Bitcoin Lifestyle recenze – hrozný podvod, pozor!

Bitcoin Lifestyle recenze

V naší recenzi Bitcoin Lifestyle odhalujeme, že tento obchodní systém je podvod, kterému se musíte vyhnout, abyste neztratili peníze.

Analyzovali jsme a testovali Bitcoin Lifestyle, a v této recenzi vám přinášíme naše zjištění: o čem to vlastně je, jak to funguje, jaké jsou skutečné uživatelské zkušenosti a proč je to podvod, kterému se musíte vyhnout.

Co je to Bitcoin Lifestyle

Bitcoin Lifestyle je online obchodní systém, který je zaměřen na kryptoměny, konkrétně na bitcoin. Údajně byl navržen tak, aby byl použitelný pro kohokoli, i bez znalostí obchodování a předchozích zkušeností.

Oficiální web Bitcoin Lifestyle zmiňuje tyto klíčové charakteristiky systému:

 • Vyžaduje jen několik minut práce denně
 • Systém vyhrává 99,4 % všech obchodů
 • Je to nejrychlejší obchodní systém, o 0,01 sekundy rychlejší než konkurence
 • Bylo vyhlášení č. 1 Americkou obchodní asociací
 • Minimální denní výdělek 1100 dolarů
 • Stojí 0 dolarů

Ano, čtete to správně, měli byste věřit, že Bitcoin Lifestyle vám vydělá desítky tisíc dolarů měsíčně zdarma, protože software nic nestojí. Budete tomu věřit?

Bitcoin Lifestyle je podvod

Pravda je, že Bitcoin Lifestyle je podvod. Jeho jediným skutečným účelem je převést vaše peníze na podvodníky. Nikdy neměl vydělávat peníze v obchodování, všechno, co je na jeho webových stránkách uvedeno, je lež.

Abychom se vyhnuli nedorozumění, rozdíl mezi Bitcoin Lifestyle a bitcoinem je v tom, že první je podvodný investiční program, zatímco druhý je legitimní kryptoměna. Bitcoin Lifestyle v zásadě zneužívá identitu kryptoměny bitcoin, nejde o skutečné ziskové obchodování s kryptoměnami.

Bitcoin Lifestyle klub je jen fiktivní entita, neexistuje žádná skupina „privilegovaných“ obchodníků, ke kterým získáte přístup.

Měli byste si uvědomit, že celý koncept systému vydělávajícího desítky tisíc dolarů měsíčně každému, kdo se registruje, je nesmyslný. Protože by se to rovnalo pasivnímu příjmu zdarma a peníze nemohou být zdarma. Aby ekonomika fungovala tak, jak funguje dnes, peníze musí mít hodnotu.

Je to jasný signál: když vám někdo nabízí bezplatné výdělky ve finančním obchodování, můžete si být jisti, že je to podvod, stejně jako Bitcoin Lifestyle. V recenzi poskytujeme tři ještě hmatatelnější důkazy.

1. Přejmenovaný podvod

Bitcoin Lifestyle není nový podvod, je to starý podvod s novým názvem. Již první pohled odhalil, že se jedná pouze o přejmenování podvodů jako Bitcoin Evolution, Bitcoin Loophole, Bitcoin Era a Bitcoin Trader, viz. naše odkazované recenze.

Podívejte se také na náš obrázek níže a uvidíte některé další příklady podvodných programů tohoto druhu s různými jmény.

Podvodníci jsou tak líní, že pokaždé používají stejné video a texty. Příběh je vždy stejný: skupina lidí vám poskytne přístup k zázračnému softwaru, který vyhrává 99,4 % obchodů.

Skutečné uživatelské zkušenosti s Bitcoin Lifestyle ale ukazují, že jde o nepoužitelný systém, který ztrácí peníze ve skutečném obchodování.

Bitcoin Lifestyle podvod

Falešné zkušenosti a recenze

Jasný důkaz o tom, že Bitcoin Lifestyle je podvod, najdete v uživatelských recenzích na jeho oficiálních webových stránkách. Ukazují lidi, kteří s tímto programem vydělávají peníze, ale jsou očividně falešné.

Nejenže tyto stejné uživatelské zkušenosti ukazují jiné verze tohoto podvodu, které jsme zmínili výše, ale obsahují i ​​fotografie z fotobanky. Což znamená, že tyto posudky rozhodně nejsou skutečné, nezobrazují skutečné uživatele Bitcoin Lifestyle.

Podívejte se na náš obrázek a uvidíte důkaz, všechno bylo zfalšováno podvodníky, kteří provozují tento investiční program.

Zkušenosti s Bitcoin Lifestyle

Falešné doporučení celebrit

Na různých webových stránkách se můžete setkat s články o tom, jak celebrity investovaly a vydělávaly peníze pomocí Bitcoin Lifestyle. Ale všechny takové články jsou falešné, protože tento investiční program je podvod, o kterém žádná skutečná média a celebrity nemluví.

Jedním z populárních příkladů je Gordon Ramsay, který ale samozřejmě není s Bitcoin Lifestyle jakkoliv spojen.

Dalším příkladem je falešný Mirror článek o Robertu Downeym Jr. a jeho investování s Bitcoin Lifestyle. Není na tom nic pravdivého, je to absolutní lež, Downey Junior nemá s tímto programem nic společného, ​​nikdy se o něm ani nezmínil.

Další slavná jména, která falešné články falešně spojují s Bitcoin Lifestyle, jsou například Richard Branson, Bill Gates, Martin Lewis, Mel Gibson, Vincent Tan a Willy Holloughby.

Tyto falešné články také tvrdí, že Bitcoin Lifestyle byl představen v televizních pořadech jako This Morning, Good Morning Britain, Dragons ‚Den a Shark Tank. Ale rozhodně to není pravda.

Všechny tyto články napodobují skutečná média, ale jsou falešné, příběhy jsou vymyšlené, žádná celebrita a žádná renomovaná média nikdy nesouhlasila s Bitcoin Lifestyle.

Pokud se Bitcoin Lifestyle dočká překladu do češtiny, očekáváme, že si podvodníci vymyslí, že je doporučován lidmi jako Andrej Babiš, Petr Kellner, Daniel Křetínský, Leoš Mareš, Jaromír Jágr, Pavel Nedvěd nebo Zdeněk Bakala. Udělali to totiž s ostatními verzemi tohoto podvodu a tato jména ve svých falešných článcích opakují.

Bitcoin Lifestyle aplikace

V této části naší recenze vysvětlíme funkce aplikace Bitcoin Lifestyle, abyste mohli později pochopit, jak tento podvod funguje.

Registrační proces je poměrně snadný, stačí zadat své jméno, e-mailovou adresu a telefonní číslo. Poté získáte přístup k platformě Bitcoin Lifestyle.

Tento software se snadno používá a většinu času vám nabídne možnost vyzkoušet si ho v demo režimu. Když zapnete demo režim, uvidíte zisky se velmi rychle hromadit. To může být perfektní argument, který vás přesvědčí, že software je ziskový.

Ale má to háček: demo falšuje výsledky, používá falešné ceny. Jinými slovy, demo výsledky Bitcoin Lifestyle jsou nereálné, nikdy by nenastaly ve skutečném obchodování. Platformě nemůžete vůbec důvěřovat. Otázkou je, proč předstírá pozitivní demo výsledky?

Jak funguje Bitcoin Lifestyle – realita

Bitcoin Lifestyle falšuje demo výsledky, protože pokud se jim podaří přesvědčit vás, že vám mohou vydělat peníze, dostanou se velmi blízko k tomu, aby vás podvedli a okradli.

Protože se skutečnými penězi vám nedovolí obchodovat, dokud nevložíte alespoň 250 dolarů na účet u brokera, kterého vám určí. A takhle získají vaše peníze, tak vás podvedou.

Lidé, kteří provozují Bitcoin Lifestyle, spolupracují s podvodnými makléři, kteří s nimi budou sdílet všechny peníze, které získají od nových vkladatelů doporučených Bitcoin Lifestyle.

Jejich cílem je získat od vás co nejvíce peněz. Budou vás tedy tlačit k tomu, abyste vložili maximum, které můžete, a pak vás budou tlačit k dalším a dalším vkladům. Uslyšíte nejrůznější důvody, proč byste měli posílat na účet stále více a více.

Dokonce vám mohou ukázat nějaké falešné zisky na vašem obchodním účtu, aby vás přesvědčili, abyste jim poslali více peněz na údajně ještě větší zisky. Když se však pokusíte vybrat peníze ze svého účtu, uvědomíte si skutečnou povahu tohoto programu.

V tu chvíli totiž uslyšíte všechny výmluvy, proč peníze nemůžete vybrat. Možná po vás dokonce budou chtít zaplatit poplatky za výběr předem nebo třeba falešné daně. Ale všechny peníze, které jim pošlete, budou ztraceny. Proto je zásadní neposílat jim nic.

Ztratili jste peníze s Bitcoin Lifestyle? Udělejte tohle

Pokud jste již peníze zaslali prostřednictvím Bitcoin Lifestyle makléři, měli byste se pokusit je okamžitě získat zpět. Neexistuje žádná záruka úspěchu, ale rozhodně to stojí za námahu.

Chcete-li získat zpět své peníze, postupujte takto:

 1. Bitcoin Lifestyle vás odkázal na makléře. Přihlaste se ke svému účtu u tohoto makléře a zkontrolujte, kolik zbývá peněz.
 2. Pokud je váš vklad stále celý, zadejte žádost o výběr. Pokud peníze zmizely, kontaktujte makléře a požádejte o vrácení peněz s odůvodněním, že jste byli podvedeni ze strany Bitcoin Lifestyle.
 3. Pokud vám makléř odmítne vrátit peníze, řekněte, že si budete stěžovat na úřadech a požádáte svou banku o zpětné zúčtování vkladu.
 4. Pokud s makléřem neuspějete, požádejte svou banku o vrácení vkladu (chargeback). Předpokladem je, že jste provedli vklad kreditní / debetní kartou. peníze poslali bankovním převodem, bude to velmi obtížné.
 5. Můžete také požádat o radu finančního regulátora, což je u nás Česká národní banka.

Nenechte se odradit, můžete se také obrátit na policii.

Vyhněte se tomuto typu podvodů

Podvody jako Bitcoin Lifestyle fungují všechny stejně. Slibují vám bezplatný systém, díky kterému získáte velké peníze ve finančním obchodování. Ale když se zaregistrujete, první věcí, kterou musíte udělat, je vložit své vlastní peníze na účet u pochybného makléře. Takto poznáte, že je to podvod.

Nikdy neuspěchejte svá rozhodnutí, pokud jde o investování. Vždy si prověřte společnost nebo jednotlivce, který je za nabídkou. Investiční služby jsou regulovány, takže každá nabídka musí být schválena finančními regulátory. Pokud je anonymní a nelicencovaná, držte se od ní dál.

Pamatujte, že pokud peníze podvodníkům nepošlete, nemůžou vás o ně připravit. Vždy tedy přemýšlejte dvakrát, než kamkoli pošlete peníze.

V neposlední řadě buďte také velmi opatrní, pokud jde o vaše osobní údaje. Prodej osobních dat je mezi podvodníky také velkým byznysem. Takže jim nedávejte své jméno, e-mailovou adresu a telefonní číslo. Protože pokud tak učiníte, můžete očekávat spoustu dalších nevyžádaných nabídek pochybných investic.

Když mají vaše kontaktní informace, je velmi těžké se jich zbavit. Používají různá telefonní čísla a e-mailové účty, takže budete zaplaveni různými nabídkami. Vždy je můžete požádat o vymazání vašich osobních údajů, ale protože jsou podvodníci, šance na úspěch jsou malé.

Recenze Bitcoin Lifestyle – závěr

V této recenzi jsme prokázali, že Bitcoin Lifestyle je podvod. Jeho jediným cílem je získat vaše peníze. Vyhněte se mu!

Pokud se chcete pokusit vydělat peníze v kryptoměnovém obchodování, začněte na demo účtu zdarma u regulovaného makléře. Testujte s virtuálními penězi, abyste zjistili, jestli dokážete dosahovat zisků.

Než se pustíte do obchodování se skutečnými penězi, musíte trénovat, dokud nebudete mít solidní strategii a dokud nebudete rozumět rizikům investování.

Často kladené otázky

✅ Je Bitcoin Lifestyle podvod?

Ano, Bitcoin Lifestyle je podvod. Je to podvod, který vám nemůže vydělat žádné peníze v obchodování s bitcoiny. Bude vás jen tlačit, abyste poslali své peníze společnosti, u které zmizí.

✅ Je Bitcoin Lifestyle bezpečný?

Ne, Bitcoin Lifestyle není bezpečný. Jedná se o podvod určený k vytažení peněz z vaší kapsy. Rovněž je velmi riskantní pro vaše osobní údaje, protože je provozován profesionálními podvodníky, kteří je mohou zneužít.

✅ Je Bitcoin Lifestyle legální?

Ne, Bitcoin Lifestyle není legální. Jedná se o nelegální investiční program, který není schválen finančními regulátory. Ztrácí peníze běžným lidem, zpětná vazba od skutečných uživatelů je velmi špatná.

✅ Jaký je problém s Bitcoin Lifestyle?

Problém s Bitcoin Lifestyle spočívá v tom, že vás bude tlačit k zasílání peněz podvodníkům. Slíbí vám bezplatné výdělky, ale první věcí, kterou musíte udělat, je vložit alespoň 250 USD na účet u neregulované společnosti.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Bitcoin Lifestyle
Hodnocení:
11stargraygraygraygray
Název produktu:
Bitcoin Lifestyle
Cena:
CZK 6000
Dostupnost:
Available in Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *