Bitcoin Prime recenze – Další mizerný PODVOD [zkušenosti]

Recenze Bitcoin Prime

Naše recenze dokazuje, že je Bitcoin Prime podvod. Zkušenosti jsou s ním takové, že se ziskovým kryptoměnovým obchodováním nemá nic společného.

Podrobili jsme Bitcoin Prime důkladnému testu a zjistili jsme, jak tento program funguje, jaké s ním mají reální uživatelé zkušenosti, jaké má obchodní výsledky a že je to investiční podvod.

Co je Bitcoin Prime

Bitcoin Prime je obchodní software zaměřený na kryptoměny jako je bitcoin. Tato aplikace bude automaticky obchodovat za vás na základě obchodních signálů, které si sama vygeneruje.

Bitcoin Prime údajně vydělává každému uživateli až 1500 dolarů denně. Úspěšnost obchodů se prý pohybuje mezi 60 a 95 procenty.

Za Bitcoin Prime stojí Steve McKay, který se představuje jako veterán z Wall Street, který pracoval pro velké banky. Říká, že vyvinul tento software, aby obyčejným lidem pomohl obchodovat jako profesionálové. Dostanou tak přístup k tajným algoritmům, které používají banky a vydělávají miliardy dolarů.

A kolik Bitcoin Prime stojí? Nic, aplikaci dostanete zadarmo. Což zní divně, že? Program, který vám má vydělávat desítky tisíc dolarů měsíčně, a nic nestojí…

Je Bitcoin Prime legální program?

Pokud jde o investování, je to velmi regulovaný sektor. Pokud má nějaká aplikace obchodovat na burze za vás s finančními deriváty, jako to dělá Bitcoin Prime, je to investiční služba, která potřebuje povolení od regulátora. Je to tak ve většině zemí světa.

Jenomže Bitcoin Prime je naprosto anonymní aplikace, která nemá žádné povolení. Ve většině zemí světa je tudíž nelegální. Ani nedohledáte, kdo ji provozuje, natož aby tento subjekt měl jakoukoliv licenci.

A to je samo o sobě velký problém, protože to znamená, že byste své peníze svěřili někomu, kdo záměrně svoji skrývá identitu. Z toho nekouká nic dobrého, že?

Bitcoin Prime podvod

Celá pravda je taková, že je Bitcoin Prime podvod. Je to podvod, který existuje už několik let a pravidelně mění jména.

Už jsme publikovali recenze a varování před řadou verzí tohoto podfuku, jako například Bitcoin Digital, Bitcoin Sunrise nebo Crypto Superstar.

Na našem obrázku najdete srovnání, ze kterého je patrné, že se jedná o stejný program. Design webových stránek je vždy buď identický nebo velmi podobný, použité video je vždy stejné.

Stejné jsou také sliby o bezplatném programu, který vám bude vydělávat velké peníze, aniž byste se museli cokoliv učit a cokoliv dělat.

Tento program je tedy dobře známý a je s ním mnoho zkušeností. S jistotou proto můžeme říct, že je to podvod.

Podvod Bitcoin Prime

Fiktivní zkušenosti a recenze

S kopírováním se podvodníci nezastavili ani při vytváření uživatelských recenzí Bitcoin Prime. Jednoduše je vzali z jiné verze tohoto podfuku a jen přepsali název programu. Na našem obrázku najdete srovnání a důkaz, stejné uživatelské zkušenosti se stejnými lidmi a fotkami použili u Bitcoin Code (předchůdce Bitcoin Prague).

Jsou to tedy recenze falešné. Lidé na těch fotkách nemají s Bitcoin Prime nic společného, natož aby tento program jakkoliv používali.

Jak jsme již uvedli, zkušenosti reálných uživatelů s tímto programem jsou otřesné, protože byl postaven tak, aby lidi okrádal o peníze. Dělá to už dlouho, takže je možné najít objektivní recenze, ale není to snadné.

Proč to není snadné? Protože podvodníci zaplavují internet falešnými recenzemi svých produktů, jako je Bitcoin Prime, s cílem přebýt negativní zkušenosti, které publikují skuteční uživatelé. Můžete si být jistí, že jakékoliv pozitivní recenze tohoto programu jsou falešné a stvořené někým, kdo je v tomto podvodu finančně zainteresovaný.

Často také vznikají k těmto programům falešné články, které imitují renomovaná média a tvrdí, že daný software používají celebrity jako Elon Musk, Bill Gates nebo Richard Branson. U nás používají jména jako Petr Kellner, Pavel Nedvěd a Jaromír Jágr.

Realita je ale taková, že Bitcoin Prime ani žádný jiný program tohoto druhu žádné celebrity nepoužívají, všechny články tvrdící opak jsou falešné.

Zkušenosti s Bitcoin Prime

Steve McKay je podvodník

Kdo je tvůrce Bitcoin Prime Steve McKay? Je to podvodník, respektive fiktivní osoba stvořená podvodníky. Toto jméno je spojeno s řadou investičních podvodů, které se schovávají za kryptoměny.

Jméno Steve McKay se poprvé objevilo před pár lety u podvodu Bitcoin Code, a od té doby ho podvodníci pravidelně používají znovu a znovu u nových verzí tohoto programu.

Tento člověk neexistuje, za Bitcoin Prime nestojí žádní zkušení burzovní obchodníci a programátoři, protože je to ztrátový program a obyčejný podvod. Na našem obrázku najdete důkaz, fotka, která má zobrazovat McKaye, je ve skutečnosti obrázek z fotobanky.

Steve McKay podvodník

Jak Bitcoin Prime skutečně funguje

Bitcoin Prime byl stvořen, aby vydělával peníze, to je pravda. Ale vydělává je podvodníkům, a to tak, že okrádá obyčejné lidi o peníze. Dělá to pomocí šikovného triku, kterým je slib, že aplikace nic nestojí, že ji dostanete zdarma.

Jenomže pokud se do Bitcoin Prime registrujete, brzy zjistíte, že aplikaci můžete začít používat, teprve až když pošlete minimálně 250 eur na účet u neregulovaného brokera, kterého si nebudete moct ani vybrat.

Pokud to uděláte, vaše peníze se začnou rychle ztrácet a přijdete o ně. A pokud si včas uvědomíte, že jde o podvod, stejně vám zpravidla odmítnou žádost o výběr peněz.

Podvodníci, kteří stvořili Bitcoin Prime, mají dohodu s neregulovanými brokery a posílají jim nové oběti, které společně oberou o peníze.

Bitcoin Prime je jen pohádka s cílem přesvědčit vás, abyste poslali vlastní peníze do černé díry, ve které zmizí. Nikdy to nebyl žádný skutečný obchodní program, natož ziskový. Lidé, kteří za tím stojí, nemají ani páru o ziskovém obchodování kryptoměn. Kdyby měli, vydělávali by peníze obchodováním a nevnucovali by vám svůj program zadarmo.

Také si dávejte pozor, pokud vám nabídnou možnost si vyzkoušet Bitcoin Prime v demo režimu. Protože zkušenosti jsou takové, že když tento program nabízí testovací režim, jde taky o podvod.

Demo programu Bitcoin Prime totiž používá fiktivní ceny a generuje zisky, kterých by v reálném obchodování nikdy nedosáhl. Je to jen další trik, jak zmást lidi, aby uvěřili, že je to ziskový program. Ale není, v obchodování se skutečnými penězi ztrácí, je to potvrzené mnoha uživateli.

Jak Bitcoin Prime funguje

Jak neztratit peníze s Bitcoin Prime

V první řadě je třeba si uvědomit, že peníze nejsou a nemůžou být zadarmo. To vám pomůže odhalit spoustu podvodů typu Bitcoin Prime a zastavit se dřív, než budou v ohrožení vaše peníze.

Protože většina těchto programů slibuje na první pohled podezřelou věc, tedy bezpracné, vysoké a automatické výdělky díky kryptoměnám nebo jinému investičnímu aktivu. Představte si, že by něco takového bylo možné. Pracoval by pak vůbec někdo? A co by se stalo se světem, kdyby nikdo nepracoval a všichni inkasovali peníze z automatických programů? Je to samozřejmě naprostý nesmysl.

Problém nastává, pokud jste se do Bitcoin Prime už registrovali a poslali do něj peníze. V takovém případě se je snažte získat co nejrychleji zpět, ještě nemusí být vše ztraceno.

Bitcoin Prime vás poslal k nějakému brokerovi, u kterého vám otevřel účet a vy jste na něj poslali peníze. Musíte se tedy přihlásit k tomuto účtu a požádat o výběr peněz. Pokud peníze už chybí, požádejte brokera o jejich vrácení kvůli tomu, že jste obětí podvodu.

V případě potřeby můžete pohrozit stížností regulačním úřadům. Pokud to nepomůže, stížnost můžete podat, ale především se obraťte na zprostředkovatele vaší vkladové platby s žádostí o pomoc.

Například pokud jste vklad do Bitcoin Prime udělali prostřednictvím platební karty, požádejte banku o vrácení transakce z důvodu podvodu. Nejtěžší je vrátit bankovní převody a doslova nemožné je vrátit kryptoměnové transakce.

Bitcoin Prime recenze – závěr

Bitcoin Prime je podvod, který vás může jen připravit o peníze. Určitě vám nic nevydělá, takže se mu vyhněte.

Pokud vás zajímá skutečné obchodování s kryptoměnami, můžete si ho vyzkoušet na demo účtu u regulovaného brokera s virtuálními penězi.

Pokud se později rozhodnete obchodovat se skutečnými penězi, ujistěte se, že rozumíte rizikům, a mějte připravenou dobrou strategii.

Prosíme sdílejte naší recenzi, a pomozte tak varovat ostatní před Bitcoin Prime podvodem.

Často kladené otázky

Jaké jsou zkušenosti s Bitcoin Prime?

Zkušenosti s Bitcoin Prime jsou velmi špatné, protože je to kopie starého podvodu. Lidé s touto aplikací přicházejí o peníze, protože je ztrátová. Nikdy nikomu nic nevydělala.

Je Bitcoin Prime podvod?

Ano, Bitcoin Prime je podvod. Všechna tvrzení na jeho oficiálním webu jsou falešná, žádné peníze vám vydělat nedokáže, protože je to ztrátový program.

Kolik je možné vydělat peníze s Bitcoin Prime?

S Bitcoin Prime nemůžete vydělat žádné peníze, protože ta aplikace je ztrátová. Byla stvořena tak, aby vás okradla o vaše peníze, nic jiného neumí.

Mám se do Bitcoin Prime registrovat?

Ne, do Bitcoin Prime se neregistrujte, protože je to podfuk. Tento program by si jen vzal vaše peníze a převedl je podvodníkům. V reálném obchodování prodělává.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Bitcoin Prime
Hodnocení:
21star1stargraygraygray
Název produktu:
Bitcoin Prime
Cena:
EUR 250
Dostupnost:
Available in Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *