Bitcoin Global System recenze – Jasně, že je to podvod [zkušenosti]

Recenze Bitcoin Global System

Naše recenze Bitcoin Global Systému ukazuje, že je tato obchodní aplikace podvodná. Ve skutečnosti prodělává peníze.

Náš test odhalil skutečnou podstatu aplikace Bitcoin Global System a její reálné obchodní výsledky. Zakládá se na reálných zkušenostech.

Co je Bitcoin Global System

Bitcoin Global System je software určený pro obchodování s kryptoměnami, především s bitcoinem.

Podle jeho oficiálních stránek nepotřebujete žádné zkušenosti s burzovním obchodováním, abyste s touto aplikací mohli vydělávat peníze.

Pokud se Bitcoin Global System registrujete, dostanete nejen přístup k obchodnímu softwaru, ale údajně také k odbornému poradenství od zkušených obchodníků.

Tento software vám prý bude vydělávat 6325 dolarů denně, tedy více než 120 tisíc korun denně.

Bitcoin Global System je kupodivu zadarmo, ovšem každý rok se prý do něj může registrovat jen 50 lidí. Proto byste prý neměli váhat a měli byste se registrovat, dokud to jde. Je to opravdu tak jednoduché?

Vlastnosti systému

Je Bitcoin Global System legální?

Pro zodpovězení otázky, zda je Bitcoin Global System legální aplikace, se musíme nejdříve podívat na to, co je přesně zač.

Je to automatický program, který bude obchodovat na burze s kryptoměnami za vás. Bude za vás činit obchodní rozhodnutí. Protože bude obchodovat s kryptoměnovými deriváty, je to ve své podstatě investiční služba.

Investiční služby podléhají regulaci, takže Bitcoin Global System potřebuje povolení od regulačních úřadů, aby mohl být nabízen legálně. Ale žádné takové povolení nemá, takže je to nelegální investiční služba.

Tato aplikace tedy nemůže být legálně nabízena ve většině zemí světa. Pokud je, její provozovatelé porušují zákony. Pro uživatele je podstatné, že investice s Bitcoin Global System nejsou nijak chráněné a můžete o ně snadno přijít.

Bitcoin Global System je podvod

V této části naší recenze vysvětlíme, v čem spočívá Bitcoin Global System podvod. Protože se skutečně jedná o pouhý podfuk, o trik, jak z vás dostat vaše peníze. Tato aplikace vám nikdy nic nevydělá, protože to nikdy nebylo jejím cílem.

Byla stvořena proto, aby obohatila její tvůrce – podvodníky.

Staronový podvod

Bitcoin Global System je ve skutečnosti pouze nový název starého podvodu, který existuje už několik let. Vznikl pod názvem Bitcoin Billionaire a v nedávné době jsme ho recenzovali také pod názvem CryptoBank.

Na našem obrázku uvidíte, že všechny verze tohoto podvodu používají stejné webové stránky a stejné video. Liší se jen název. Podvodníci jsou tak líní, že ve videu ani nepřekryli jméno Bitcoin Billionaire, takže je naprosto zřejmé, že se jedná o jeden a ten samý program.

Podvod Bitcoin Global System

Recenze a zkušenosti s Bitcoin Global System

Na oficiálním webu Bitcoin Global System najdete řadu uživatelských zkušeností a recenzí. Všechny tvrdí, že je tento program velmi ziskový a že vydělává velké peníze.

Když si ovšem srovnáte tyto recenze napříč různými verzemi tohoto programu, zjistíte, že se tváře jednotlivých uživatelů opakují, ale někdy jsou u nich různá jména. Navíc zkušenosti jsou vždy stejné, i když se mění název programu.

Je proto zjevné, že tyto recenze a zkušenosti s Bitcoin Global System jsou falešné. Stvořili je podvodníci, kteří tento program provozují. S reálnými uživateli a jejich zkušenostmi to nemá nic společného.

Zkušenosti s Bitcoin Global System

Obchodní výsledky

Na oficiální web Bitcoin Global System se nemůžete spolehnout, ani pokud se chcete podívat, jaké obchodní výsledky tato aplikace skutečně má.

Tabulka s výsledky je totiž naprosto falešná, je to přehled fiktivních obchodů, které se nikdy nestaly. Poznáte to mimo jiné tak, že v tabulce jsou jen zisky a nulové obchody.

Ale tak obchodování nefunguje, vedle zisků přicházejí také ztráty, jsou nevyhnutelnou součástí každého burzovního systému. Bitcoin Global System se snaží vyvolat dojem, že má jen zisky a nulové obchody, což je ve skutečnosti nemožné, rovnalo by se to stoprocentní úspěšnosti.

Obchodní výsledky

Jak Bitcoin Global System opravdu funguje

I když je program Bitcoin Global System zadarmo, neznamená to, že by byl bezpečný a že byste s ním nic neriskovali. Je to přesně naopak.

Po registraci do programu budete totiž vyzváni, abyste poslali minimálně 250 dolarů na účet u brokera, který vám byl vytvořen bez vašeho svolení. Nedostanete na výběr, pošlou vás k neregulovanému a nebezpečnému brokerovi a budou chtít, abyste mu svěřili své peníze.

Pokud to uděláte, vaše peníze rychle zmizí. Na vašem účtu se začnou objevovat ztrátové obchody a zůstatek rychle klesne na nulu. Pak uslyšíte řadu lží o tom, proč to tentokrát nevyšlo a proč byste měli na účet vložit další peníze.

Ale konečný výsledek bude vždy stejný a o své peníze přijdete. Jelikož budete muset od začátku riskovat své vlastní peníze, nezáleží na tom, že samotná aplikace Bitcoin Global System nic nestojí, ztrácet budete v každém případě a nikdo vám vaše peníze nevrátí.

Musíme také upozornit na to, že podvody tohoto typu s oblibou používají jeden špinavý trik, a to je zmanipulované demo. Pokud dostanete možnost vyzkoušet Bitcoin Global System v demo režimu, nedělejte to, protože byste se dočkali jen falešných výsledků.

Testovací mód této podvodné platformy totiž používá fiktivní ceny, takže generuje naprosto nereálné výsledky, které by ve skutečném obchodování nenastaly.

Tento trik může zmást mnoho lidí, protože když uvidí zisky v testovacím režimu, budou si myslet, že Bitcoin Global System opravdu funguje. Pravda se dá odhalit tak, že si srovnáte ceny s nezávislou obchodní platformou a uvidíte rozdíly.

Jak systém funguje

Jak se bránit

V každé recenzi podvodu typu Bitcoin Global System musíme opakovat, že je v první řadě třeba používat zdravý rozum, abyste se vyhnuli ztrátám peněz touto cestou.

Když vám někdo slibuje statisíce korun denně zadarmo, za nicnedělání, musí na tom být něco špatně. Protože peníze nemůžou být zadarmo, ekonomika by nemohla fungovat. Když pak v prvním kroku po registraci do takového programu musíte někam poslat své peníze, můžete si být jistí, že je to podvod.

Jestliže jste naší Bitcoin Global System recenzi objevili příliš pozdě a peníze jste do tohoto systému už vložili, zkuste je získat zpět. Přihlaste se k účtu u brokera, kterému jste poslali peníze, a požádejte o výběr.

Pokud se vám vložené peníze nepodaří získat zpět a broker bude odmítat vaše vysvětlení, že jste se stali obětí podvodu, můžete ještě zkusit zvrátit vkladovou transakci. Pokud jste ji provedli platební kartou, obraťte se na svoji banku. Pokud jste použili jinou metodu, obraťte se na zprostředkovatele platby.

Bitcoin Global System recenze – hodnocení

Bitcoin Global System je staronový podvod. Je to starý podfuk s novým jménem, v obchodování ztrácí peníze. Proto se mu vyhněte.

Pokud si chcete vyzkoušet opravdové obchodování s kryptoměnami, můžete to udělat na demo účtu zdarma u regulované společnosti. S virtuálními penězi si budete moct vše vyzkoušet bez rizika.

Pokud budete chtít obchodovat se skutečnými penězi, musíte dobře porozumět rizikům a vědět, co děláte.

Prosíme sdílejte naší recenzi a pomozte varovat ostatní před podvodem Bitcoin Global System.

Často kladené otázky

Je Bitcoin Global System podvod?

Ano, Bitcoin Global System je podvod, který okrádá lidi o peníze. Jeho prezentace je plná lží, žádné peníze vám nikdy nevydělá, nikdy to nebyl účel této aplikace.

Jako jsou zkušenosti s Bitcoin Global System?

Internetové diskuze jsou plné zkušeností skutečných uživatelů s Bitcoin Global System a všechny jsou negativní. Tyto recenze uvádějí, že tento program v obchodování ztrácí peníze.

Je nějaký problém s Bitcoin Global System?

Ano, Bitcoin Global System v reálném obchodování prodělává peníze, je to ztrátový program. Stojí za ním podvodníci, kteří chtějí vaše peníze a udělají pro to cokoliv.

Jaké je vaše doporučení pro Bitcoin Global System?

Vůbec se do tohoto programu neregistrujte, ohrozili byste tím své peníze a své osobní údaje. Této aplikaci je nejlepší se úplně vyhnout a nereagovat na její nabídku.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Bitcoin Global System
Hodnocení:
11stargraygraygraygray
Název produktu:
Bitcoin Global System
Cena:
USD 250
Dostupnost:
Available in Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *