Bitcoin Rejoin recenze – Naprostý podvod [test s důkazy]

Bitcoin Rejoin recenze

Tato recenze přináší důkazy, že je Bitcoin Rejoin podvod, který byl postaven s cílem okrádat lidi o jejich peníze.

Náš Bitcoin Rejoin test odhalil pozadí tohoto investičního programu, jak funguje, co od něj můžete očekávat, jaké jsou jeho skutečné obchodní výsledky a že je to podfuk.

Co je Bitcoin Rejoin

Bitcoin Rejoin je obchodní program pro bitcoin. Byl stvořen proto, aby automaticky obchodoval s touto kryptoměnou a vytvářel zisky.

Oficiální web Bitcoin Rejoin uvádí tyto hlavní výhody aplikace:

  • vyhrává 99,4 procenta obchodů
  • díky cloudovému řešení má časový náskok před konkurenčními programy.
  • používá více než dvě desítky analytických nástrojů
  • obchoduje s více kryptoměnami, nejen s bitcoinem
  • vydělává každému uživateli minimálně 1000 dolarů denně

Automatizovaný obchodní program, který vám zajistí pasivní výdělky ve výši desítek tisíc dolarů měsíčně. Určitě předpokládáte, že stojí obrovské peníze. Ale tak to není, jeho tvůrci ho všem nabízí zcela zadarmo. Nezní to absurdně?

Funkce a vlastnosti

Je Bitcoin Rejoin legální?

Bitcoin Rejoin je software, který má automaticky obchodovat za své uživatele. Bude otevírat a otevírat obchody zcela sám, a činit tak obchodní rozhodnutí za osobu, která ho nechá se svými penězi obchodovat. To znamená, že se jedná o investiční službu.

Z tohoto důvodu potřebuje Bitcoin Rejoin povolení od regulačních úřadů. To ale nemá. V žádné zemi nezískal licenci, takže se jedná o nelegální software, který nemůže být nabízen u nás ani v drtivé většině ostatních zemí světa.

Bitcoin Rejoin podvod

Řekněme si to na rovinu, Bitcoin Rejoin je podvod. Je to investiční podvod, který láká na velké, snadné a rychlé zisky z burzovního obchodování, přitom ho ale jeho autoři navrhli tak, aby peníze ztrácel.

Stačí se nad tím zamyslet racionálně. Program, který automaticky vydělává desítky tisíc dolarů měsíčně, a je zdarma? Kdyby provozovatelé Bitcoin Rejoin měli program, který vydělává velké peníze na burzách, používali by ho sami a vydělávali. Určitě by si neplatili reklamu, aby ho mohli lidem nabízet zdarma.

Kdyby kdokoliv mohl díky nějakému program pasivně vydělávat peníze, které by ho uživily, nikdo by nepracoval a všichni by používali takový program. A ekonomika by zkolabovala. Takový program proto nemůže existovat ve veřejném prostoru. Kdyby existoval, byly by ho plné noviny.

Neoriginální podvod

Existuje ale také řada hmatatelných důkazů, že je Bitcoin Rejoin podvod. V této recenzi vám nabídneme několik z nich.

Pokud nečtete naše stránky poprvé, možná vám jsou vzhled Bitcoin Rejoin a jeho vlastnosti povědomé. Není to náhoda, protože se jedná o kopii podvodu, který je velmi rozšířený.

Objevil se mimo jiné už pod názvy Bitcoin Superstar, Bitcoin Era a Bitcoin Sunrise. Před všemi jsme už varovali, viz. naše odkazované recenze.

Bitcoin Rejoin je zřejmě nejrozšířenější podvod, který zneužívá popularitu kryptoměn. Existuje pod mnoha různými jmény, přičemž jak sami můžete vidět na obrázku níže, všechny verze mají velmi podobné až stejné webové stránky, často používají i stejné video.

A sliby jsou vždy stejné, včetně o nesmyslné a nemožné úspěšnosti obchodu 99,4 procenta. V burzovním obchodování není možné mít tak vysokou úspěšnost, potvrdí vám to každý zkušený obchodník.

Podvod Bitcoin Rejoin

Anonymní a nepovolená služba

Jak už jsme uvedli, Bitcoinu Rejoin schází nutné povolení pro investiční služby, takže je to nelegální program. Ale to není vše.

Bitcoin Rejoin je totiž zcela anonymní, na jeho webu nenajdete žádné skutečné kontaktní údaje a informace o jeho provozovateli. Což je pro investiční službu obrovský varovný signál.

Určitě nikdy nesvěřujte své peníze nikomu, kdo zjevně záměrně tají svoji identitu a schovává se za anonymitou internetu. Anonymní sliby velkých a rychlých výdělků zdarma prostě nemůžete brát vážně.

Zfalšované zkušenosti a recenze

Když se zajímáte o téměř jakýkoliv produkt, jistě si k němu vyhledáte recenze a uživatelské zkušenosti. Podvodníci s tím počítají, a proto si sami vyrábějí falešné recenze svých produktů.

Jinak tomu není ani s údajnými uživatelskými zkušenostmi s Bitcoin Rejoin, které najdete na jeho webu. Jsou zcela vymyšlené, příběhy a čísla nepravdivé. Dokázat to lze poměrně snadno.

Podívejte se na náš obrázek a uvidíte, že fotky údajných uživatelů pocházejí z fotobanky. Jsou tedy na nich lidé, kteří s Bitcoin Rejoin nemají vůbec nic společného. Dokonce ani netuší, že takový program existuje a že zneužívá jejich tváře. Je to typický trik, který používají všechny verze tohoto podfuku.

Recenze a zkušenosti s Bitcoin Rejoin

Jak Bitcoin Rejoin opravdu funguje

Podvodníci se vás snaží nalákat k používání podvodných aplikací, jako je Bitcoin Rejoin, pomocí slibu, že je vše zadarmo. Můžete tak nabýt dojmu, že nebudete nic riskovat, že nemáte co ztratit, když si tento program vyzkoušíte. Ale opak je pravdou.

Ve skutečnosti totiž jediná možnost, jak Bitcoin Rejoin používat, je s pochybným brokerem, kterého vám podvodníci určí. Řeknou vám, že musíte poslat alespoň 250 dolarů na účet u daného brokera, abyste aplikaci mohli začít používat a vydělávat peníze.

Pokud to uděláte, program vám vaše peníze velmi rychle prodělá. Že to je podvod, si uvědomíte až příliš pozdě. Tvůrci Bitcoin Rejoin se pak podělí s tím spřáteleným podvodným makléřem o peníze, o které vás společně obrali.

Tyto podvodné programy někdy dokonce nabízí demo režim, ve kterém si je můžete vyzkoušet s virtuálními penězi. Ale na to pozor, protože jejich demo je falešné a používá fiktivní ceny, takže generuje zisky, které by ve skutečném obchodování nenastaly.

Je to velmi zákeřný trik, protože pokud vás nenapadne srovnat si ceny se skutečnou obchodní platformou, snadno získáte dojem, že je Bitcoin Rejoin ziskový program. Ale není, v reálném obchodování peníze prodělává.

Jak opravdu funguje

Chraňte svoje peníze

Jak už jsme v této recenzi uvedli, když budete používat zdravý rozum, je velmi pravděpodobné, že podvody typu Bitcoin Rejoin odhalíte včas. Peníze nejsou a nemůžou být zadarmo, takže pokud vám je někdo slibuje, je to varovný signál.

A je jedno, jestli jsou vám bezplatné a automatické výdělky z burzovního obchodování slibovány přes kryptoměny nebo cokoliv jiného, je to vždy podvod. Rozhodně zbystřete vždy, když vás někdo s takovou nabídkou vyzve, ať mu pošlete své peníze. To je kritický okamžik, ve kterém můžete správným rozhodnutím zabránit ztrátě peněz.

Pokud už jste se do Bitcoin Rejoin registrovali a poslali své peníze, můžete zkusit je získat zpět. Čím dříve se o to pokusíte, tím lépe. Peníze jste poslali nějakému brokerovi, takže se přihlaste k účtu, který u něj máte, a zadejte požadavek na výběr peněz.

Pokud už peníze na účtu nejsou, požádejte brokera o jejich vrácení s tím, že jste obětí podvodu Bitcoin Rejoin. Jestli broker odmítne, pohrozte mu stížnostmi úřadům.

Pokud nic z toho nepomůže, obraťte se na zprostředkovatele platby, kterou jste vložili peníze na účet. V případě platební karty to bude vaše banka, kterou můžete požádat o tak zvaný chargeback, aby došlo k vrácení peněz na váš účet. V případě digitálních peněženek, jako je Paypal, se obraťte na poskytovatele dané služby. A vždy vysvětlete, jak jste se stali obětí investičního podvodu Bitcoin Rejoin.

Bitcoin Rejoin recenze – hodnocení a závěr

Bitcoin Rejoin je podvod. Je to starý a nechvalně proslulý podvod, který připravil o peníze už mnoho lidí. Žádné peníze s ním neinvestujte, vyhněte se mu!

Jestli vás zajímá skutečné obchodování s kryptoměnami a jinými aktivy, můžete si ho vyzkoušet na bezplatném demo účtu u regulovaného brokera.

Než se případně pustíte do obchodování se skutečnými penězi, musíte si dobře uvědomovat rizika a mít připravenou dobrou strategii.

Často kladené otázky

Kolik peněz se dá vydělat s Bitcoin Rejoin?

S Bitcoin Rejoin nemůžete vydělat žádné peníze. Tento obchodní program je totiž ztrátový, takže s ním můžete jen prodělat. Bohužel tak byl navržen a nic jiného od něj čekat nemůžete.

Jak se registrovat do Bitcoin Rejoin?

Stačí vyplnit vaše údaje na oficiálním webu Bitcoin Rejoin. Ale nedělejte to, protože je to podvod, který vás připraví o peníze. A vše osobní údaje by se dostaly do rukou podvodníků, kteří by je mohli zneužít.

Je Bitcoin Rejoin bezpečná aplikace?

Je Bitcoin Rejoin bezpečná aplikace? Ne, Bitcoin Rejoin není bezpečná aplikace. Je to ztrátový software, takže je nebezpečný pro vaše peníze, snadno vám je může prodělat. Také je to podvodný program, takže vaše osobní údaje předá podvodníkům.

Je Bitcoin Rejoin podvod?

Ano, Bitcoin Rejoin je podvod. Je to pouze starý podvod s novým jménem. S tímto programem máme hodně zkušeností a víme, že v obchodování s kryptoměnami ztrácí peníze.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Bitcoin Rejoin
Hodnocení:
21star1stargraygraygray
Název produktu:
Bitcoin Rejoin
Cena:
USD 250
Dostupnost:
Available in Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *