Bitcoin Future recenze – nebezpečný podvod! [VAROVÁNÍ]

Bitcoin Future recenze

Naše recenze odhaluje, že Bitcoin Future je podvod s kryptoměnami, který byl navržen tak, aby ztratil vaše peníze. Podívejte se, proč je riskantní a proč to není skutečná investiční příležitost.

Provedli jsme podrobný test Bitcoin Future a v této recenzi prezentujeme naše zjištění: co je Bitcoin Future, jak funguje, proč není bezpečný, proč je to podvod a proč se od něj musíte držet dál.

Co je Bitcoin Future

Bitcoin Future (také Bitcoin Future Now) je obchodní aplikace, která pracuje s kryptoměnami. Obchoduje hlavně s bitcoiny a dělá to na zcela automaticky. To znamená, že uživatel musí software pouze zapnout.

Bitcoin Future bude generovat obchodní signály a automaticky je realizovat na vašem obchodním účtu. Jeho oficiální web zmiňuje tyto klíčové výhody aplikace:

 • Každý den potřebujete jen pár minut práce
 • Aplikace má 99,4 % ziskových obchodů
 • Výhodou oproti konkurenci je rychlost aplikace
 • Tento software získal řadu ocenění
 • Generuje minimálně 1100 dolarů v denních ziscích
 • Nic nestojí

Přečetli jste to správně, Bitcoin Future je zdarma. Máte tedy věřit, že obchodní aplikace, která vydělává tisíce dolarů měsíčně, je zdarma. Zní to uvěřitelně?

Je Bitcoin Future skutečná aplikace?

Bohužel ne, Bitcoin Future není legitimní obchodní aplikace. Nemá žádný skutečný obchodní algoritmus, žádnou rychlostní výhodu, ve skutečnosti vůbec žádnou výhodu na trzích. Byl navržen podvodníky s jediným cílem: dostat vaše peníze na jejich účty.

Bitcoin Future je neautorizovaná a nelegální investiční služba, protože má obchodovat s vašimi penězi, ale nebyla licencována žádným finančním regulátorem.

Bylo to potvrzeno finančním regulátorem Malty (MFSA), který poukázal na to, nejenže Bitcoin Future je neregulovaná investiční služba, ale také na to, že se pravděpodobně jedná o „mezinárodní kryptoměnový podvod“.

Je Bitcoin Future bezpečný?

Bitcoin Future není bezpečný. Především je riskantní a nebezpečný pro vaše peníze. Cokoli investujete do tohoto systému, bude rychle ztraceno. Pak budete mít velké problémy získat své peníze zpět.

Za druhé, je to nebezpečné pro vaše osobní údaje. Jakmile se zaregistrujete se svými osobními informacemi, podvodníci se pokusí použít je a získat od vás co nejvíce peněz. Budou vás tlačit, abyste ztratili peníze s Bitcoin Future, ale také s jinými podvodnými investičními systémy.

Bitcoin Future podvod

Pravda je, že Bitcoin Future je podvod. Vydělá peníze, ale ne vám, podvodníkům, kteří jej provozují. Je to jeho jediný skutečný účel, získat peníze od lidí a převést je na podvodníky.

Za tímto systémem není žádná skutečná obchodní aplikace, pouze neschopný software, který dokáže obchodovat na finančních trzích pouze se ztrátami. Později v této recenzi vysvětlíme, jak je vše vymyšleno, aby od vás dostali peníze.

Nyní nastal čas ukázat vám důkazy, že Bitcoin Future je podvod.

1. Kopie starého podvodu

Na Bitcoin Future není nic originálního. Ve skutečnosti se jedná o věrnou kopii starého kryptoměnového podvodu, který se roky šíří pod různými jmény.

Je to velmi zřejmé, když se podíváte na náš obrázek a uvidíte srovnání. Tyto další podvodné programy používají přesně stejný web a video, pouze drobné detaily se liší.

Dalšími příklady tohoto podvodu, které jsme již přezkoumali, jsou například Bitcoin Trader, Bitcoin Loophole a Bitcoin Revolution.

Bitcoin Future je neslavný podvod, se kterým mnoho lidí přišlo o peníze.

Bitcoin Future podvod

2. Falešné zkušenosti a recenze

Web Bitcoin Future zobrazuje čtyři „skutečné“ recenze od uživatelů systému. Tito lidé údajně vydělali tisíce dolarů a na základě svých zkušeností očekávají, že s tímto systémem vydělají ještě více.

Potíž je v tom, že všechny tyto zkušenosti jsou falešné. Nejen že jsou stejné ve všech variantách tohoto podvodu, ale také byly vyrobeny s pomocí fotografií z fotobanky. Podívejte se na náš obrázek níže a uvidíte důkaz.

Ukazuje to, že tyto recenze nepředstavují skutečné uživatelské zkušenosti, vše je falešné.

Máme zpětnou vazbu od skutečných uživatelů Bitcoin Future a je velmi negativní. Lidé nám potvrdili, že tento program ztrácí peníze ve skutečném obchodování a že je velmi obtížné získat cokoli zpět. Všechno je to obrovský podvod, který vám nikdy neměl nic vydělat.

Bitcoin Future zkušenosti

3. Budoucí výsledky obchodování s bitcoiny

Další věc, na kterou se nemůžete spolehnout, je tabulka s „živými“ výsledky na oficiálních stránkách Bitcoin Future. Neustále ukazuje pouze ziskové obchody, ale všechny jsou falešné.

Tabulka zobrazuje pouze náhodná kladná čísla, nejedná se o skutečné obchodní výsledky skutečných lidí. Můžeme to tvrdit na základě skutečnosti, že někdy ukazuje obchodní páry, které v reálném světě nejsou k dispozici se skutečnými kryptoměnovými makléři.

Reálné obchodní výsledky Bitcoin Future vypadají velmi odlišně, dominují jim ztráty, takové jsou zkušenosti skutečných uživatelů.

Tyto obchodní výsledky jsou falešné

Bitcoin Future a celebrity

Musíme věnovat zvláštní kapitolu naší recenze Bitcoin Future a doporučením ze strany celebrit.

Protože na internetu můžete narazit na mnoho článků, které tvrdí, že tento systém používají k investování lidé, jako jsou Daniel Radcliffe, Jack Ma, Jeremy Clarkson, John Collison, Patick Collison, Kate Winslet, Peter Jones, Martin Lewis, Karl Stefanovic, David Koch, Jucelino Luz, Guy Sebastian, Gordon Ramsay, Elon Musk, Richard Branson nebo Bill Gates.

Pokud se Bitcoin Future dočká překladu do češtiny, očekáváme, že vzniknou falešné články o tom, jak ho používají lidé jako Jaromír Jágr, Pavel Nedvěd, Petr Kellner, Andrej Babiš, Daniel Křetínský, Bolek Polívka atd.

Tyto články vypadají, jako že by byly publikovány listy iDnes, Novinky, Mirror, Daily Mail nebo jinými reálnými médii. Ale všechny tyto články jsou naprosto falešné, žádná celebrita nikdy nedoporučila ani nepoužila Bitcoin Future k investování! Když tyto články pečlivě prostudujete, uvidíte podrobnosti, které dokazují, že jsou falešné.

Totéž platí pro televizní pořady jako Interview ČT24, Dragons‘ Den a Shark Tank, Bitcoin Future nikdy nebyl v televizi a nikdy nebude, protože je to podvod, který ztrácí peníze při obchodování s kryptoměnami.

Aplikace Bitcoin Future

Bitcoin Future aplikace je software, který používá mnoho podvodů. Není to nic nového ani originálního. Nejhorší ze všeho je, že rozhodně není zisková.

Opravdu může fungovat automaticky, stačí ji zapnout kliknutím. Ale byla by to chyba. Jakmile ji necháte obchodovat se svými penězi, rychle je ztratí. Aby vás přesvědčili, podvodníci do své platformy začlenili podvodný demo režim.

Demo režim bude obchodovat rychle a s velkým ziskem. Nezkušení lidé si pravděpodobně budou myslet, že platforma Bitcoin Future je skutečně zisková, protože jejich virtuální účet bude rychle růst.

Problém je ve skutečnosti, že demo používá falešné ceny, takže všechny zisky, které vytváří, jsou falešné a nenastaly by při skutečném obchodování. Proč vás podvodníci takto uvádějí v omyl? Jak získají vaše peníze? Zde je vysvětlení.

Jak funguje Bitcoin Future – realita

Pokud se podvodníkům podaří přesvědčit vás, že Bitcoin Future je výnosná aplikace, budete chtít nechat ji obchodovat v reálném režimu a vydělat skutečné peníze. Poté vám sdělí, že k aktivaci platformy musíte vložit své vlastní peníze na účet u vybraného makléře. Takže aplikace není zdarma.

Nebudete mít na výběr, budou vás tlačit ke špinavému a neregulovanému brokerovi, se kterým spolupracují. Posílají nové oběti takovým brokerům a dělí si peníze, které od vás dokáží získat.

Pokud vložíte peníze na obchodní účet prostřednictvím Bitcoin Future, rychle zmizí. Pak můžete očekávat, že od vás budou chtít další vklady. Řeknou vám lži o tom, proč jste poprvé prohráli a proč to příště bude jiné. Nebude, každý vklad bude ztracen.

Pokud se pokusíte vybrat své peníze zpět, řeknou vám, že to není možné, že musíte nejprve zaplatit nějaké fiktivní poplatky nebo daně. Každá lež bude použita k tomu, abyste vložili více peněz na účet. Jakmile dospějí k závěru, že už od vás nedostanou žádné peníze, přestanou s vámi komunikovat.

Takto postupují podvody jako Bitcoin Future, slibují vám snadné zisky v obchodování, zatímco vás žádají o další a další vklady a na oplátku vám nic nedají. Tyto systémy jsou jen nástrojem, který vás má přesvědčit, abyste poslali své peníze podvodníkům, to je v podstatě všechno.

Přišli jste o peníze s Bitcoin Future? Udělejte tohle

Pokud jste objevili naší Bitcoin Future recenzi příliš pozdě a už jste s tímto podvodem přišli o peníze, je nám to líto, ale tady je to, co můžete udělat, abyste se pokusili získat své peníze zpět:

 • Připomeňte si, komu jste poslali své peníze. Bude to makléř, ke kterému vás poslal Bitcoin Future.
 • Přihlaste se ke svému účtu, který máte u tohoto makléře, a odešlete žádost o výběr peněz.
 • Pokud peníze již chybí, kontaktujte makléře a požádejte o vrácení vkladu. Řekněte, že jste byli uvedeni podvodem Bitcoin Future v omyl.
 • Pokud vám makléř odmítne vrátit své peníze zpět, řekněte, že si budete stěžovat úřadům a požádáte banku o vrácení vkladu.
 • Pokud předchozí krok nepomůže přesvědčit makléře, udělejte to a podejte stížnost finančnímu regulačnímu orgánu země, kde má makléř sídlo, a požádejte svou banku o zpětné zúčtování vašich vkladových transakcí (chargeback). Předpokládáme, že jste provedli vklad kreditní nebo debetní kartou.
 • Pokud jste peníze poslali bankovním převodem, bude obtížné získat je zpět. Zeptejte se své banky, co lze dělat.
 • Pokud nic nepomůže, můžete vždy jít na policii a podat trestní oznámení na podvod.

Měli byste také požádat makléře a lidi, kteří provozují Bitcoin Future, aby smazali vaše osobní údaje. Vzhledem k tomu, že máte co do činění s podvodníky, možná nebudete úspěšní, ale stojí to za pokus.

Jak se vyhnout podobným podvodům

Existuje mnoho podvodů, jako je Bitcoin Future, a nové se objevují každý den. Není možné je všechny pokrýt, ale existují určitá základní pravidla, která když budete dodržovat, zůstanete v bezpečí.

 • Každý obchodní program, který vám slibuje příjem zadarmo, je podvod.
 • Investování je vždy riskantní, takže pokud vám někdo slíbí bezrizikový příjem z investování, jedná se o podvod.
 • Je nemožné pravidelně zhodnocovat peníze o stovky nebo tisíce procent měsíčně. Takže jakýkoli program, který vám slibuje tak vysokou návratnost, je podvod.
 • Každý bezplatný automatizovaný program, který vám slibuje velký příjem, je velmi pravděpodobný podvod.

Musíte si uvědomit, že když má někdo ziskový obchodní systém, používá jej k vydělávání peněz. O nerozdává ho zdarma, protože by riskoval ztrátu jeho ziskovosti.

Při investování je možné vydělat peníze, ale není to snadné a vždy je to riskantní. Nikdo vám nevydělá peníze zdarma.

Bitcoin Future recenze – hodnocení

Bitcoin Future je podvod, o tom není pochyb, prokázali jsme to v této recenzi. Pokud nechcete přijít o peníze, vyhněte se mu.

Pokud chcete zkusit kryptoměnové obchodování, udělejte to na bezplatném demo účtu u regulovaného makléře. Získáte virtuální peníze na vyzkoušení všeho bez rizika.

Před investováním skutečných peněz musíte pochopit rizika a vytvořit si solidní strategii.

Prosíme pomozte nám upozornit lidi na podvod Bitcoin Future a sdílejte naši recenzi. Děkujeme.

Často kladené otázky

Je Bitcoin Future podvod?

Ano, Bitcoin Future je podvod, je to podfuk. Účelem je získat vaše peníze a převést je na podvodníky. Nejedná se o bezplatný systém, budete muset zaslat své peníze podvodníkům.

Je Bitcoin Future podporován celebritami?

Ne, Bitcoin Future nepodporují celebrity. Existují články, které naznačují opak, ale všechny jsou falešné, byly publikovány stejnými lidmi, kteří provozují podvod Bitcoin Future.

Jak se mohu zaregistrovat do Bitcoin Future?

Vyplněním svých osobních údajů na oficiálních stránkách Bitcoin Future. Ale nedělejte to, pokud nechcete vyhodit peníze z okna, protože je to podvod.

Je Bitcoin Future hoax?

Ano, Bitcoin Future je hoax. Každá pozitivní informace o něm zveřejněná je lež. Ve skutečnosti je to ztrátový program, který byl navržen tak, aby vás obral o peníze. Nic s ním neinvestujte.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Bitcoin Future
Hodnocení:
11stargraygraygraygray
Název produktu:
Bitcoin Future
Cena:
CZK 6000
Dostupnost:
Available in Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *