HRŮZNÝ PODVOD: Bitcoin Prague recenze [+ důkazy]

Recenze Bitcoin Prague

Naše recenze odhalila, že je Bitcoin Prague podvod. Přečtěte si, jak tento investiční program funguje a jaké jsou s ním zkušenosti.

Důkladně jsme otestovali Bitcoin Prague a v této recenzi se dozvíte, proč je to podvod, se kterým můžete jen ztratit peníze. Pro naše hodnocení předkládáme jednoznačné důkazy.

Co je Bitcoin Prague

Bitcoin Prague je prezentován jako obchodní software pro kryptoměny. Tedy program, který bude obchodovat s bitcoinem a ostatními digitálními měnami za vás, zcela automaticky. Při tom prý bude vydělávat peníze, minimálně 1100 dolarů denně, tedy více než 20 tisíc korun denně.

Mezi hlavní výhody Bitcoin Prague údajně patří:

  • vyhrává 99,4 % obchodů
  • je o 0,01 sekundy rychlejší než ostatní programy tohoto typu
  • oceněný software
  • funguje automaticky, stačí ho zapnout

Kryptoměny se obchodují nonstop, sedm dní v týdnu, takže Bitcoin Prague údajně je schopný vydělat přes 30 tisíc dolarů měsíčně, tedy více než 600 tisíc korun měsíčně. Kolik myslíte, že takový program stojí?

Jeho tvůrci ho rozdávají zadarmo, takže nic, nula korun. Zdá se vám to uvěřitelné? Program, který z vás udělá milionáře za méně než dva měsíce, a nic nestojí?

Vlastnosti a funkce

Je Bitcoin Prague legální?

Nejdříve se podívejme, co přesně je Bitcoin Prague zač, a zda to vůbec je legální program, se kterým se nemusíte ničeho bát.

Jelikož je to program, který bude automaticky obchodovat za vás s kryptoměnovými deriváty (rozdílové kontrakty) u brokerů, bude za vás dělat obchodní rozhodnutí, je to investiční služba.

Ve většině zemí světa jsou investiční služby regulované a jejich provozovatelé mají zákonnou povinnost získat povolení od příslušných úřadů, než je začnou nabízet. Tím jsou zajištěna alespoň základní ochrana před podvody.

Takže, má Bitcoin Prague povolení, je to to autorizovaná investiční služba? Samozřejmě, že ne. Je to naprosto anonymní služba, u níž ani nedohledáte, kdo ji provozuje, natož aby ten provozovatel měl jakékoliv povolení (v registru ČNB rozhodně není).

To znamená, že investice s Bitcoin Prague nejsou nijak chráněné a můžete o ně snadno přijít.

Bitcoin Prague podvod

Na rovinu, Bitcoin Prague je podvod. Je to starý podvod, který dobře známe, je s ním hodně zkušeností. Akorát teď dostal nové jméno.

Je to podvod provozovaný ze zahraničí, který se v některých svých verzích dočkal i českého překladu, v této zřejmě ne. S Bitcoin Prague jsme se setkali formou falešného článku, který navíc je napsaný slovinsky, i když jsou v něm popisovány příběhy Čechů, kteří s tímto programem údajně vydělávají peníze.

To svědčí o tom, že si to podvodníci popletli a pomíchali, když nabízejí Bitcoin Prague v angličtině, podpořený slovinským článkem o Češích, kteří s ním prý vydělávají peníze. Všechno je to samozřejmě falešné.

Falešná reklama

Naklonovaný podvod

Bitcoin Prague existuje už roky. Kdysi začal jako Bitcoin Code, a od té doby ho podvodníci vydávají pod novými a novými jmény. Poslední dobou v podstatě recenzujeme jen různé verze tohoto podfuku.

Na našem obrázku si můžete všimnout některých jiných verzí tohoto programu: Bitcoin Digital, Bitcoin Rejoin a Crypto Superstar. Je vidět, že jsou to naprosto stejné programy, používají stejné webové stránky a stejné video. Liší se pouze barvy a loga.

Jinak řečeno, Bitcoin Prague je pouhý klon starého podvodu, který už několik let okrádá lidi o peníze. Aby ho podvodníci udrželi aktuální, jen mu dávají nová a nová jména.

Naklonovaný podvod

Falešné recenze a zkušenosti

Pokud chcete zjistit, jaké jsou zkušenosti s Bitcoin Prague, určitě se nemůžete spolehnout na oficiální web tohoto programu. Protože na něm najdete pouze recenze a zkušenosti, které jsou falešné.

Podvodníci, kteří stvořili tento program, si také vymysleli tyto uživatelské recenze. Pořád dokola používají ty samé téměř ve všech verzích tohoto podfuku.

Důkaz najdete na našem obrázku. Údajná fotka uživatele Bitcoin Prague je ve skutečnosti fotka z fotobanky, kterou si může stáhnout a použít kdokoliv.

Zkušenosti s Bitcoin Prague

Nepravé obchodní výsledky

Další falešnou věcí na webu Bitcoin Prague je tabulka s živými obchodními výsledky systému. Jsou to jen fiktivní čísla u obchodů, které se nikdy nestaly.

Opět se to dá dokázat snadno. V tabulce jsou jen ziskové výsledky, ale žádný obchodní systém na světě nemá jen ziskové obchody. To na finančních trzích není možné, ztrátové obchody jsou nevyhnutelné.

Ještě hmatatelnější důkaz o podvrhu spočívá v tom, že jsou v tabulce obchody s měnovými páry, které se ve skutečnosti nikde neobchodují, tedy alespoň ne u brokerů formou derivátů, například LTC/EOS.

To nejsou skutečné obchodní výsledky

Bitcoin Prague recenze v médiích

Bitcoin Prague nemá své jméno náhodou, zjevně je cílen na občany České republiky. Jak jsme už uvedli, evidentně byl stvořen v zahraničí, zatím nemá ani český překlad.

Je ale velmi pravděpodobné, že se na něj začne šířit falešná reklama. Takže nebuďte překvapeni, pokud narazíte na články, které budou tvrdit, že s Bitcoin Prague vydělávají peníze lidé jako Petr Kellner, Daniel Křetínský, Jaromír Jágr nebo Pavel Nedvěd. Všechny takové články ale budou falešné.

Můžou se sice tvářit, jako že je publikovala Česká televize, iDnes, Novinky a podobná známá média, při detailním zkoumání ale vždy zjistíte, že se jedná o podvrh, o pouhé napodobeniny renomovaných médií.

Aby bylo jasno, žádné známé osobnosti ani žádná média nikdy nic pozitivního o Bitcoin Prague neuvedli. Nikdo tento program nepoužívá a nedoporučuje, protože se jedná o podvod.

Jak Bitcoin Prague funguje ve skutečnosti

První špinavý trik, kteří podvodníci s Bitcoin Prague používají, je tvrzení, že je ten program zadarmo, takže nemáte co ztratit, když si ho vyzkoušíte.

Když se ale do programu registrujete, zjistíte, že v prvním kroku musíte poslat alespoň 250 dolarů na účet o brokera, který byl pro vás vybrán a u kterého vám byl vytvořen účet bez vašeho souhlasu.

Pokud peníze na účet pošlete, Bitcoin Prague s nimi začne obchodovat a rychle je ztratí. Samotný program tak může být zadarmo, ovšem od začátku bude obchodovat s vašimi penězi a ztrácet je. A bez toho, abyste poslali peníze společnosti, kterou si nebudete moct vybrat, program používat moct nebudete.

Takže Bitcoin Prague není tak úplně zadarmo. Jeho používání je podmíněno vkladem vašich peněz na účet u pochybného a neregulovaného brokera, kde se rychle ztratí. K tomu můžete očekávat otravné výzvy k tomu, abyste na účet posílali další a další peníze.

Bitcoin Prague je ve skutečnosti jen pohádka a nástroj, jak dostat vaše peníze z vašeho bankovního účtu na účet podvodníků, kteří tento program stvořili. To je celé, to je důvod jeho existence, prostý důvod, proč byl stvořen a proč je propagován.

Chtějí vaše peníze

Pozor na případné demo Bitcoin Prague

Musíme zmínit ještě jeden špinavý trik, kteří podvodníci rádi používají. U programů, jako je Bitcoin Prague, vám můžou nabídnout demo režim pro testování tohoto programu. Takové demo ale je prakticky vždy falešné, používá fiktivní ceny, aby vytvářelo zisky. Takové výsledky jsou ale zcela fiktivní a ve skutečném obchodování by nenastaly.

Zjistit se to dá pouze tak, že si vedle Bitcoin Prague a obdobných programů otevřete obchodní platformu nějakého regulovaného brokera a uvidíte reálné ceny, které budou úplně jiné. Testovacímu režimu těchto podvodů proto nemůžete vůbec věřit.

Jak získat peníze zpět z Bitcoin Prague

Pokud jste naší recenzi Bitcoin Prague našli pozdě a peníze jste už do tohoto programu vložili, pokuste se je získat zpět.

Nejdříve se přihlaste k účtu u brokera, kterému jste peníze poslali. U něj můžete zažádat o výběr peněz. Je možné, že se ním budete muset až hádat, abyste své peníze dostali zpět.

Pokud se to nepodaří, můžete zkusit vrátit vkladovou transakci. Například u platebních karet se obraťte na banku, vysvětlete, jak jste se stali obětí podvodu, a požádejte o tak zvaný chargeback vkladové transakce.

Pokud jste použili nějakou digitální peněženku, obraťte se na poskytovatele této peněženky s žádostí o pomoc. Nejhorší je, pokud jste peníze poslali přes kryptoměny, protože takové transakce jsou nevratné.

Jak se vyhnout podobným podvodům

Bitcoin Prague bohužel není zdaleka jediný podvod, který zneužívá kryptoměny, slibuje nereálné věci a chce vás okrást o vaše peníze. Takových programů jsou tisíce a není možné před všemi jmenovitě varovat, protože každý den vznikají nové.

Když ale budete dodržovat pár základních pravidel a používat selský rozum, můžete se jim vyhnout. V první řadě je třeba si uvědomit, že peníze jsou nositelem hodnoty a základním pilířem ekonomiky, takže nemůžou být zadarmo.

Když vám tedy někdo bude slibovat desítky nebo stovky tisíce korun měsíčně prostřednictvím programu, který nic nestojí a funguje zcela automaticky, musíte vědět, že to není možné, že je to podvod. Bylo by hezké, kdyby něco takového existovalo, bohužel je to ale nemožné, protože pak by nikdo nic nedělal a ekonomika by zkolabovala.

Zásadní je se zastavit a pořádně zamyslet hlavě ve chvíli, kdy v souvislosti s investováním někdo od vás požaduje, abyste mu poslali své peníze. To je klíčový moment, kdy můžete zabránit ztrátám.

Když vám někdo slibuje velké a bezplatné výdělky, ale v prvním kroku vás požádá o vklad vašich peněz, zastavte se a zamyslete se. Musí vám dojít, že je to podvod a že své peníze posílat nemáte.

V klidu si můžete dohledat recenze a zkušenosti s daným programem, ale to je v současnosti čím dál složitější, protože podvodníci vytvářejí řadu falešných pozitivních recenzí na podporu svých programů. Musíte proto dát v první řadě na vlastní úsudek, který bude založen na racionálním uvažování.

Recenze Bitcoin Prague – závěr a hodnocení

Bitcoin Prague je starý podvod s novým jménem. Je to program, který ve skutečném obchodování ztrácí peníze. Proto se mu vyhněte a žádné peníze s ním neinvestujte!

Pokud si chcete vyzkoušet opravdové obchodování s kryptoměnami, začněte na bezplatném demo účtu u regulovaného brokera. S virtuálními penězi zjistíte, jak by se vám v obchodování mohlo dařit.

Pokud se pak rozhodnete pro investování skutečných peněz, mějte dobrou strategii a ujistěte se, že dobře rozumíte rizikům.

Prosíme sdílejte naší recenzi, abychom mohli varovat před podvodem Bitcoin Prague co nejvíce lidí.

Často kladené otázky

Co je Bitcoin Prague zač?

Bitcoin Prague je investiční podvod. Je to program, který byl stvořen proto, aby z vás vylákal vaše peníze. To byl od začátku jeho jediný cíl.

Kolik můžu vydělat peněz s Bitcoin Prague?

S Bitcoin Prague nemůžete vydělat žádné peníze, protože je to podfuk, který má za cíl obohatit jeho provozovatele.

Je Bitcoin Prague legitimní aplikace?

Ne, Bitcoin Prague je prachsprostý podvod. Tato aplikace ve reálném obchodování prodělává peníze, takže od ní můžete očekávat jen ztráty.

Je Bitcoin Prague bezpečný?

Ne, Bitcoin Prague není bezpečný. Je to extrémně riziková aplikace, která ohrozí vaše peníze a vaše soukromá data. Proto se do ní vůbec neregistrujte a zcela určitě do ní neposílejte žádné peníze.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Bitcoin Prague
Hodnocení:
11stargraygraygraygray
Název produktu:
Bitcoin Prague
Cena:
USD 250
Dostupnost:
Available in Stock

One thought on “HRŮZNÝ PODVOD: Bitcoin Prague recenze [+ důkazy]

  1. Děkuji ze info, bohužel jsem minimální částku již poslal, jelikož když jsem hledal recenze nic nevyběhlo až teď. Už se snažím dostat zpět své peníze. Díky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *