Recenze Bitcoin Evolution – MONSTRÓZNÍ podvod [+ důkazy]

Bitcoin Evolution recenze

Přečtěte si naši recenzi, abyste pochopili podvod Bitcoin Evolution. Není to ziskový obchodní systém, není to ani skutečná aplikace na trading kryptoměn.

Otestovali jsme obchodní platformu Bitcoin Evolution a v této recenzi předkládáme naše zjištění: co je Bitcoin Evolution, jak funguje, že není ziskový a proč je to podvod.

Co je Bitcoin Evolution

Bitcoin Evolution je automatizovaná obchodní aplikace pro kryptoměnu bitcoin. Bude obchodovat automaticky za vás a na váš účet, tedy nakupovat a prodávat bitcoiny. Přitom bude údajně generovat zisky alespoň 1 300 USD denně.

Oficiální web Bitcoin Evolution zmiňuje tyto klíčové vlastnosti systému:

 • Laserově přesný systém: vyhrává 99,4% obchodů
 • Má 0,01sekundovou výhodu oproti podobným obchodním aplikacím
 • Obchodní software č. 1 podle Americké obchodní asociace
 • Vyžaduje pouze 20 minut práce denně nebo méně
 • Žádné skryté poplatky

Oficiální web Bitcoin Evolution říká, že se můžete připojit ke skupině a získat software zdarma. Ale je to pravda?

Funkce

Je Bitcoin Evolution skutečný program?

Ne, Bitcoin Evolution není skutečný obchodní program, je to podvod. Není to výnosná obchodní aplikace, nebude obchodovat s bitcoiny, nebude vám vydělat žádné peníze.

Vše, co je uvedeno na domovské stránce Bitcoin Evolution, je lež. Aplikace nezískala žádné ocenění, nevyhraje většinu obchodů, natož 99,4%, a nemá na trzích vůbec žádnou výhodu.

Je Bitcoin Evolution legální aplikace?

Ne, Bitcoin Evolution není legální. Ve skutečnosti se jedná o nelegální investiční aplikaci, jak potvrdil finanční regulační orgán Spojeného království Financial Conduct Authority.

Důvod je ten, že Bitcoin Evolution je automatizovaný software, který za vás učiní obchodní rozhodnutí, což z něj činí investiční službu, která potřebuje licenci. Ale tento systém není vůbec regulován, proto ho FCA umístila na svoji černou listinu, jedná se o neoprávněnou a nezákonnou aplikaci.

Je Bitcoin Evolution podvod?

Bohužel ano, Bitcoin Evolution je podvod. Nejenže se jedná o nelegální obchodní aplikaci, ale také o systém navržený tak, aby ukradl vaše peníze a ztratil vám je.

Tato podvodná aplikace existuje již několik let, takže víme od skutečných uživatelů, že ztrácí peníze. Ve skutečnosti vám nemůže vydělat žádné peníze, protože byla navrženo tak, aby ztratila váš vklad.

V naší recenzi Bitcoin Evolution poskytujeme následující důkazy, že je tento systém čistý podvod.

1. Kopie neslavného podvodu

Bitcoin Evolution je součástí velké rodiny podvodů, které zneužívají kryptoměny. Od roku 2017, kdy zažila většina kryptoměn explozivní růst, používají podvodníci digitální měny, aby přilákali oběti ke svým investičním podvodům.

Mnoho z nich jsme již recenzovali. Například Bitcoin Trader, Bitcoin Era, Bitcoin Loophole a Bitcoin Revolution jsou naprosto stejný podvod. Bitcoin Evolution je pouze kopií těchto podvodných programů, jak můžete vidět na našem obrázku níže.

O těchto programech jsme dostali od skutečných uživatelů spoustu komentářů v diskzích, takže víme, že to jsou podvody.

Bitcoin Evolution podvod

2. Falešné zkušenosti

Domovská stránka Bitcoin Evolution zobrazuje zkušenosti a recenze uživatelů. Tyto příběhy říkají, že lidé s tímto systémem vydělávají peníze, všichni jsou velmi spokojeni. Ale všechny tyto zkušenosti jsou falešné.

Zaprvé, podvodníci použili fotografie z fotobanky k vykreslení svých uživatelů. Zadruhé, když porovnáte anglickou a německou verzi oficiálního webu Bitcoin Evolution, uvidíte, že ty recenze ukazují stejné příběhy a tváře, ale jména se liší. Takže vše je zjevně falešné.

Četli jsme mnoho pravdivých zkušeností od obětí podvodu Bitcoin Evolution, takže víme, že ve skutečnosti tato aplikace ztrácí peníze, protože byla navržena tak, aby tak činila. Účelem je obohatit podvodníky, kteří jej provozují, nikoli lidi, kteří jej používají.

Zkušenosti

3. Mimo realitu

Předpokládáme, že potřebujete nějaké zkušenosti s obchodováním s kryptoměnami, abyste to mohli vidět, ale Bitcoin Evolution je zjevně mimo realitu. Především je nemožné, aby jakýkoli obchodní systém na světě vyhrával 99,4% obchodů.

To platí pro jakékoli obchodování, tak vysoká přesnost prostě není možná vzhledem k povaze finančních trhů. Žádný systém na světě nevyhraje 994 z 1000 obchodů.

Za druhé, oficiální stránka Bitcoin Evolution ukazuje, že současná cena bitcoinu je kolem 300 USD, zatímco ve skutečnosti je to 20krát více, v současné době je to okolo 6000 USD.

To ukazuje, že lidé, kteří stvořili tento podvod, nemají potuchy ani skutečný zájem o obchodování s kryptoměnami, moc o něm nevědí, prostě ho používají jen jako návnadu.

Realita

4. Nelegální investiční služba

Již jsme se tohoto tématu krátce dotkli, Bitcoin Evolution je ve skutečnosti nezákonnou investiční službou. Je pravda, že přímé obchodování s kryptoměnami není regulováno, ale jakýkoli automatizovaný obchodní software podléhá regulaci bez ohledu na aktiva, s nimiž obchoduje.

Zákony ve většině zemí světa vyžadují, aby lidé, kteří nabízejí automatizované obchodní aplikace, získali licence. Je to proto, že software bude nakládat s penězi lidí, takže regulační orgány se chtějí ujistit, že je vše poctivé a že peníze investorů jsou chráněny.

Bitcoin Evolution je však anonymní a neregulovaná služba, nemá potřebnou licenci, jedná se o nelegální software, který byly zařazen na černou listinu regualčním úřadem Financial Conduct Authority.

Bitcoin Evolution a celebrity a média

Podvodníci udělají vše, co je v jejich silách, aby lidi přesvědčili, že Bitcoin Evolution je skutečně úspěšný program. Publikují falešné recenze svého systému na spřátelených webových stránkách a také vytvářejí falešné články o tom, jak je jejich systém diskutován v televizi, podporován celebritami a oslavován v různých médiích.

U nás se typicky objevují fake články z webů, jako jsou Novinky, iDnes nebo Aktuálně, které tvrdí, že podvody jako Bitcoin Evolution byly v televizi (ČT24, Prima, Nova, Markíza, JOJ apod.) a že je doporučují, nebo že s nimi dokonce investují známe osobnosti, jako:

 • Leoš Mareš
 • Petr Kellner
 • Petr Čech
 • Zdeněk Bakala
 • Daniel Křetínský
 • Pavel Nedvěd
 • Pavel Tykač
 • Roman Skamene
 • Jaromír Jágr
 • Christiano Ronaldo
 • Bill Gates
 • Jeremy Clarkson
 • Elon Musk
 • Conor McGregor
 • K.Rowling
 • Martin Lewis
 • Richard Branson
 • Paul McCartney
 • Elton John
 • Chris Hemsworth
 • Patrice Motsepe
 • Robert Downey Jr.
 • Simon Cowell
 • a mnoho dalších…

Aby to bylo jasné, žádná celebrita, žádný televizní pořad, ani žádné seriózní noviny nikdy nedoporučily Bitcoin Evolution, protože se jedná o investiční podvod.

Recenze platformy Bitcoin Evolution

S obchodní aplikací Bitcoin Evolution máme spoustu zkušeností. Je to proto, že je postavena na obecném podvodném softwaru, který je recyklován mnoha podvodnými investičními programy.

Je to software, který nemá žádnou skutečnou strategii, žádnou výhodu na trzích. Generuje pouze náhodné obchodní signály a realizuje je automaticky, což samozřejmě vede k dlouhodobým ztrátám.

Pokud by Bitcoin Evolution byl ziskovým obchodním softwarem, jeho autoři by jej použili k vydělávání peněz pro sebe a nerozdávali by ho zdarma široké veřejnosti.

Bitcoin Evolution demo

Nejtemnější funkcí platformy Bitcoin Evolution je její demo. Demo režim vám obvykle umožní vyzkoušet skutečné finanční obchodování s virtuálními penězi. Jeho účelem je zhodnotit, zda obchodní systém funguje, zda je ziskový.

Demo Bitcoin Evolution je ale jiné. Používá falešné ceny a vytváří falešné zisky. Je velmi zavádějící, protože bylo postaveno tak, aby oklamalo lidi. Pokud nemáte zkušenosti s obchodováním, asi tento trik neprokouknete a můžete si myslet, že aplikace je skutečně zisková.

Ale není to tak, protože její demo obchody jsou falešné a nelze je replikovat v reálném obchodování.

Jak Bitcoin Evolution funguje ve skutečnosti

Jak tedy Bitcoin Evolution skutečně funguje, jak má získat vaše peníze? Past je ve skutečnosti, že ke spuštění musíte vložit minimálně 250 USD na účet u makléře, kterého si nebudete moci vybrat. Bude to špinavý a neregulovaný broker, který spolupracuje s podvodníky, kteří provozují Bitcoin Evolution.

Všechny peníze, které vložíte do Bitcoin Evolution, budou sdíleny mezi tímto brokerem a podvodníky, kteří tento systém provozují. Řeknou vám, že vaše peníze byly ztraceny při obchodování, ale ve skutečnosti si je nechají pro sebe.

To je důvod, proč je Bitcoin Evolution navržen tak, jak je, proto je jeho demo falešné a generuje falešné zisky. Potřebují, abyste věřili, že vám mohou vydělat peníze, aby vás mohli snadno přesvědčit, abyste vložili své peníze na účet u zdánlivě spolehlivého brokera třetí strany. Ve skutečnosti je to skupina podvodníků, kteří spolupracují, aby vás obrali o peníze.

Bitcoin Evolution tedy není opravdu zdarma, nedovolí vám používat software v reálném režimu, dokud neuděláte vklad vlastních peněz u špinavého makléře, který vám ukradne vaše peníze. Takto to funguje.

Bohužel, jakmile jim pošlete peníze, můžete očekávat hovory a žádosti o více vkladů. Budou používat nejrůznější triky a lži, aby od vás získali co nejvíce peněz. Ale všechno, co jim pošlete, bude ztraceno.

Jak smazat účet Bitcoin Evolution a získat peníze zpět

Chcete-li odstranit svůj účet z Bitcoin Evolution, měli byste kontaktovat makléře, u nějž vám vytvořili účet. Problém je v tom, že jednáte s podvodníky, takže může být obtížné zrušit váš účet.

Vaše data nejsou jen u makléře, ale také u lidí, kteří provozují Bitcoin Evolution. Pokud se vám podaří najít jakékoli kontaktní informace, požádejte je o smazání vašich dat.

Bohužel můžete očekávat, že vaše osobní údaje budou předány dalším pochybným brokerům, kteří vám budou volat s investičními nabídkami.

Jediným skutečným řešením často bývá zablokovat jejich e-maily a telefonní čísla. Můžou ale používat mnoho různých čísel, takže může být obtížné se jich úplně zbavit. Zkuste je ignorovat co nejvíce, měli by to dříve či později vzdát.

Někteří lidé zajdou tak daleko, že si změní telefonní číslo a e-mailovou adresu.

Jak získat zpět své peníze z Bitcoin Evolution

Není zaručeno, že uspějete, ale můžete vyzkoušet následující kroky k získání peněz zpět z Bitcoin Evolution:

 1. Kontaktujte makléře, kterému jste poslali své peníze. Přihlaste se do obchodní platformy a odešlete žádost o výběr.
 2. Pokud jsou peníze již pryč, požádejte makléře o vrácení peněz. Vysvětlete, že vás Bitcoin Evolution podvedl.
 3. Pokud broker vaši žádost odmítne, vyhrožujte mu stížnostmi na úřady a zpětným zúčtováním vkladu.
 4. Pokud to nepomůže, pokračujte a zkuste vrátit vkladovou transakci. Pokud jste provedli vklad kreditní / debetní kartou, požádejte svou banku o zpětné zúčtování (chargeback). Pokud jste peníze poslali prostřednictvím elektronické peněženky, požádejte poskytovatele peněženky o zpětné zúčtování. Bankovní převody jsou nejobtížnější, požádejte o pomoc svou banku a banku příjemce.

Pokud neuspějete, vyhledejte radu u národního finančního regulátora ve vaší zemi, u nás je to Česká národní banka. Posledním krokem, který lze provést, je formální stížnost na policii.

Jak se vyhnout podobným podvodům

Existuje mnoho podvodů podobných Bitcoin Evolution, nemůžeme je všechny pokrýt našimi recenzemi a varováními. Můžete však zůstat v bezpečí, pokud budete používat zdravý rozum a znát určitá základní pravidla.

Společné rysy investičních podvodů jsou:

 • rychlé a velké zisky
 • garantované zisky
 • nemusíte se nic učit, obchodní software je zdarma
 • provozovatelé systému jsou anonymní
 • první věc, kterou musíte udělat, je vložit vlastní peníze na obchodní účet

Nezapomeňte, že pokud jim nepošlete své peníze, nemohou vás o ně připravit. Neposílejte jim nic, neposkytujte jim své osobní údaje, neposkytujte jim údaje o své kreditní kartě, neudělujte jim vzdálený přístup k počítači, neinstalujte žádný software, který od vás požadují.

Takto se můžete chránit před těmito podvody.

Bitcoin Evolution recenze – hodnocení

Bitcoin Evolution je podvod, v této recenzi jsme poskytli důkazy pro toto tvrzení. Byl stvořen tak, aby ukradl vaše peníze, držte se od něj daleko!

Pokud si chcete vyzkoušet opravdové obchodování s kryptoměnami, získejte bezplatné demo s regulovaným brokerem a začněte s testováním. Ověřte si, zda dokážete vytvořit ziskovou strategii.

Předtím, než eventuálně investujete skutečné peníze, se musíte ujistit, že rozumíte rizikům skutečného obchodování.

Pomozte nám varovat ostatní lidi před tímto podvodem Bitcoin Evolution a sdílejte naši recenzi. Děkujeme.

Často kladené otázky

⭐ Je Bitcoin Evolution podvod?

Ano, Bitcoin Evolution je podvod. Jedná se o podvod, který má pouze jeden účel - převést vaše peníze na podvodníky. Od tohoto systému nemůžete očekávat nic jiného.

⭐ Jak funguje Bitcoin Evolution?

Pokusí se vás přesvědčit, že vám může vydělat peníze v obchodování kryptoměn. Poté vás požádá o vložení vlastních peněz na účet u podvodného brokera, který je ukradne.

⭐ Je systém Bitcoin Evolution fake?

Ano, Bitcoin Evolution je falešný systém. Nejedná se o ziskový obchodní systém, je to věc k ničemu, která generuje ztráty v reálném kryptoměnovém obchodování.

⭐ Je Bitcoin Evolution bezpečný?

Ne, Bitcoin Evolution není bezpečný. Není bezpečný pro vaše peníze ani vaše osobní údaje. Díky tomuto systému budou vaše peníze ztraceny, vaše osobní údaje mohou být zneužity.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Bitcoin Revolution
Hodnocení:
21star1stargraygraygray
Název produktu:
Bitcoin Revolution
Cena:
USD 250
Dostupnost:
Available in Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *