě jejich zkušeností, že je to program ztrátový.

A je to pouze logické, protože kdyby tato aplikace dokázala vydělávat peníze, tak ji její autoři sami používají a vydělávají. A nemusel by ji vnucovat široké veřejnosti rádoby zadarmo.

Může se také stát, že vám Bitcoin Digital dá možnost si program vyzkoušet v demo režimu. Ale na to pozor, protože demo této platformy je zmanipulované. Používá fiktivní ceny a generuje falešné zisky. Jinak řečeno demo výsledky Bitcoin Digital nemají nic společného s realitou, skutečné výsledky by vypadaly úplně jinak.

Přišli jste s Bitcoin Digital o peníze?

Pokud jste našli naší recenzi pozdě a už jste peníze do Bitcoin Digital poslali, můžete se ještě pokusit je získat zpět.

V první řadě si musíte uvědomit, komu jste je poslali. Bude to nějaký broker, u kterého vám Bitcoin Digital automaticky vytvořil účet a na jehož stránky vás po registraci poslal. U tohoto brokera máte účet, ke kterému se můžete přihlásit a požádat o výběr peněz.

Pokud už nějaké peníze chybí, nebo pokud vám broker odmítne peníze poslat, můžete mu říct, že na něj podáte stížnost regulačnímu úřadu. Když ani to nepomůže zkuste své peníze získat zpět s pomocí toho, přes koho platba šla.

Pokud jste použili platební kartu, kontaktujte svoji banku, všechno jí vysvětlete a požádejte o chargeback vkladové transakce. Pokud jste peníze poslali převodem, bude mnohem těžší s tím cokoliv udělat.

Pokud jste použili nějakou digitální peněženku, kontaktujte jejího poskytovatele s žádostí o pomoc. A konečně, pokud jste vklad udělali v kryptoměnách, jejich transakce jsou bohužel nevratné.

Jak se vyhnout podobným podvodům

Vyhnout se investičním podvodům, které se schovávají za kryptoměny nebo jiná aktiva, může být relativně snadné. V první řadě je třeba používat zdravý rozum.

Abyste mohli přijít o peníze, musíte je nejdřív někomu svěřit. Vždy se tedy pořádně zamyslete, než někam pošlete své peníze v souvislosti s investováním.

Varovným signálem je, když vám někdo slibuje automatické výdělky zadarmo, ale okamžitě si řekne o vaše peníze. V takovém případě si můžete být jistí, že čelíte podvodu. Zvlášť pokud máte své peníze poslat nějaké neregulované společnosti s nejasnými vlastníky a sídlem někde v zámoří.

Peníze jsou nositelem hodnoty, takže nemůžou být zadarmo. Pasivní příjem zdarma na základě kapitálu ve výši pár tisíc korun, ze kterého byste mohli žít, je utopie.

Recenze Bitcoin Digital – hodnocení

Bitcoin Digital je další z dlouhé řady podvodů, které lákají na kryptoměny, ale mají s nimi jen málo společného. Pokud nechcete přijít o peníze, vyhněte se mu!

Jestli vás zajímá opravdové obchodování s kryptoměnami, vyzkoušejte si ho na demo účtu u regulované společnosti.

Než se případně pustíte do obchodování se skutečnými penězi, důkladně se seznamte s riziky a připravte si jasnou strategii.

Často kladené otázky

Je Bitcoin Digital podvod?

Ano, Bitcoin Digital je podvod. Je to kopie jednoho starého investičního podvodu, který obírá lidi o peníze už roky. Není o tom žádných pochyb.

Jaké jsou s Bitcoin Digital zkušenosti?

Zkušenosti skutečných uživatelů s Bitcoin Digital jsou velmi negativní. Lidé s tímto programem ztrácí peníze, protože je to podvod, který byl za tímto účelem navržen. Není možné s ním vydělat žádné peníze.

Je možné s Bitcoin Digital vydělávat peníze?

Ne, s Bitcoin Digital nemůžete vydělat žádné peníze, protože ten program byl navržen tak, aby je ztrácel. Tak vydělávají peníze podvodníci, kteří tuto aplikaci stvořili a nabízejí ji vám.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Bitcoin Digital
Hodnocení:
21star1stargraygraygray
Název produktu:
Bitcoin Digital
Cena:
EUR 250
Dostupnost:
Available in Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *