OŠKLIVÝ PODVOD: Bitcoin Sunrise recenze

Recenze Bitcoin Sunrise

V této recenzi se dozvíte, proč je kryptoměnový obchodní program Bitcoin Sunrise podvod. Pro tento závěr předkládáme důkazy.

Důkladně jsme prostudovali a otestovali nabídku Bitcoin Sunrise. Zjistili jsme, že je to podvod. Tato recenze vám vysvětlí, jak přesně funguje.

Co je Bitcoin Sunrise

Bitcoin Sunrise je obchodní platforma pro kryptoměny. Je zcela automatizovaná, takže dokáže obchodovat sama pomocí signálů, které si sama generuje.

Oficiální web Bitcoin Sunrise uvádí tyto vlastnosti systému:

  • dokáže vytvářet zisky až 400 % denně
  • má úspěšnost 99 %
  • existuje od roku 2018
  • získal několik ocenění

Bitcoin Sunrise aplikace údajně dokáže vydělávat každému uživateli až 5000 USD denně. Cena této aplikace spočívá v tom, že budete platit provizi jejímu provozovateli ve výši 2 procent ze zisku, kterého dosáhnete.

Platit jen v případě, že vyděláte peníze, se zdá být férová nabídka. Ale jaká je realita?

Funkce a vlastnosti

Je Bitcoin Sunrise legální?

První otázka, kterou byste si měli položit o jakémkoliv finančním nebo investičním systému, se týká jeho legality. Je tedy Bitcoin Sunrise legální? Ne, bohužel není. Jedná se nepovolenou investiční službu, před kterou varovala už řada národních finančních regulačních úřadů.

Bitcoin Sunrise je totiž jen nové jméno pro starý podvod, který existuje pod mnoha názvy. Například jako Bitcoin Evolution a Bitcoin Revolution, před kterými varoval belgický finanční regulátor FSMA.

Bitcoin Sunrise je naprosto stejný systém, takže pro něj potažmo platí naprosto stejná varování. Je to nelegální investiční služba spojená s neregulovanými a pochybnými brokerskými společnostmi.

Bitcoin Sunrise podvod

Bitcoin Sunrise je podvod, který tak byl od začátku navržen. Skutečným uživatelům ztrácí peníze, a to ne náhodou, je to jeho hlavní funkce. Naše recenze přináší důkazy.

Klon starého podvodu

Už jsme to v naší recenzi zmínili, Bitcoin Sunrise není žádná originální nebo unikátní obchodní aplikace. Je to prachsprostá kopie starého podvodu, který kromě výše uvedených jmen měl také názvy jako Bitcoin SuperStar nebo Bitcoin Era.

Na obrázku níže si můžete všimnout, že všechny verze tohoto podfuku používají víceméně stejné webové stránky, stejné video a stejné sliby. Všechny slibují, že díky automatizovanému obchodování s bitcoinem rychle zbohatnete. Ale u všech dopadnete stejně, o peníze přijdete.

Bitcoin Sunrise podvod

Absurdní sliby

Každý, kdo má alespoň nějaké zkušenosti s finančním obchodováním, vám potvrdí, že sliby Bitcoin Sunrise jsou naprosto nesplnitelné. Představa, že vložíte na obchodní účet 250 dolarů a záhy budete vydělávat 5000 dolarů denně, je naprosto nereálná.

Podvody jako Bitcoin Sunrise se snaží vyvolat dojem, že obchodování s kryptoměnami je velice snadné, že kryptoměny pořád rostou a že stačí investovat. Ale tak to není. Kryptoměny jsou už téměř tři roky ve fázi poklesu, takže rozhodně nestačí kdykoliv nakoupit a čekat.

A pokud máte aktivně obchodovat a spekulovat jak na růst, tak na poklesy, je to ještě mnohem těžší. Obchodovat ziskově je samo o sobě velký úspěch a určitě není možné dosahovat stejného zisku každý den. Ve skutečnosti je nemožné mít každý den ziskový, ztrátové dny jsou nevyhnutelné.

Bitcoin Sunrise slibuje 99% úspěšnost obchodů a zhodnocování kapitálu o 400 % každý den. To je opravdu naprosto nemožné. Tato čísla sama o sobě potvrzují, že se jedná o podvod, protože jsou naprosto nemožná.

Falešné recenze a zkušenosti

Z oficiálních stránek tohoto systému můžete nabýt dojmu, že zkušenosti s Bitcoin Sunrise jsou velmi pozitivní a že s ním lidé vydělávají peníze. Ukazují to totiž recenze na jeho webu spolu s údajnými výdělky uživatelů. Všechno je ale falešné.

Nejedná se o reálné uživatele, fotky pocházejí z fotobanky. Důkaz najdete na našem obrázku. Podvodníci zašli tak daleko, že používají tyto stejné falešné recenze u různých svých podvodů. Už se ani neobtěžují s vytvářením nových.

A Bitcoin Sunrise samozřejmě nevyhrál žádná ocenění, dokonce ani neexistuje od roku 2018, jak jeho tvůrci tvrdí. Pod tímto názvem vznikl letos.

Zkušenosti s Bitcoin Sunrise

Falešné výsledky

Další naprosto falešnou věcí na webu Bitcoin Sunrise je tabulka s živými obchodními výsledky systému. Ukazuje samé zisky, ale ty jsou naprosto fiktivní.

Stejnou tabulku najdete u téměř všech verzí tohoto podfuku. Nesmyslná je proto, že vždy ukazuje samé ziskové obchody, a také proto, že občas ukazuje obchodní páry kryptoměn, které se ve skutečnosti nikde neobchodují.

Falešné výsledky

Recenze celebrit

I když to nebývá pravidlem, některé verze podvodů typu Bitcoin Sunrise mívají falešné recenze celebrit. Proto před nimi preventivně varujeme.

Podvodníci, kteří stojí za tímto programem, jsou schopní vytvořit falešné články, ve kterých se dočtete, že jejich systém používají různé celebrity.

Takové články imitují známá média, jako Mirror, CNN, Bloomberg, Blesk nebo třeba ČT24. Tvrdí v nich, že jejich aplikaci doporučují celebrity jako Bill Gates, Elon Musk, Richard Branson, Jaromír Jágr, Pavel Nedvěd nebo například Petr Kellner.

Takže pozor, pokud na takové články narazíte, vězte, že jsou falešné. Žádné známé osobnosti a žádná renomovaná média nikdy nebudou doporučovat Bitcoin Sunrise, protože je to obyčejný investiční podvod.

Jak Bitcoin Sunrise funguje

Občas se setkáme s názorem, že programy jako Bitcoin Sunrise stojí zato vyzkoušet, protože jsou přeci zadarmo. Jenomže to není tak docela pravda. Proto vám vysvětlíme, jak přesně to funguje.

Když se do Bitcoin Sunrise registrujete, okamžitě budete vyzváni, abyste vložili alespoň 250 dolarů na účet u brokera, kterého si nebudete moct vybrat. Bude vám řečeno, že s jiným brokerem nebude tento program fungovat.

Takže od začátku budete riskovat své vlastní peníze. Pokud Bitcoin Sunrise nebude fungovat, a my víme že nebude, tak ztratíte své vlastní peníze. Jak vidíte, jedná se o velmi rizikový program a nedá se říct, že by byl zadarmo.

Také se může stát, že nejdřív dostanete možnost si vyzkoušet program v demo módu. Aplikace bude obchodovat s virtuálními penězi a vy uvidíte, že vytváří velké zisky. Ale to bude jen další špinavý trik. Když vám totiž podvodníci dají k dispozici demo, je falešné a používá fiktivní ceny.

Vůbec tak neodráží to, co by se dělo při obchodování se skutečnými penězi. Je falešné a má za cíl vás obelhat, abyste uvěřili, že Bitcoin Sunrise je ziskový program. Ale není, v obchodování se skutečnými penězi ztrácí, víme to od reálných uživatelů.

Jak to funguje

Jak nepřijít o peníze

Rozpoznat podvody typu Bitcoin Sunrise není těžké. Stačí používat zdravý rozum. Podstatou těchto podvodů je, že vám slibují velké a bezpracné výdělky. A je jedno, že s pomocí kryptoměn, protože peníze zadarmo prostě nejsou, a ani být nemůžou.

Dalším velmi varovným signálem je, že i když má být program zadarmo, první, co budete muset udělat, je poslat své peníze nějakému neregulovanému a pochybnému brokerovi. Jinak řečeno jsou vám slibovány velké výdělky, ale nejdřív máte někam poslat své vlastní peníze.

Pokud už jste se do Bitcoin Sunrise registrovali a své peníze poslali, pokuste se je co nejrychleji vybrat zpět. Přihlašte se ke svému účtu u brokera a požádejte o výběr.

Pokud se vám nepodaří peníze vybrat, obraťte se na zprostředkovatele vaší vkladové platby s žádostí o pomoc. Většinou to bude vaše banka. Zvlášť u plateb platebními kartami je možnost transakce vrátit, pokud prokážete, že jste se stali obětí podvodu.

Karetní společnosti se staví negativně k nepovoleným investičním nabídkám a neregulovaným brokerům, takže by na to měly slyšet a pomoct vám získat peníze zpět. Nejhorší bývá situace s bankovními převody, ty se jen obtížně vracejí.

Nejzazší možností je vždy trestní oznámení policii. Která to ale také nebude mít jednoduché, protože jde o zahraniční podvod řízení kdoví odkud.

Bitcoin Sunrise recenze – závěr

Bitcoin Sunrise je starý podvod s novým jménem. Je to prodělečný obchodní systém, který vás připraví o peníze, pokud mu je svěříte. Proto se mu určitě vyhněte.

Jestli vás zajímá obchodování s kryptoměnami, zkuste si ho na opravdovém demo účtu u regulovaného brokera. S virtuálními penězi si budete moct otestovat, jak by se vám dařilo.

Než případně začnete obchodovat se skutečnými penězi, ujistěte se, že máte dobrou strategii a že rozumíte rizikům.

Prosíme sdílejte naší recenzi a pomozte varovat ostatní před podvodem Bitcoin Sunrise.

Často kladené otázky

Je Bitcoin Sunrise podvod?

Ano, Bitcoin Sunrise je podvod. Byl navržen tak, aby z vás vylákal vaše peníze. Slibuje bezpracné zisky, ale přinese vám jen ztráty.

Je možné s Bitcoin Sunrise vydělat peníze?

Ne, s Bitcoin Sunrise nemůžete vydělat žádné peníze. Je to totiž podfuk, který byl navržen tak, aby vás připravil o vaše peníze. Podvodníci totiž jinak vydělávat neumí.

Je Bitcoin Sunrise bezpečný?

Ne, Bitcoin Sunrise je velmi nebezpečná a riziková aplikace. Nejenže vás připraví o vaše peníze, pokud ji necháte s nimi obchodovat, také ohrozí vaše osobní data, která ji svěříte.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Bitcoin Sunrise
Hodnocení:
21star1stargraygraygray
Název produktu:
Bitcoin Sunrise
Cena:
CZK 5500
Dostupnost:
Available in Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *