Bitcoin Superstar recenze – podvod, se kterým máme zkušenosti

Bitcoin Superstar recenze

V této recenzi se ptáme, jestli je Bitcoin Superstar seriózní program? Naše hodnocení je, že je to podvod, který představuje obrovské risiko pro vaše peníze.

Tato analýza vám přináší kompletní informace o programu Bitcoin Superstar. Dozvíte se v ní, jak tento program funguje, jak se k němu staví známé osobnosti jako Thomas Gottschalk nebo Dieter Bohlen, a že je to obrovský podvod, kterému je třeba se vyhnout.

Co je Bitcoin Superstar

Bitcoin Superstar je uzavřená skupina lidí, kteří se věnují obchodování kryptoměn, je zaměřena na digitální měnu Facebooku libra a na bitcoin. Alespoň tak to stojí na jeho webových stránkách.

Bitcoin je nejstarší kryptoměna a tato skupina lidí údajně má k dispozici obchodní program, který s ním dokáže obchodovat velmi ziskově. A má být jedno, jaký je kurz bitcoinu, jestli jeho cena roste nebo padá.

Bitcoin Superstar App je údajně tak výkonný software, že vyhrává 99,4 procenta obchodů. To by znamenalo obrovské zisky. A skutečně, tento systém slibuje, že vám vydělá 13 tisíc euro během prvního dne! A má to být zaručené.

Bitcoin Superstar Systém je údajně tak zázračný, že ho doporučují lidé jako Dieter Bohlen, Thomas Gottschalk, Marcus Lanz nebo Boris Becker. V různých recenzích se dočtete, že o tomto programu hovořili na ZDF a jiných TV stanicích a že o něm píší média jako Bild, Der Spiegel nebo Zeit.de.

Aby toho nebylo málo, můžete získat přístup k této aplikaci zadarmo.

Ale je to všechno vůbec pravda?

Bitcoin Superstar – je skutečný?

Na základě našeho testu musíme konstatovat, že Bitcoin Superstar není skutečný. S tímto programem nemůžete vydělat žádné peníze. Pokud se do něj registrujete, nastane dokonce něco ještě horšího, přijdete o vlastní peníze. Čtěte dál, a dozvíte se jak.

Bitcoin Superstar podvod

Bohužel, všechna uvedená tvrzení o Bitcoin Superstar na jeho webu jsou fake, bitcoin ani libra s ním nemají nic společného a žádné známé osobnosti tento systém nedoporučují. V této naší recenzi vám předkládáme důkazy.

Naklonovaný podvod

Jelikož testujeme investiční podvody už několik let, máme dobrý přehled o tom, jak Bitcoin Superstar funguje a co je skutečně zač.

V první řadě je to naklonovaný podvod, který je na trhu už několik let. A má opravdu hodně kopií, na našem obrázku najdete několik příkladů: Libra Profit System, Bitcoin Revival a Bitcoin Era.

Všimněte si, že tyto podvody používají velmi podobné webové stránky, často i úplně stejná videa, jen se pokaždé jmenují jinak. Naše hodnocení je, že všechny tyto systémy pocházejí od stejné skupiny lidí.

Bitcoin SuperStar podvod

Bitcoin Superstar Platforma

Když se do systému Bitcoin Superstar registrujete, dostanete přístup k platformě, která má za vás uskutečňovat ziskové obchody. A to zcela automaticky, stačí ji jen zapnout a čekat na výsledky.

Bitcoin Superstar Platforma po přihlášení dokonce nabízí demo režim, ve kterém si vše můžete vyzkoušet a ověřit, že je software ziskový. A skutečně, když si uděláte test s virtuálními penězi, uvidíte hodně zisků.

Problém ale je, že tyto zisky jsou fake. Platforma si totiž obchody vymýšlí, nepoužívá skutečný kurs bitcoinu a ukazuje výsledky, které by ve skutečném obchodování nenastaly.

Poznáte to také podle toho, že testovací obchody trvají jen velmi krátkou dobu a ukazují zisky, které by s tak malými cenovými pohyby nebyly možné. Vyznačili jsme to na našem obrázku. Je to další důkaz, že je Bitcoin Superstar podvod.

Stejně tak falešná je tabulka s obchodními výsledky Bitcoin Superstar App, která je na jejím webu. Jsou to náhodně generovaná pozitivní čísla, která se skutečným obchodováním nemají nic společného.

Bitckoin SuperStar platforma

Bitcoin Superstar a celebrity

Co mají známé osobnosti společného s Bitcoin SuperStar? Tvůrci tohoto podvodu vám chtějí namluvit, že ho používá mnoho známých jmen a vydělává s ním peníze, ale opak je pravdou, nemají s ním společného vůbec nic!

Zde je seznam několika celebrit, které jsou s tímto podvodem neprávem spojované. Ale pravděpodobně jich bude ještě víc.

Thomas Gottschalk

Gottshalk je coby známý herec a televizní moderátor spojován s Bitcoin Superstar zřejmě nejčastěji. Protože je populární v Německu, Rakousku a Švýcarsku, jeho jméno zaručeně vyvolá pozornost. Ale buďte si jistí, že je v tom zcela nevinně.

Dieter Bohlen

Bohlena všichni známe především jako hudebníka. Podvodníci z Bitcoin Superstar o něm tvrdí, že jejich systém využívá a že ho doporučuje široké veřejnosti. Ale je to fake.

Nejhorší na takovém zneužívání identity je, že lidé, kteří v tomto podvodu ztratí peníze, jsou pak naštvaní na celebrity, jejichž jméno bylo zneužito. Protože uvěřili, že je tento program skutečně doporučován důvěryhodnými lidmi.

Jenomže známí lidé se jen těžko brání zneužití svých jmen, protože internet je plný jejich fotek, kdokoliv si je může uložit a publikovat na svých stránkách s fiktivním příběhem. Najít všechna místa, kde je vaše fotka zneužita, je velice obtížné, natož se pak domoct smazání fotky a smyšleného příběhu.

Situace zašla tak daleko, že Bohlen dokonce publikoval video na svém Instagramu, kde jasně říká, že nemá nic společného s programy, které jeho jménem doporučují nákup bitcoinu.

Marcus Lanz

Tento italský rodák je další známou osobností, která má doporučovat Bitcoin Superstar App pro vydělávání peněz. Ale opět, není to vůbec pravda.

Lanz, kterého možná znáte z TV stanic RTL a ZDF, s tímto systémem nemá žádné zkušenosti, natož aby ho používal.

Boris Becker

Kdo by neznal bývalého tenistu Borise Beckera? Je známý po celém světě, a tak bohužel není divu, že si ho podvodníci z Bitcoin Superstar také vybrali a zneužili jeho jméno pro propagaci svého programu.

Vymysleli si k tomu falešné pozitivní názory, která má Becker mít, doplnili je o jeho fotky, a manipulace je na světě.

Monika Peitsch

A konečně Monika Peitsch je další slavné jméno, které jsme při přípravě naší Bitcoin Superstar Kritik zaregistrovali.

Tato herečka má taktéž podporovat tento program, ale není to pravda, nemá s ním vůbec nic společného.

Bitcoin Superstar v médiích

V neposlední řadě je součástí Bitcoin Superstar Betrug tvrzení, že o něm píšou a publikují média jako Bild, Spiegel, Zeit.de a že o něm hovořili v televizi, například v ZDF.

Není to pravda. Je třeba si uvědomit, že takové fake informace se velmi snadno vyrábějí. Kolikrát jde o pravé obrázky z televizních pořadů, ale jsou k nim doplněné fiktivní příběhy. Nebo podvodníci zkopírují design webu Zeit.de na své vlastní stránky a napíší si vlastní článek na podporu Bitcoin Superstar App.

Jsou to hrozné manipulace, ale bohužel poměrně běžné.

Kde Bitcoin Star působí

Během naší analýzy tohoto programu jsme zjistili, že je Bitcoin Superstar aktivní hlavně v Německu, Rakousku a Švýcarsku. Ale k narazit na něj můžete i v České republice.

Pokud plně zaútočí i u nás, pravděpodobně zneužije jména českých známých osobností, aby se lokalizoval a měl větší šanci na „úspěch“.

Bitcoin Superstar – skutečné zkušenosti

Když už jsme vysvětlili, že všechny pozitivní zkušenosti s Bitcoin Superstar jsou falešné, tak jaké jsou ty skutečné? Asi si dokážete sami domyslet, jsou výhradně negativní.

Protože je to podvodný program, který ve skutečném obchodování prodělává peníze, lidé s ním mají negativní zkušenosti, víme to přímo od skutečných uživatelů z diskuzí s nimi.

Problém je ten, že internet je plný falešných recenzí Bitcoin Superstar, publikovali je přímo lidé, kteří za tímto podvodem stojí a kteří ho propagují za peníze. V takových článcích najdete jen pozitivní zkušenosti, ale jsou všechny fake.

Pokud se u takových článků pokusíte publikovat svůj vlastní názor a zkušenost, tak vám to nedovolí, nebo váš příspěvek rychle smažou. Proto není snadné najít objektivní informace o Bitcoin Superstar, ale buďte si jistí, že je to podvod, diskuze se skutečnými uživateli jsou toho plné.

Bitcoin Superstar zkušenosti

Měli byste se do Bitcoin Superstar registrovat?

Zcela jistě ne! Bitcoin Superstar je podvod, a proto se mu musíte vyhnout. Jestli trváte na tom, že se chcete do systému registrovat, udělejte to s nějakými falešnými údaji, rozhodně jim nedávejte své pravé jméno, hlavní e-mailovou adresu a telefonní číslo.

Jinak se dočkáte obtěžování, budou po vás chtít vklad peněz na obchodní účet a budou to tvrdě prosazovat. Když použijete falešné osobní údaje a nějakou vedlejší e-mailovou adresu, budete se moct do platformy Bitcoin Superstar přihlásit a podívat se, jak vypadá.

Sami si pak budete moct ověřit naše tvrzení o této platformě v této naší recenzi. Rozhodně ale do ní nevkládejte žádné peníze a nesnažte se nic kupovat. Nákup bitcoinu nebo libry můžete zkusit v demo režimu s virtuálními penězi, nic víc nedělejte, bylo by to příliš velké riziko.

Bitcoin Superstar – jak to funguje?

Jak už jsme naznačili v předchozím odstavci, když se do tohoto systému registrujete, Bitcoin Superstar funguje tak, že hned po vás bude chtít peníze. Překvapení, že?

Tento systém přeci má být zadarmo. Jenomže není. A v tom přesně spočívá trik tohoto podvodu. Po registraci budete přihlášeni do obchodní platformy, kterou vás nechají vyzkoušet v demo režimu. Jak jsme ale už dokázali, tento testovací režim je fake, používá fiktivní ceny a vykazuje nemožné zisky.

Kdo ale nemá s bitcoinem a burzovním obchodováním obecně zkušenosti, snadno podlehne dojmu, že Bitcoin Superstar je skutečně ziskový. Takže ho bude chtít nechat obchodovat se skutečnými penězi a vydělávat, protože nebude vědět, jaké je to pro něj riziko.

V tu chvíli se dozvíte, že musíte vložit peníze (minimálně 250 dolarů) na účet u brokera, kterého jste si nemohl vybrat a u kterého vám byl otevřen účet bez vašeho vědomí a svolení. Bude to broker neregulovaný a velmi pochybný, ale nebudete mít na výběr.

Pak nastane kritický okamžik. Pokud se necháte přemluvit a peníze pošlete, přijdete o ně. Budou vám tvrdit, že je systém prodělal při obchodování, že to byla smůla, že máte poslat další peníze a tak dále.

Cokoliv jim ale pošlete, bude vždy ztracené, takže jim žádné peníze zcela určitě neposílejte!

Jak se chránit

Když narazíte na program, jako Bitcoin Superstar, měli byste dodržet několik zásad:

  1. Důkladně si nabídku prověřte. Pokud někdo slibuje snadné, rychlé a vysoké výdělky zadarmo, je to podvod.
  2. Pokud budete chtít někam poslat peníze, prověřte si, komu je posíláte. V oblasti investic a finančních služeb vše podléhá přísné regulaci a tyto služby můžou nabízet jen subjekty, které na to mají platné povolení od regulátora (u nás Česká národní banka, na Slovensku Národná banka Slovenska). Pokud ho nemají, vyhněte se jim.
  3. Těmto podvodným programům neposkytujte žádné osobní údaje. Existuje velké riziko, že by byly zneužité. Při nejmenším pro to, aby vás někdo neustále otravoval s různými podvodnými nabídkami a žádostmi o vklady peněz na účet.
  4. Pokud jste se do Bitcoin Superstar registrovali, ale zatím neposlali žádné peníze, zkuste svůj účet zrušit. Požádejte o smazání vašeho účtu a všech osobních údajů. S takovou žádostí kontaktujte brokera, u kterého vám otevřeli účet. Bohužel je ale pravděpodobné, že si vaše osobní údaje stejně nechají, protože jsou to profesionální podvodníci.
  5. Pokud jste poskytli kopie svých osobních dokladů nebo platební karty, stojí za úvahu všechno zablokovat a nechat si vše vystavit nové. Riziko zneužití vaší identity totiž existuje, ale bohužel vám nedokážeme říct, jak moc je velké.

Jste obětí podvodu Bitcoin Superstar – co dělat?

Pokud jste s k naší Bitcoin Superstar recenzi dostali pozdě a už jste v tomto systému ztratili peníze, v první řadě musíme říct, že nás to mrzí. Cílem našich testů a článků je, abychom varovali co nejvíce lidí, právě aby o peníze nepřišli.

Pokud jste o peníze přišli, je tu několik věcí, které můžete udělat. V první řadě se pokuste získat své peníze zpět. Jak na to:

  • Připomeňte si pomocí výpisu z bankovního účtu, komu a jak jste své peníze poslali. Bude to nějaký broker, u kterého vám vytvořili účet. A peníze jste poslali buď přes platební kartu, digitální peněženku, bankovní převod nebo kryptoměny.
  • Nejdřív požádejte brokera, kterému jste poslali své peníze, o výběr, ať vám je pošle zpět. Když odmítne, pohrozte mu, že ho nahlásíte úřadům a že požádáte o chargeback vaší transakce.
  • Když to nepomůže, obraťte se na zprostředkovatele vaší platby. Nejsnazší je požádat o chargeback, tedy o vrácení platby, v případě platební karty. Také u digitálních peněženek jako Paypal zpravidla uspějete. Nejtěžší až nemožné je to u bankovních převodů. U kryptoměn je zcela nemožné transakce vrátit. Vždy se snažte co nejlépe vysvětlit, že jste stali obětí podvodu.
  • Pokud se nic nepodaří, můžete se ještě obrátit na národního finančního regulátora ve vaší zemi s žádostí o radu, jestli máte nějakou jinou možnost, jak získat své peníze zpět. Poslední potenciální krok je podat trestní oznámení.

Bitcoin Superstar recenze – závěrečné hodnocení

Dokázali jsme, že je Bitcoin Superstar podvod. Tento systém lže o všem, ve skutečnosti nemá doporučení známých osobnosti a při obchodování je ztrátový. Skutečné zkušenosti s ním jsou velmi špatné. Jednoznačně doporučujeme se mu vyhnout!

Pokud vás zajímá obchodování s kryptoměnami, začněte na bezplatném demo účtu u regulovaného brokera. Dostanete k dispozici virtuální peníze a nefalšovanou obchodní platformu, která vám umožní si vše otestovat a zjistit, jak by se vám mohlo dařit.

Do obchodování se skutečnými penězi se nepouštějte, dokud nebudete mít ziskovou strategii a dokud nebudete rozumět rizikům.

Prosíme pomozte varovat co nejvíce lidí před tímto podvodem a sdílejte naší recenzi na sociálních sítích.

Často kladené otázky

Jaké jsou zkušenosti s Bitcoin Superstar?

Zkušenosti s Bitcoin Superstar jsou velmi špatné. Lidé s tímto systémem ztrácejí peníze a jen velmi těžk je získávají zpět.

Je Bitcoin Superstar podvod?

Bohužel ano, Bitcoin Superstar je podvod. Všechno pozitivní, co jste se kde o něm dočetli, je lež.

Jak funguje Bitcoin Superstar?

Bitcoin Superstar funguje tak, že vám ukáže obchodní platformu, která má v testovacím režimu ziskové obchody s Bitcoinem. Pak po vás bude chtít vaše peníze, ale když je do systému vložíte, rychle je ztratíte.

Chci se do programu Bitcoin Superstar registrovat, jak na to??

Zcela určitě se do něj neregistrujte! Tedy pokud nemáte zbytečně moc peněz a nepotřebujete se jich rychle zbavit.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Bitcoin Superstar
Hodnocení:
11stargraygraygraygray
Název produktu:
Bitcoin SuperStar Systém
Cena:
USD 250
Dostupnost:
Available in Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *