Bitcoin Era recenze – Top 3 důvody, proč je to podvod!

Bitcoin Era recenze

Naše recenze systému Bitcoin Era vysvětluje důvody, proč se neregistrovat a neobchodovat s tímto programem. Je to finanční podvod.

Naše hloubková analýza a test Bitcoin Era odhalují, co je tento systém, že není skutečný, legitimní ani bezpečný a že je to čistý podvod s nulovou hodnotou.

Co je Bitcoin Era

Bitcoin Era je obchodní aplikace, která obchoduje s různými kryptoměnami. Například s bitcoinem, etherem a EOS. Tato aplikace je údajně k dispozici pouze skupině vybraných lidí.

Oficiální web Bitcoin Era uvádí následující hlavní vlastnosti:

 • systém je o desetinu sekundy rychlejší než konkurenční produkty
 • vyhrává 99,4% všech obchodů
 • je to nejkonzistentnější obchodní aplikace na světě
 • můžete své peníze zdvojnásobit, ztrojnásobit nebo dokonce ztrojnásobit
 • získal řadu mezinárodních ocenění
 • vydělává minimálně 1100 USD za den

Bitcoin Era je dostupný hlavně v zahraničí, ale poslední dobou cílí také na obyvatele České republiky. Ve skutečnosti se do něj může registrovat kdokoli.

Nejdůležitější otázkou je, kolik stojí peněz? Odpověď je největším překvapením, protože nestojí nic. Není to divné?

Je Bitcoin Era legální program?

Ne, Bitcoin Era není legální obchodní systém. Důvodem je, že se jedná o nepovolenou aplikaci, která má obchodovat zcela automaticky vaším jménem, což znamená, že bude přijímat obchodní rozhodnutí a bude mít přímý dopad na vaše peníze.

Tím naplňuje definici investiční služby, která podléhá regulaci. Její poskytovatel tedy potřebuje povolení od finančního regulátora, které by bylo platné v ČR. Nic takového ale nemá.

Španělský finanční regulátor Commisión Nacional del Mercado de Valores (CNMV) dokonce přímo varoval, že Bitcoin Era je nelicencovaná investiční služba, která porušuje zákony. Není tedy pochyb o tom, že to není legální.

Je Bitcoin Era skutečný obchodní systém?

Ne, Bitcoin Era není ani skutečný systém. Nestojí za ním žádný tým zkušených obchodníků, aplikace nepoužívá žádnou skutečnou strategii, která by měla výhodu na trzích, nemá vůbec žádnou přidanou hodnotu.

Ve skutečnosti má projekt Bitcoin Era skrytý účel, který v této recenzi vysvětlíme.

Je Bitcoin Era bezpečný?

Ne, Bitcoin Era není bezpečný. Ve skutečnosti je to pro vaše peníze velmi riskantní program. Protože tato aplikace ve skutečnosti není zdarma, budete za ni muset platit nepřímo a riskovat svůj kapitál. Což povede k úplné ztrátě peněz, máme to potvrzené skutečnými uživateli na různých fórech a přímou zpětnou vazbou.

Tento systém také není bezpečný pro vaše osobní údaje, protože je provozován skupinou podvodníků, kteří vás chtějí jen oddělit od vašich peněz.

Bitcoin Era podvod

Bohužel, Bitcoin Era je velký podvod. Jedná se o dlouho existující podvod, který funguje už roky a neustále mění jména, takže lidé jako my mají těžké udržet krok se svými recenzemi a varováními.

Podvod Bitcoin Era byl navržen s ohledem na jeden účel – získat vaše peníze a nikdy vám za to nic nedat. Všechno, co je řečeno na jeho oficiálních stránkách, je lež. Nejedná se o ziskovou obchodní aplikaci, je to lež, která vás má jen přesvědčit, abyste poslali peníze podvodníkům.

Pokud jste někde zahlédli pozitivní hodnocení Bitcoin Era, je falešné, jedná se o placenou propagaci. Nebo v horším případě to bylo publikováno přímo podvodníky, kteří tento systém provozují.

Prvním varovným signálem samozřejmě je, že máte dostat program, který vám bude zadarmo vydělávat stovky tisíc korun měsíčně. To nedává vůbec žádný smysl. Kdyby něco takového bylo možné, všichni by přestali pracovat a ekonomika by se zhroutila.

V naší recenzi Bitcoin Era poskytujeme 3 nejpodstatnější důkazy o tom, že tento systém je podvod.

1. Rozmnožený podvod

Jak jsme již zmínili, Bitcoin Era je ve skutečnosti jen starý podvod s novým jménem. Má mnoho klonů a nové se pravidelně objevují.

Několik dalších variant tohoto podvodu, které jsme již recenzovali, jsou Bitcoin Trader, Bitcoin Loophole a Bitcoin Superstar. Na našem obrázku níže najdete několik dalších příkladů.

Je zřejmé, že všechny tyto systémy používají stejný design webových stránek, a dokonce stejné video, které má poskytovat klíčové informace o něm. Ale ve skutečnosti je to jen kompilace klipů ze CNN a dalších médií, která nemají s Bitcoin Era nic společného.

Bitcoin Era podvod

2. Falešné výsledky

Bitcoin Era má mít v obchodování 99,4% úspěšnost, což znamená, že vyhraje téměř každý obchod. Na jeho webových stránkách je tabulka s výsledky živého obchodování, která odpovídá tomuto prohlášení. Jediným problémem je, že je falešná.

Jak to víme? Ukazují na to dvě věci. První je, že tabulka obsahuje obchody s kryptoměnnými páry, které v reálném světě neexistují, jako ETH/LTC (ether/litecoin).

Druhá je, že ve finančním obchodování opravdu není možné dosahovat 99% úspěšnosti. Obchodujeme již 14 let, o tohle víme s jistotou. Každý zkušený a poctivý trader vám to potvrdí.

Tyto výsledky jsou falešné

3. Falešné recenze a zkušenosti

Náš třetí důkaz, že Bitcoin Era je podvod, je v uživatelských zkušenostech, které najdete na jeho oficiálních webových stránkách. Podvodníci používají tento trik velmi často, stáhnou fotky z fotobanky, vymyslí si jména a příběhy o ziscích, zkombinují to dohromady a zveřejní je jako skutečné uživatelské recenze na svých webových stránkách.

Na našem obrázku níže uvidíte, že lidé na těchto obrázcích nejsou skuteční uživatelé Bitcoin Era, protože tyto obrázky jsou komerční obrázky z fotobanky.

Fake zkušenosti

Bitcoin Era v médiích a celebrity

Aby podvodníci podpořili své podvody, nejenže často zveřejňují falešné recenze, ale falšují také články v médiích. Rádi tvrdí, že Bitcoin Era má pozitivní zmínky v médiích jako The Mirror, BBC, Vox a další.

Také rádi říkají, že lidé jako Elon Musk, Richard Branson nebo Bill Gates investují do jejich softwaru. Ale není to pravda.

Některé z jejich oblíbených českých jmen, které neprávem spojují s Bitcoin Era, jsou:

 • Petr Čech
 • Petr Kellner
 • Zdeněk Bakala
 • Daniel Křetínský
 • Pavel Nedvěd
 • Petra Němcová
 • Pavel Tykač
 • Bolek Polívka
 • Jaromír Jágr

Aby bylo stoprocentně jasno, nikdo z těchto lidí Bitcoin Era nikdy nepoužil, nikdo do něj neinvestoval a tento podvod samozřejmě nikdy nebyl pozitivně zmíněn ani v televizi či jakýchkoliv seriózních novinách. Například PPF to jménem Petra Kellnera uvedla přímo v tiskové zprávě.

Podvodníci jsou schopní vyrábět články, které budou vypadat velmi důvěryhodně, ale nenechte se zmýlit. Můžou zkopírovat design renomovaného média, ale v adresním řádku webové prohlížeče uvidíte, že jste na úplně jiné adrese.

Z televizních pořadů můžou použít obrázky a doplnit je o své historky o tom, jak se probíral Bitcoin Era třeba i v České televizi, ale když si pak webu dané televizní stanice pokusíte najít cokoliv o Bitcoin Era, nic nenajdete. Proto je třeba předkládané informace ověřovat a používat kritické myšlení a selský rozum.

Jak Bitcoin Era skutečně funguje

Bitcoin Era funguje jako typický investiční podvod. Chce, abyste uvěřili, že vám může vydělat peníze, ale pak od vás jen vezme ty vaše a nechá si je. Jak to chce provést?

První věc, které podvodníci musí dosáhnout, je přesvědčit vás, že mají skutečný produkt, skutečnou obchodní aplikaci, která je zisková. Využije při tom lži a svoji obchodní platformu.

Bitcoin Era je platforma, která má být založena na ziskovém algoritmu. Žádný ziskový algoritmus však nemá. Používá však jeden špinavý trik, a tím je demo režim, který si vymýšlí ceny a obchody, takže generuje nemalé zisky.

Lidé s malými nebo žádnými zkušenostmi z obchodování si nevšimnou, že demo Bitcoin Era je falešné a že jeho výsledky by ve skutečnosti vypadaly úplně jinak. Podvodníci je proto mohou snadno přesvědčit, že jejich software je skutečně ziskový.

A tady přichází zásadní moment. Řeknou vám, že pokud chcete vydělat skutečné peníze, musíte vložit nejméně 250 USD na účet u brokera (makléře), kterého pro vás vybrali. Takto získají vaše peníze, tak vás podvedou.

Protože vás přesměrují na neregulovaného brokera, se kterým spolupracují. Společně vás donutí vložit co nejvíce peněz na obchodní účet, a pak si je mezi sebou rozdělí.

Budou vymýšlet všechny možné výmluvy, proč nic nevyděláváte a proč ztrácíte peníze. Pokaždé uslyšíte nové a nové důvody, proč to příště určitě bude lepší a proč musíte znovu vložit peníze na účet. Ale nikdy to lepší nebude, všechny vaše peníze si nechají.

Mohou vám dokonce ukázat falešné zisky na vašem obchodním účtu, aby vás přesvědčili, abyste vložili ještě více. Ale pokud se pokusíte vybrat peníze, bude existovat milion důvodů, proč to není možné.

Jedním z oblíbených triků je, že ano, můžete si vybrat z Bitcoin Era, ale nejdřív jim musíte poslat více peněz na zaplacení daní. Což je samozřejmě lež. Daně máte platit přímo státu, nikoli podvodníkům, kteří provozují anonymní a nezákonné obchodní systémy.

Jakékoliv další peníze poslané do Bitcoin Era, respektive na něj napojené brokerské společnosti, budou ztracené. Proto pokud jste už o nějaké peníze s tímto podfukem přišli, nenavyšujte ztrátu posíláním dalších.

S kryptoměnami má společného pramálo

Na tomto místě je třeba vysvětlit, že kryptoměny jsou pro Bitcoin Era podvod jen zástěra. Něco, co bylo zneužito. Protože kryptoměny jako takové podvod nejsou. Jsou novou technologií, která je vyvíjena a nasazována do komerčního provozu i těmi největšími firmami.

Kryptoměn jsou tisíce a samozřejmě ne všechny mají smysl a budoucnost. Rozebírat rozdíly mezi jde nad rámec tohoto článku, ale jedná se legitimní investiční aktivum.

Nicméně je třeba si uvědomit, že přímé obchodování s kryptoměnami není regulované, jedná se o velmi volatilní aktivum, takže pokud s nimi chcete obchodovat, je třeba dbát zvýšené opatrnosti.

Volatilní aktiva vám můžou nadělit velké zisky, ale také velké ztráty, prostě protože cena se může rychle a výrazně pohnout oběma směry.

Přišli jste o peníze s Bitcoin Era? Takhle je zkuste získat zpět

Pokud jste již poslali peníze do Bitcoin Era a byli jste podvedeni, je nám líto, ale tady je to, co můžete udělat. Zkuste je získat zpět, udělejte tyto kroky:

 1. Podívejte se, jak jste provedli vklad. Byla to platební karta, bankovní převod nebo elektronická peněženka?
 2. Podívejte se, komu jste poslali své peníze. Velmi pravděpodobně to byl nějaký neregulovaný broker.
 3. Kontaktujte tohoto brokera a řekněte, že chcete všechny své peníze zpět. Vysvětlete, že vás Bitcoin Era podvedl.
 4. Pokud to nepomůže, vysvětlete jim, že jste připraveni je nahlásit úřadům a domáhat se vrácení platby.
 5. Pokud to nezabere, udělejte to a požádejte o vrácení peněz. V případě platební karty musíte požádat svou banku. V případě e-peněženky požádejte poskytovatele e-peněženky.
 6. Bankovní převody jsou nejobtížnější. Požádejte o radu banku, můžete se také obrátit na banku, která vede účet, který přijal vaše peníze.

Každá země má také finančního regulátora, který dohlíží na finanční trhy. Můžete se obrátit na tento orgán ve vaší zemi a požádat radu, u nás je to Česká národní banka, na Slovensku Národná banka Slovenska.

Druhou věcí, které byste se měli snažit dosáhnout, je nechat vymazat vaše osobní údaje z Bitcoin Era a databáze makléře. Kontaktujte je a požádejte je o jejich odstranění. Šance na úspěch nejsou příliš velké, protože máte co do činění s podvodníky, ale stojí za to za pokus.

Pokud jste jim zaslali jakákoli citlivá data, například kopie vašich osobních dokladů, zvažte jejich výměnu. Bohužel nelze dost dobře kvantifikovat, jaké je riziko jejich zneužití. Pokud mají informace o vaší platební kartě, nechte si vystavit novou a zablokujte tu původní, tady už je totiž riziko zneužití poměrně velké.

Pokud jste udělili vzdálený přístup k vašemu počítači komukoli z Bitcoin Era nebo někomu od brokera, odstraňte vše, co vás požádali instalovat do vašeho počítače, a zkontrolujte, zda počítač neobsahuje malware.

A konečně určitě můžete nahlásit Bitcoin Era úřadům, i když se vám podařilo získat zpět své peníze.

Bitcoin Era – hodnocení

Důkladně jsme otestovali a analyzovali Bitcoin a jsme si jistí, že je to podvod. Jsou s ním velmi špatné zkušenosti. Doporučujeme proto, abyste se mu vyhnuli, pokud nechcete přijít o peníze.

Pokud vás zajímá obchodování s kryptoměnami, zkusit si ho můžete na demo účtu u regulovaného brokera. Dostanete účet s virtuálními penězi, takže se budete moct učit a testovat bez rizika.

Pokud se rozhodnete obchodovat se skutečnými penězi, nezapomeňte, že skutečné obchodování je riskantní, proto buďte opatrní a odpovědní. Obchodujte pouze s penězi, které si můžete dovolit ztratit, to je základní pravidlo investování.

Prosíme, pomozte nám varovat ostatní lidi před Bitcoin Era podvodem a sdílejte naší recenzi.

Často kladené otázky

Je Bitcoin Era podvod?

Bohužel ano, Bitcoin Era je podvod. Je to špinavý podvod, který udělá vše pro to, aby získal vaše peníze a způsobil vám ztrátu.

Funguje Bitcoin Era?

Ne, Bitcoin Era nefunguje, protože je to podvod. Jeho jediným účelem je převod vašich peněz podvodníkům, to je vše.

Je Bitcoin Era skutečný program?

Bitcoin Era je fake. Každá informace zveřejněná na jeho webových stránkách je falešná. Všechny pozitivní recenze Bitcoin Era, které najdete, jsou falešné, podvodníci si je sami vytvořili. A tento systém nikdy nebyl v televizi ani v žádném jiném seriózním médiu, nedoporučují ho ani žádné známé osoby.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Bitcoin Era
Hodnocení:
11stargraygraygraygray
Název produktu:
Bitcoin Era
Cena:
USD 250
Dostupnost:
Available in Stock

4 thoughts on “Bitcoin Era recenze – Top 3 důvody, proč je to podvod!

 1. Jenom jsem se zaregistroval před 3 měsíci a měl jsem nespočet telefonátů od manažerů tzv, bitcoin era a dávám Vám za pravdu, že to je podvod. Vždy mně volali z jiného telefonního čísla, které Vám uvádím. Když po mně chtěli číslo platební karty a další údaje, tak jsem hovor ukončil. Volali ještě nejméně 5x a přesvědčovali mně o bezplatném zisku. S pozdravem Pavel Moravec.
  tel,: 608958796, 736617848, 606578411, 777988225, 776186313, 774117076, 724202258, 734747121725953609

 2. Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak mám zabránit, aby mě pořád kontaktovali. Jen jsem se registroval, to je vše a když zablokují jedno číslo, tak mi volají z jiného.
  Děkuji

  1. Dobrý den, tak na to jsem nepřišel. Sice jsem se neregistroval do Bitcoin Era, ale moje číslo se bohužel také dostalo k tomuto typu podvodníků, takže mi pravidelně volají. Někdy je to několikrát za den, pak to to na nějakou dobu ustane a je klid, pak to zase začne. Blokuji každé číslo, ze kterého volají, a zdá se, že s postupem času jejich zájem o mě klesá. Na nic lepšího jsem nepřišel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *