Bitcoin Fortress recenze – Hrubý podvod [POZOR]

Recenze Bitcoin Fortress

V této recenzi vysvětlíme, proč je aplikace Bitcoin Fortress podvod, který určitě nemá takovou úspěšnost s kryptoměnami, jak je inzerováno.

Co je Bitcoin Fortress

Bitcoin Fortress je aplikace, která dokáže automaticky obchodovat s kryptoměnami. V první řadě s bitcoinem, ale také například s etherem, cardanem, XRP nebo bitcoinem cash.

Tato obchodní aplikace údajně patří mezi nejdéle fungující na svět, je založená na umělé inteligenci a je nejziskovější ze všech. Její autoři tvrdí, že dokáže zhodnotit obchodní kapitál až o 80 procent za den, v průměru o 50 procent denně.

Bitcoin Fortress prezentace vysloveně uvádí, že díky této aplikaci se z vás může stát milionář během několika měsíců.

A kolik Bitcoin Fortress stojí? Nic, je zcela zadarmo. Jste ochotní uvěřit, že z vás bezplatná aplikace udělá milionáře během několika měsíců? Dává to smysl?

Podvod Bitcoin Fortress

Bitcoin Fortress podvod

Ne, žádná bezplatná obchodní aplikace na kryptoměny z vás milionáře neudělá, a už vůbec ne za několik měsíců. Bitcoin Fortress je podvod, podobných jsme recenzovali už stovky. Existují jich tisíce a každý den vznikají nové.

Tento typ podvodů poznáte velmi snadno, nabízejí naprosto nereálné výsledky. 80% zhodnocení kapitálu denně je naprosto nemožné, stejně tak 50%. Může se vám to povést jednou s naprosto šílenou mírou rizika, ale rozhodně to nebudete moct opakovat každý den.

Jen pro představu, kdybyste zhodnocovali své peníze o 50 % denně a své zisky reinvestovali, za měsíc byste svůj kapitál znásobili 191751krát. Na začátku byste tedy potřebovali jen 6 korun, abyste na konci měsíce měli víc než milion. Zdá se vám to možné?

V reálném kryptoměnovém obchodování je i 1% zhodnocení denně něco, co je dlouhodobě nedosažitelné. V rostoucích trzích, jako jsou teď, to možné je, ale když přijdou hubená období, jako jsme měli do loňského roku, tak nemáte šanci.

Bitcoin Fortress slibuje nemožné věci, a proto je to podvod. Kdyby tato aplikace dokázala jen setinu toho, co slibuje, už byste o ní četli všude a viděli reportáže o ní v televizi.

Jenomže vy jste se o ní dozvěděli nevyžádanou poštou nebo reklamou někde na webu, že? Musela by si aplikace, která dělá z lidí milionáře za měsíc, platit reklamu a vnucovat se vám? Samozřejmě, že nikoliv.

Zkušenosti s Bitcoin Fortress

Jak Bitcoin Fortress funguje ve skutečnosti

Bitcoin Fortress je podvod, který stojí na dlouhodobě používaném principu, se kterým máme hodně zkušeností. V podstatě jde jen o způsob, jak z vás vylákat peníze.

Jsou vám tedy naslibované velké zisky, pro které nemusíte nic udělat, protože za vás bude obchodovat aplikace Bitcoin Fortress. Jak ale zjistíte, pokud ji chcete používat, musíte do ní okamžitě vložit své vlastní peníze, a to minimálně 250 dolarů.

To by samozřejmě byla chyba v každém případě, protože byste nikdy neměli obchodovat nic na finančních trzích, co jste si dopředu neotestovali. Když bude aplikace ztrátová, od prvního obchodu bude ztrácet vaše vlastní peníze, které vám nikdo nevrátí.

A Bitcoin Fortress je ztrátový program, je to dokonce jeho úkol, prodělávat peníze. Tak vás totiž o ně připraví. Jakmile necháte jejich program obchodovat s vašimi penězi, rychle se z vašeho účtu ztratí.

Podvodníci, kteří vás do Bitcoin Fortress nalákali, se pak podělí o vaše peníze s neregulovaným a pochybným brokerem, ke kterému vás poslali a u kterého jste provedli vklad na obchodní účet.

Takhle jednoduše tyto podvody fungují. Naslibují vám velké zisky, ale nejdříve budou chtít, abyste někam poslali své peníze. Jakmile je pošlete, můžete se s nimi rozloučit.

Podvedl vás Bitcoin Fortress?

Pokud jste už peníze do Bitcoin Fortress poslali, můžete se pokusit je získat zpět. Nebude to snadné, ale ani to nemusí být nemožné.

V první řadě si ujasněte, komu jste je poslali. Bude to broker, ke kterému vás Bitcoin Fortress přesměroval. U této společnosti budete mít účet, ke kterému se můžete přihlásit a požádat o výběr.

Při tom ale můžete narazit na problémy, jako že peníze už chybí nebo neochotu na brokera vám peníze vrátit. Můžete pak zkusit pohrozit stížnostmi úřadům.

Pokud se touto cestou nepodaří získat peníze zpět, kontaktujte zprostředkovatele platby, prostřednictvím kterého jste vložili peníze do Bitcoin Fortress. S tímto zprostředkovatelem platby zkuste najít způsob, jak získat své peníze zpět. Vysvětlete mu, že jste se stali obětí podvodu.

Bitcoin Fortress recenze – hodnocení

Bitcoin Fortress je podvod. Určitě vaše peníze nezhodnotí, udělá pravý opak, prodělá váš vklad, takže o peníze přijdete. Vyhněte se mu!

Pokud máte zájem o skutečné obchodování kryptoměn a jiných aktiv, začněte na bezplatném demo účtu u regulovaného brokera. Získáte virtuální peníze, se kterými si budete moct všechno vyzkoušet.

Pokud budete chtít investovat skutečné peníze, nejdříve se důkladně seznamte s riziky finančního obchodování.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Bitcoin Fortress
Hodnocení:
11stargraygraygraygray
Název produktu:
Bitcoin Fortress
Cena:
USD 250
Dostupnost:
Available in Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *